Puudli paaritamine

Koerad, kassid, närilised ja muud lemmikud

Re: peigmees!

PostitusPostitas boomer » Reede Mai 05, 2006 16:22

Paberiteta koer ei saa kunagi pabereid! Taguge see endale kolu sisse-MITTE KUNAGI! Ametlikke ja õigeid pabereid siis. Joonistada võib neid igasuguseid.
boomer

PostitusPostitas tere ella » Reede Mai 05, 2006 17:47

nüüd ma saain aru küll,kes sa oled.mis siin teed?nõmedikud ei saa tegelt millestki aru!tule meie sekka.olen su andmed kaotanud-palun saada.mina see olengi,kes valed koerad õigete paberitega müüb,kõlupead.nii kõvad kolud,et isegi seda lihtsat asja ei anna sinna sisse taguda.ella-pool nimest (võta kuda pidi tahad)-ats.tsau!
tere ella

PostitusPostitas käbi » Laupäev Mai 06, 2006 19:11

Ja mis on sinu tõed mis sa propageerid? Milliseid tervisegarantiisid sa annad oma kutsikatele kui sa ei tea oma paaritaja suguvõsa haigusi? Loogiline , et mine olen tropp aga mitte inimene kes oma *puhate koerele peigmeest ostib* ilma paberiteta, irw, loodan et saad endale pengi sugemetega puudlist peigmehe kes näeb prageu nagu puudel välja:)
käbi

PostitusPostitas vastus tere ella » Laupäev Mai 06, 2006 19:41

Miks ma siisn olen-mulle meeldib neid õrritada.Uh,kui tore!!!
vastus tere ella

PostitusPostitas ella » Laupäev Mai 06, 2006 19:43

üldse on siin nõme ja igav
ella

PostitusPostitas aitäh,ella » Laupäev Mai 06, 2006 19:48

Hea ,et sa ikka ella eest ka vastad!
aitäh,ella

PostitusPostitas 123456 » Laupäev Mai 06, 2006 23:42

ella Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> üldse on siin nõme ja igav

Aga mida sa siin käid ja kommenteerid kui siin nõne ja igav on? Järelikult oled üks nõme ja igav inimene.Mine aga oma "tõupuhtaid" hõbedaid paaritama enne kui magus aeg möödas.

123456

PostitusPostitas chilipi » Pühapäev Mai 07, 2006 02:58

Sa tahad öelda (IP logitud, st kinnitad oma sõnu ka kohtus kui vaja), et EKL on andnud paberid hõbepuudlile, kelle vanematest vähemalt üks pole see, mis paberitel kirjas? Ja sa oled teadlikult sellises tehingus osalenud, andnud paberiteta kutsika inimesele, kes talle võltsid paberid vormistab? Kui ma puudlite tõuühingus oleks, ma otsiks selle ühese pesakonna hõbepuudli üles ja teeks koerale DNA testi. Muide, sellise tehingu kõrval seisjana pole sul küll õigust öelda, et sina kedagi ei peta.

Aga miks sa oma koera üldse paaritasid, kui aretus huvi ei paku, ah? Raha pärast, kuna ostjaid on? Koer ju kutsikatest kuidagi paremaks ei lähe, talle pigem raske. Pojad siis kaks korda aastas, kuna tahtjaid ju jätkub, ja nii kuni emane enam ei viljastu. Vat sellistest "sõpradest" koertest on mul kahju. Pead teist nagu emist, põrsakeste pärast. Ja eks tulebki varakult pesakonnast kutsikas jätta, sellised lüpsikoerad kõrge vanaduseni ei ela. :(
chilipi

PostitusPostitas sõbs » Pühapäev Mai 07, 2006 07:10

ella,ära kuula kedagi ,tee ikka seda ,mis ise õigeks pead .aususest ei maks siin ilma süldse rääkida-seda ei ole .las plõksivad .kena kevadet .
sõbs

PostitusPostitas krimi » Laupäev Mai 13, 2006 20:36

ella Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minul ei ole end millegiga vaja vabandada-teen
> mida tahan!Vot!Vähemalt ei valeta,et on
> paberitega.Eelmise pesakonna isase omanik sai
> minult kutsika.Et omal kodus isane ja emane
> puudel,siis müüs minult saadud kutsika paberitega
> maha.Nii,et uskuge rohkem,mida te paberitega
> ostate.Mul polegi plaanis olnud kedagi aretada.Ja
> lapsikuks jääte te ise,sest selline paberiteta
> koerte müümine on olnud ja jääb.Teie sellel küll
> kätt ette ei pane.Ja pead ma ka ära pole
> pööranud-lihtsalt ei viitsiga igasuguste narridega
> vaielda-minu tõed jäävad minu tõdedeks.Punkt.

Õumaigaad, ehk ütled, kes sellise megapettusega tegeleb. See asi nii ei saa jääda. Kas isasel-emasel oli ka endal samal ajal pesakond?

krimi

Mine Lemmikloomad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist