Mees, keda ei huvita ilus ja remonditud kodu

Peresuhted, lapsed, rasedus ja sünnitus, tähtpäevad jm.

Re: Mees, keda ei huvita ilus ja remonditud kodu

PostitusPostitas alma » Kolmapäev Mär 14, 2007 20:12

Pikemate eluliste vaatluste tulemusena julgen väita et rääkida tahab iga inime. Oleneb kuidas ja millest. Ja miks. Ja kellega... jne.. Eks siinses paigaski me muudkui aga jutustame..

Aga kevad tuleb.. oi kuidas tuleb.. :). Maha meeleheide visteeria uulitsal, elagu päike!
alma

PostitusPostitas Mirjam » Kolmapäev Mär 14, 2007 22:33

[IMG]http://t.foto.radikal.ru/0703/a5/3070d27957a6.jpg[/IMG]
Mirjam

PostitusPostitas passer urbanus » Kolmapäev Mär 14, 2007 23:09

visteeria uulits?

wisteria floribunda
[img]http://www.hot.ee/m2rt/wistflows.jpg[/img]
passer urbanus

PostitusPostitas Mirjam » Neljapäev Mär 15, 2007 00:30

Ise ju vihjasid nendele koduperenaistele. Elasid ju visteeria uulitsal? või on nad vahepeal mujale kolinud? Pean ikka hakkama telekat ka rohkem vahtima - valimised ju läbi.

Assa! Nüüd tuli ka pilt. Kas Sul ta juba õitseb?
Mirjam

PostitusPostitas passer urbanus » Neljapäev Mär 15, 2007 00:53

möhh - vat seda ma'i teadnud ... see on päris hea nimi sellele uulitsale - visteeria pidavat ameerika soodsama kliimaga osariikides suht invasiivne ja vaata et keelatud taim olema ...

see isend on toas; teine, mis veel jahedas töötoas ja 4 õisikuga, ei ole nii kaugel veel - toasoojas mühiseb ikka oluliselt kiiremini
passer urbanus

PostitusPostitas Pesapunuja » Teisipäev Juul 08, 2014 01:56

bakunin kirjutas:1. see on üks tark mees - õnnelikumaks sellest tõesti ei saa
/.../
kuradi tark mees on ... (tegelt ka - ei saa sellest kuradi remondist õnnelikumaks - hulga aega, närve ja raha põletad lihtsalt ära - milleks?)

Ei ole üldse nõus. Aga inimesed ongi erinevad. Ma olen reaalselt pool oma elu millegi kallal nokitsenud - kas siis lähisugulaste kodusid remontinud või enda omasid ehitanud või remontinud ja nüüd lõpuks saan ette võtta päris oma maja ehitamise ka. Minu õnneks armastan ma mitte vaid tulemust vaid eriti just seda teekonda sinna tulemuseni. Lausa nagu hobi või nii. Ei taha praegu mõeldagi, mis saab kui maja valmis. Kelle kodu ma siis remontima lähen. Igav hakkab ju :) Ja õnnelikuks teeb ka kui on ilus ja mugav kodu, kuhu tahad tulla ja kus tahad olla!

alma kirjutas:Tere trumm :). Ei ole tõsi et remont kedagi õnnelikuks ei tee.. mind teeb.. vist olen lapsena kukkunud mida ise ei mäleta.. aga viimasel ajal ei kaifi ma midagist rohkemalt kui oma kodu kallal kõigepealt mõtlemast ja siis tegemast.. Nii nagu endale meeldib, öeldagu mis iganes.. Just protsessi ennast.. eriti muidugi mõtlemist ;). Kardan et kui kõik valmis saab siis on jama lugu.. Mis siis teha? Eks jälle remonti :).
Selle all ma mõtlen remonti mitte ehitamist.. nii võimekas ma (veel) ei ole..

No täpselt!! Ja õnneks on mu mees samamoodi vist lapsena "kukkunud" :D Seega me müttame mõlemad ehitada-remontida ja teeme enamus töid ise.
Kasutaja avatar
Pesapunuja

PostitusPostitas Aireen » Kolmapäev Mai 13, 2015 16:46

Me oleme ka hästi aktiivsed oma kodu ringi ehitamisel ja remontimisel ja mõlemad naudime seda tegevust. Ma vist ei saaks koos eladagi inimesega, kes ei jagaks minu vaimustust sisustuspoodides või ehituspoodides. :D
Aireen

Mine Perekond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist