Puudli paaritamine

Koerad, kassid, närilised ja muud lemmikud

Re: peigmees!

PostitusPostitas ja-jah » Kolmapäev Mai 03, 2006 16:52

Käbi mingi koerte vastane vää?Ei peikat ei pruuti tohi otsida!Vanapiiga või vanapoiss?No selge!
ja-jah

PostitusPostitas ... » Kolmapäev Mai 03, 2006 17:02

ta kodus igavlev penskar
...

PostitusPostitas see » Kolmapäev Mai 03, 2006 17:05

see on igaühe oma asi,kust ta paarilist otsib.otsivad ju inimesdki sekspartnereid arvuti,ajalehe,raadio-kust iganes kaudu.Miks?Miks?No miks?Ma ei saa aru,miks?
see

PostitusPostitas paberiga » Neljapäev Mai 04, 2006 00:09

<.Kui kõik õnnestub,plaanin omale ka ühe selle pesakonna puhtatõulise kutsika jätta>

Mis puhtatõulisest sa räägid kui pole ühtegi paberit selle kohta.Tee omale esmalt selgeks mõiste tõukoer. Minu poolest võid neid kutsikaid vorpida palju tahad aga ääretult tobe ja ebaaus on neid tutvustada puhast tõugu hõbepuudlina. Nad ju pole seda!!! Kõigest piraatpuudlid...

Väga totter mõttekäik. Mul kah kodus tõupoaberitega koer aga huvitav huvitav ei ole temaga kordagi näitustel käinud, pole plaaniski. Polnud sedsa plaani ka ostes. Tahtsin kah sõbrakeseks. Kas tõukoerad ei ole siis sõbrad?
paberiga

PostitusPostitas ella » Neljapäev Mai 04, 2006 06:35

Mulle aitab sellest,kui tean ise,et ta on puhas hõbe-teiste arvamus mulle korda ei lähe.Minult ostjad usuvad mind,mitte teisi.Sellest minu jaoks piisab.
ella

PostitusPostitas boomer » Neljapäev Mai 04, 2006 16:01

Ja muud koerad ei maga voodis, ainult "puhtad puudlid" IRWWWWWW
boomer

PostitusPostitas ka puudliomanik » Neljapäev Mai 04, 2006 16:40

Boomer asjast õieti aru saanud,just puhtad:pestud,kammitud,pügatud.
ka puudliomanik

PostitusPostitas Külaline » Reede Mai 05, 2006 06:59

:D Ja kellega pea ära löönud teemaagataja paaritab - teiste samasuguste paberiteta tõupuhaste puudlitega?!

Midagi ta ilmselt aretb, aga puudel kui tõug see kindlasti pole. Puudli tõupuhtust tunnistab ainult tõutunnistus (paber)!

Kahe suvalise paberitega puudli paaritamine pole muide ka aretus - aretus on teadlik ja argumenteeritud valik, kus võetakse arvesse välimik, iseloomud, pärilikud soodumused ja haigused, jne. MITMES PÕLVKONNAS - häsi ei usu, et teemaalgataja seda kõike järgib
Külaline

PostitusPostitas Külaline » Reede Mai 05, 2006 07:01

Kahe suvalise paberitega puudli paaritamine pole muide ka aretus - siit lähebki aretaja ja paljundaja vahe. Miller on see, kes paljundab paberitete libatõukoeri ja müüb neid - just selline on ilmselt ka teemaalgataja, sest oma tegevust üritatakse vabandada väga lapsikute argumentidega.
Külaline

PostitusPostitas ella » Reede Mai 05, 2006 16:15

Minul ei ole end millegiga vaja vabandada-teen mida tahan!Vot!Vähemalt ei valeta,et on paberitega.Eelmise pesakonna isase omanik sai minult kutsika.Et omal kodus isane ja emane puudel,siis müüs minult saadud kutsika paberitega maha.Nii,et uskuge rohkem,mida te paberitega ostate.Mul polegi plaanis olnud kedagi aretada.Ja lapsikuks jääte te ise,sest selline paberiteta koerte müümine on olnud ja jääb.Teie sellel küll kätt ette ei pane.Ja pead ma ka ära pole pööranud-lihtsalt ei viitsiga igasuguste narridega vaielda-minu tõed jäävad minu tõdedeks.Punkt.
ella

Mine Lemmikloomad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist