Indigolapsed

Peresuhted, lapsed, rasedus ja sünnitus, tähtpäevad jm.

Re: indigolapsed

PostitusPostitas alma » Kolmapäev Juun 09, 2010 00:28

Aga mina kardan isegi seda, et ma kardan.
alma

PostitusPostitas Green » Kolmapäev Juun 09, 2010 13:15

Mind viidi tugevate kõhuvalude pärast haiglasse.. hiljem lugesin,et see on inigode puhul tavaline.. sest nad on pideva pinge all et neid ei mõisteta ja nad on erinevad vms.. sammuti on olnud mul ka tugevad peavalud mis olid ka seal mainitud ..

Alma , mygri - copyn teile ühe indigo tüübi kirjelduse ( mida te arvatavasti juba lugenud olete :

> Teise tüüpi kuuluvad n.ö. läbipaistvad, väga kõhnad ja väga tundlikud tüdrukud. Sellistel tüdrukutel võivad olla igasugused hirmud ja painajad. Nad kardavad pidevalt millegi juhtumist, aga seda mitte nende endiga, vaid teistega, ka loomade ja taimedega. Nad hoolivad neist ja muretsevad. Nad on väga tundlikud olevused ja abistajatüüpi. Neil on väga tugev empaatiavõime. Nad tunnevad kogu maailmale kaasa.
Green

PostitusPostitas alma » Kolmapäev Juun 09, 2010 13:36

Green, isegi mina arvaksin et 13.
alma

PostitusPostitas Green » Kolmapäev Juun 09, 2010 14:33

Tänan :d
Green

PostitusPostitas Green » Kolmapäev Juun 09, 2010 18:28

Teab keegi mingit kohta kus meiesuguseid veel on .. mingi leht vms.. Ma tunnen ennast alati nagu marsslane .. äkki leian veel marsslasi ? :D
Green

PostitusPostitas liivakass » Esmaspäev Juul 19, 2010 01:19

Green´ile- mul omal on nn indigolaps ja kõht ei valuta küll:D- Aga... mu sõbrantsil on tytar, nüüdseks juba 19 a vana ja ca viimased 10 a kannatas hullude kõhuvaluhoogude all- täiesti põhjuseta justnagu tekkisid ja siis kadusid paari tunniga, tydruk oli nii kurnatud neist, et jube. Oli palju haiglas uuringutel ja ei midagi, kiirabi viis mitu korda ära. 1,5 a tagasi lõi palaviku ja kõht hakkas ka valutama ja viidi taas kiirabiga ära- opereeriti pimesool ja sealt edasi on nagu teine inimene, elav ja rõõmus, sest pidevat kõhuvalu enam pole.

Indigolaste olemasolu või lihtsalt vanemate vabandus: oi ta on mul ju indigo, ta peabki nii käituma-ehk vabandus oma tegematajätmistele??? Seda küll , et nn indigod on titest peale jube nutikad tehnikaga hakkama saama, absoluutselt kõike oskavad käima panna ja muud moodi hallata, ise krt ei saa vahel mõnd uut massinat töölegi ilma passi lugemata:P
liivakass

Mine Perekond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline