Mees, keda ei huvita ilus ja remonditud kodu

Peresuhted, lapsed, rasedus ja sünnitus, tähtpäevad jm.

Mees, keda ei huvita ilus ja remonditud kodu

PostitusPostitas Liz » Pühapäev Jaan 07, 2007 21:11

Huvitaks, kas keegi on kunagi midagi sellist läbi elanud, et mees pakub välja, et hakkame koos pesa punuma ja lõpuks asjade käigus selgub, et tegelt pole talle oluline, kas remont on tehtud 10 aasta eest ning kas mööbel on 30 või rohkem aastat vana.Ta ütleb, et sellest ta õnnelikumaks ei saa...:((

Taustast niipalju, et mees on 40 aastane, pole abielus olnud, lapsi ka mitte, ainult üks 5 aastane kooselu.Kas peabki möönma, et nii vanal mehel, kel pole olnud kunagi kõike seda, mis loetlesin, temaga polegi võimalik midagi ühist luua, kuna ta on lihtsalt üksi harjunud ja egoistlik.Kahjuks tuleb järjest rohkem välja, et talle meeldib selline maalähedane ja primitiivne elustiil.Siiski ei saa ju arvata, et tehakse kompromiss ja ainult üks annab järgi, pealegi kui naisele on väga tähtis ühine ilus kodu, sest ta on ka ise pärit ilusast kodust.KAs selline mees on täitsa lootusetu ja pole mõtet oma närve kulutada ning aega tema peale raisata-lihtsalt maha jätta?Teame ju, et inimene oma põhiolemuses ei muutu.
Tänan.
Liz

Re: Mees, keda ei huvita ilus ja remonditud kodu

PostitusPostitas alma » Pühapäev Jaan 07, 2007 21:54

Oleneb vist sellest millised on Sinu ootused.. kas see ühise kodu punumine tähendab seda et tema üksi teeb remondid-värgid ja proua kõnnib ja vaatab et oh kui ilus? :).. Seda vist tavaliselt eeldatakse.. Minu värvikas elukogemus kõneleb sellest et.. see on tihtipeale müüt.. kui mitte öelda legend või muistend mis ehk vahel ka esineb ehk paika peab.. Mida te muidu ühiselt elult ootate? Midagi ta ju justkui tahab punuda kui Su jutust lähtuda? Minu kallim on ka selle poole esindaja kes ei salli remonditöid ega ehitamist ega midagist.. Aga remondib ja ehitab.. :). Seda nimetatakse veenmismeetodiks.
alma

PostitusPostitas Liz » Pühapäev Jaan 07, 2007 22:44

To Alma

No sellest on asi kaugel-põhiremondi tegi hea tuttav töömees, kuna härra ise ütles, et tema ei viitsi jännata, et korralikult teha (pole kannatlikkust).Tegin kõik eeltööd enne remonti ise, aidati ainult asjade väljaviimisega. Kõik muu-materjalide toomised, koristused remondivahelised ja kõik muu remonti puudutav on minu õlul.Kuna tema hetkel elab teises linnas üldse.Olen oma vaba aja ja hinge sellesse pannud, et luua midagi, milleks ka mulle anti vabad käed alguses.Olen inimene erialalt, kus vaja läheb veenmist ja see kõik on mulle tuttav, aga ei naiseliku kavaluse ega veenmise ega ka kannatlikkusega pole eriti kaugele jõudnud. Ütleme, et nüüd kui oleks vaja üle saada ainult koera sabast, olen nõutu, sest mees ise ei taha remonti ära lõpetada (ütleb, et KUNAGI), aga ei luba ka minul leida töömeest, kes seda teeks (isegi mul mitte maksta).Kogu see asi on kestnud pool aastat ja enne ei saakski sisse kolida kui pole lõpetatud remondiga.Lõpetaks ära, oleks ka teema ammendatud.Aga nüüd tekivad paratamatult sel pinnal tülid.
Liz

PostitusPostitas hai » Pühapäev Jaan 07, 2007 23:27

Tunnen palju selliseid kes ei oska või ei taha haamritki õieti käes hoida. Mis on seal siis imelikku? Kindlasti oskab siis sellevõrra midagi muud rohkem teha. Olgu see siis posi- või negatiivne tegevus meite silmis, aga fakt on see, et ta seda rohkem teeb...Kui üldse midagi positiivset ja meeldivat teineteises ei leita, siis valikuid teevad vast ikka osalised ise..

hai

PostitusPostitas riinel » Esmaspäev Jaan 08, 2007 00:15

ehhee, see mees on midagi minusarnast. Ka mu isa on sedatüüpi, ema on mul parajalt hädas temaga. Ega see üle ei lähe, ta võib sulle küll vahest vastu tulla, aga inimese loomust keegi teine ümber ei muuda.

Teie olete võibolla need vastandid, mis tõmbavad ja täiendavad teineteist, aga võibolla ka saab maailmavaadete erinevus saatuslikuks. Seda mina ei tea, ise peate ära tunnetama.
minu kaktused: http://www.cacti.planet.ee/index.html
riinel

PostitusPostitas bakunin » Esmaspäev Jaan 08, 2007 00:21

1. see on üks tark mees - õnnelikumaks sellest tõesti ei saa
2. kas nagu "päriselt" peaks asjad nii käima, et mees teeb, mida naine tahab? s.t. remonti ... teeks ikka võrdõiguslikult - et kui naine tahab remonti teha, siis tehku ... tean, et see ei õnnestu - olen proovinud ... kurat, raisk ... aga vat kui ma tahan dushikardinat õmmelda, siis ikka ise pean hankima, õmblema, õmbleja leidma (õmblemine peaks naiste töö olema - juhuks, kui keegi tahab öelda/mõelda, et mehed peavad remonti tegema).

...

kuradi tark mees on ... (tegelt ka - ei saa sellest kuradi remondist õnnelikumaks - hulga aega, närve ja raha põletad lihtsalt ära - milleks?)
---
a kesse omanik on?

---
---
i don't know what i want but i know how to get it
bakunin

PostitusPostitas alma » Esmaspäev Jaan 08, 2007 01:23

Jah.. ja kui sel pinnal tülid tekivad siis venib ka sissekolimine ehk siis pesa punumine.. sest kui on tülid siis võib olla ka kahtlus et... et kas ikka..? Kelle oma see pind on mida remondite? Kui tema siis võib ta olla sel seisukohal et pind tema oma, töömees tema poolt, Sinu roll siis on need muud tööd.. pole ju tegelikult vahet kas teed ise või teeb hea töömees. .. ta võibolla leiab et Sa oskad silma peal hoida, võibolla on see Sulle ja Su oskustele hoopiski kiituseks ja tunnustuseks tema poolt. Kui ta ka teab et Sa oled ilusast kodust pärit. Ta ju ütleb Sulle ausalt ära et tast pole selleks asja. Tegelikult ei ole ma õige inimene nõu andma (või äkki just olen) sest meitel olen ka mina see kes vägesid juhatab ja asju liigutab ja pakib ja õigel hetkel hüüab: "Hei hoo!". Kui ei hüüa siis jääb korstna ventilatsioonilõõr ilma ventilatsiooniavata või aialipid peitsimata või.. no ei ole teinepoolest seda va ei ehitajat ei järelevalvajat.. Aga tsiteerides Haid: "Mis on seal siis imelikku? Kindlasti oskab siis sellevõrra midagi muud rohkem teha." Vahel ma mõtlen selle peale kohe tükk aega et kui huvitav ikke see elu on sest mina nimelt õmblen kardinad ka :). Aga eks me elame ja oleme ju koos ikke mingitel muudel põhjustel kui ehitus.. mis oligi tegelikult minu idee.. Ehk on see probleem Sul üle keenud et näed ainult seda ja muud ilusat ja toredat teie suhtes enam ei märkagi.. Ja teinepool saab sellest omamoodi aru et Sa avaldad survet et koligem nüüd juba kokku ometigi.. See argipäev ikke hirmutab küll.. Ma küll naisterahvas aga mind ka hirmutaks kui keegi väga peale käiks.. vahest on Sul õige jätta see asi rahule.. et las ta seedib.. Tegele muude asjadega ja püüa selle peale mitte mõelda.. Sest tema ju ka leidis töömehe, ta pole ju niisama istunud, käed rüpes.. Hea töömees tahab ju ka head palka.. Lase asjal olla ja vaata mis siis juhtuma hakkab.

Mhmhmhmhhhh.. see ei ole kuidagi kontekstis aga mulle tuli meelde kuidas üks sõbrants oma meest kiitis et: ...ja ta saab nii armsalt vähe palka.. ;). Ja ta mõtles seda heas mõttes. Igaühe jaoks on õnn ikke omamoodi..
alma

PostitusPostitas alma » Esmaspäev Jaan 08, 2007 01:46

Ja muide - Sa tood need näitajad et pole abielus olnud, pole lapsi jne.. negatiivsena.. Minu meelest on see ainult positiivne.. saate kõike niiöelda puhtalt lehelt alata.. Meeldiks Sulle rohkem kui sinna Su uude koju tuleks kaasa külas käiv eksnaine, mehe lapsed kord kuus kaheks nädalaks elama jne..
Miks eelmine suhe tal untsu läks? Ehk oli teinepool ka remondimehest huvitatud, mitte temast endast kui inimesest?
On ju küll naisi kes ei tee süüa meelsasti (Alma ei taha iga päev vaaritada). Kes ei mõista näputööd. Kes ei taha aia eest hoolitseda isegi kui see olemas.. jne.. Ma pole veel kuulnud et selle pärast väga lahku on mindud.. Ikke tülid ja näägutamine on see mis lahku viib..
alma

PostitusPostitas mYgri » Esmaspäev Jaan 08, 2007 02:03

Näh... kõik hääd ja õiged mõtted juba ära öeldud.
Väga tuttav teema... vist päris mitmele mehele :D

Loodan, et see mees leiab hea kodu! ;)
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan5trans.png[/img][/url]
mYgri

PostitusPostitas Mirjam » Esmaspäev Jaan 08, 2007 02:35

Mina sellesse ei sekku. Ise ei viitsi enam miskit teha ja mees ka end ei liiguta (eks aeg temal ka enda jaoks elada). Meie maja remont on ennast vist juba töötuks registreerinud. Aga ausõna - elu on ikka ilma selle remondita ka õnnelik! Uus mööbel kuuris ja koerad üliõnnelikud - võivad vanal diivanil lösutada palju tahavad.
Mirjam

Mine Perekond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline