Mees, keda ei huvita ilus ja remonditud kodu

Peresuhted, lapsed, rasedus ja sünnitus, tähtpäevad jm.

Re: Mees, keda ei huvita ilus ja remonditud kodu

PostitusPostitas trumm » Esmaspäev Mär 12, 2007 15:16

nujah, tegelt, kui peavalud ettekäändeks tuuakse, ju siis tegelt viga ikka kusagil mujal on. ja sellest võiks kah omavahel rääkida.

a eestlane on ju siuke, et see ei räägi miäki. istub nurgas ja kannatab ja siis ükskord teeb enesetapu. või joob ennast surnuks. mis mõte sel on?

nii et rääkigem omavahel inimlikult, seltsimehed ja -naised :)
trumm

PostitusPostitas liisbet » Esmaspäev Mär 12, 2007 22:43

kui pea just sedapidi konstrueeritet pole, et vastaseina annab joosta ikka uuesti ja uuesti ja uuesti ja uuesti....
ja sellisel juhul pole peavalul enam pisimatki tähtsust !
:)
liisbet

PostitusPostitas Mirjam » Kolmapäev Mär 14, 2007 04:26

Noh, mul peale naistepäeva oli üks hästi tore naiste päev.
Viis naist kolmest eri rahvusest ja neljast riigist. Mu praeguseks elavate sõbrannade tuumik. Ja kui naised on omavahel siis jutuks ikka mehed. Ja juttu jätkus, sest kokku on neil naistel elu jooksul olnud mehi 11+1, see +1 nagu et minu jagu, nii et mul veel vanas eas arenguruumi! Ja lisaks keerasid nad oma jutuga pea peale kogu mu "Õnneliku kooselu" praktikas läbielatud teooria! Ja kuna nad on enda väitel kõik antud hetkel õnnelikus abielus (üks tõi isegi oma "õnne" kaasa!), siis tutvustaks ka teile mõned nende arvamused sellest kas abikaasad peavad ikka omavahel rääkima:

-rääkima peab, aga seda tuleks teha tühjas toas, see tuba, kus viibib abikaasa ei ole tühi! (4-s kord abielus)
Ta on kogenud oma elus suurt armastust ja sinist silma, saanud kaks last ja suured võlad, igava kaaslase, hulganisti armukesi ja mehe matused, ning juba 22 aastat õnnelik, elades kenas lossis ja nautides oma kuuluvust kõrgseltskonda. Armukesi enam ei olevat, sest igal õhtul leidvat ta kellegi oma voodist, ta on kindel, et see on ta abikaasa.

-rääkima hakkavad abikaasad omavahel siis kui abielus hakkavad tekkima esimesed mõrad ja hakkatakse otsima kompromisse. Liiga palju omavahel rääkides võid ikka miskit öelda, mis su abikaasat solvab ja liigsetest sõnadest alguse saanud tülid on tal lõpetanud kaks abielu. Kolmas mees on tal kurt (või väidab, et ei kuule).

-kui pole vajadust mehelt raha küsida, siis polevat ka millestki muust mõtet rääkida.
Selle sõbranna kaks eelmist meest surid ja ma kahtlen kangesti, et nad räägiti surnuks, sest ta on meist kõige jutukam - miks ta muidu oma praeguse mehega ei räägi?

Neljas sõbranna aga ei saanudki miskit tarka öelda.
Kui ikka lahutad 42 aastat õnnelikult elatud abielu, jätad sinnapaika oma tasuva ameti, kena mehe ja ilusa kodu ning siirdud elama mingisse Hispaania kolkasse sest armud 69-selt lootusetult teisest rahvusest, sotsiaalselt erinevasse (naine kõrgkooli kunstiprofessor ja mees kirjaoskamatu ja... (noh, kui ma teda esimest korda Hispaanias nägin, sarnanes ta rohkem kiviga sellest müürist millel ta istus, siis oleksin öelnud, et mats ja maakolkast, nüüd enam mitte) endast pea kolmandik väiksemasse mehesse... no ma ei tea... vanuse paneks ka talle kusagile 50 ja 150 vahepeale, aga siiani, juba neljandat aastat, säravad nad õnnest! Nad ei räägi omavahel üldse - naine ei oska siiani hispaania keelt ja seda pole vajagi - mees tõega kurttumm. Ma ei kutsu enam kunagi ühtki sõbrannat endaga Hispaaniasse!!!
Kas olime hirmus kadedad või tõesti häiris meid see kahe õnneliku imbetsillilik naeratus nende näol, aga sokutasime ka sõbranna koos teiste meestega Pärnu spaasse.

Oh, aga mina tahaks küll jälle Hispaaniasse!

Mirjam

PostitusPostitas kristiilense » Kolmapäev Mär 14, 2007 11:37

Jah, kõige õnnelikumad on need päevad, mil räägime omavahel mingit optimistlikku pudikeelt:) Intellektuaalse kontakti jaoks on mul sõbrannad.

Kui võtta jutuks, mingi probleem, siis kas:

jään mina süüdlaseks, seejuures tihti mingis hoopis muus asjas

või on ta mu peale umbes nädalapäevad solvunud.

No ei ole mõtet. Aga vahel - kui närv must - ikka räägin ja ALATI pärast kahetsen.

Mirjam, Su sõbrannad on kogenud naised:)
kristiilense

PostitusPostitas alma » Kolmapäev Mär 14, 2007 13:34

Noh jah, näedsa nüüd siis.. Üks mõte mis mul tuli oli selline et ei tea kas seltsimees kunstiprofessor armus sellesse inimesse või Hispaaniasse mille manusena lisandus ka inimene.. Aga nii palju kui inimesi nii palju erinevaid elusid..

Minugi üks tuttav naisinime lausus kord kui vähe rahalist poolt majja toov mees teda ära tüütas - sellesse ämbrisse ma enam ei astu. Ja abiellus endast tunduvalt vanema soomlasega. Palju nende peres seda va õnne on es oska mina arvatagi.. raha tundukse olevat ja ju see eesmärk oligi..

Mulle jääks pudikeelest kodus väheks.. Et kui üks tähtsamaid inimesi mu elus intellektuaalseteks vestlusteks ei kõlba... Noh jah..

Peale jutuajamisi meite peres ei jää keegi milleski süüdi, vaid me õpime teineteist paremini tundma. Ehk siis - keegi ei süüdista kedagi vaid püüame selgusele jõuda miks üks või teine asi just nii on olnud ja mitte teisiti... Ja sõnu püüame ka valida.

Millest see tuleb et oleme sealjuures ka õnnelikud pealegi? Ehk sellest et olen ka enesekriitiline. Ja mitte vähe. Ja enne kui nõuda, püüan teisele omalt poolt ka anda. Ja mitte vähe. Ja armastan oma meest. Ja mitte vähe :).

Ei mina ole ilmatuma tark.. Aga elukese üle arutleda on siin huvitav. Väga hää kui seda saab teha ka omaenda kodus omaenda lähedase seltsis. Või mes selle va kodu loomise mõte muidu ongi..
alma

PostitusPostitas Mirjam » Kolmapäev Mär 14, 2007 15:06

Sel Dame kunstiprofessoril endal ka Malorkas maja. Ju see "Pablo" andis talle seda, mis vanadaamil elus puudu on olnud - säravad mustad armunu silmad või soojad suured käed.. või miski muu suur. Armastus on üks elu müstilisemaid tundeid!

Ise põhimõtteliselt Almaga nõus. Võib olla sotsiaalne erinevus, aga peab olema suur osa MISKIT ühel tasemel.

Aga mu sõbrannad ju ka samasugused irvhambad nagu ma isegi!
Mirjam

PostitusPostitas maalane » Kolmapäev Mär 14, 2007 17:03

Alma arvamus ühtib täielikult minu omaga.Sellist meest pole endale ainult osanud leida,kes rääkida tahaks.Nii et alma-palju õnne,sul vedas!
maalane

PostitusPostitas passer urbanus » Kolmapäev Mär 14, 2007 17:24

edie? lynette? susan? gabrielle? bree?
passer urbanus

PostitusPostitas Mirjam » Kolmapäev Mär 14, 2007 18:35

Vabandan, aga pole tükk aega pilku visteeria uulitsale heitnud - elu ise on hulga põnevam.
Noh, ma ju vingerdasin vabandada, et sünnipäevaks ei saa sõbrannasid kutsuda... no ega ei taha küll kui sulle õnne soovitakse - õnne? et jälle aasta vanemaks saanud? Nüüd tulid uudishimust kaema, kas peavad juba mustad kleidid tellima. IRW!

Mirjam

PostitusPostitas maalane » Kolmapäev Mär 14, 2007 18:38

Noh,eks see eluke kipu selline olemagi.
Naistel ikka oma tüüpomadused,vajadused,probleemid,meestel omad.Põhiline,et väga valed(erinevad?) inimesed ainult kokku ei satuks.
maalane

Mine Perekond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist