Tantsud tähtedega

Peresuhted, lapsed, rasedus ja sünnitus, tähtpäevad jm.

Tantsud tähtedega

PostitusPostitas käbi » Esmaspäev Okt 08, 2007 00:39

No, selline küll mitte perekondlik sündmus, aga eurovisiooni ja vabariigi aastapäeva kõrval kolmas meedia sündmus mida võiks arutleda?

Ojuland oli seksikas oma 40 aasta kohta ja Kägu saab oma sõnad teoks teha:) paindus nagu baleriin, tahaks ise kah selline hernekepp olla 4-kümbiselt, jube lahe, tõsiselt tore ja hea eeskuju:)
Jõle üllatus oli see Beatric , no nagu oleks harjavarre alla neeland kuni kandadeni.Mõnele kohe ei istu selline liigutameine, kusjuures ma olin enne saadet kindel, et ta on üks favoriit,,,aga see oli piinlik.
Peep Vain oli kah äge ja Värnik....poleks uskunud..isegi mees ajas jalad alla, et etteastet näha (e läbikukkumist), uskumatu, mis seksapiil oli tantsus, lahe.
käbi

Re: tantsud tähtedega

PostitusPostitas Mirjam » Esmaspäev Okt 08, 2007 10:20

Assa, kus käbi nüüd püstitas teema!(:D Vesi Mirjami veskile.
Isegi mind ajas see saade teleka ette, muidu ei vahi ma sealt isegi päevauudiseid (vast ainult mõnd õudukat) ja jäin rahule. Olen Sinuga nõus, Ojuland oli super. Aga teed rängalt Beatricile liiga - vaatamata tema jäikusele ja pealtnäha (eks pabistamine paistis tugevalt välja) saamatusele (ikkagi blondiin ;) ), oli kogu tants kokkuvõttes nauditav vaadata, aga eks Korotin ole ka üks jumala kingitus tantsumaailma, vaatamata oma kasvule, annab ta tantsudesse nii palju hinge, et unustad kõik reeglid ja tantsuvead, ning süvened ainult rollimängu - mina sain ikka südamest naerda - tuli meelde 90 alguses üks üle 190 pikk eesti mannekeen, keda nähes lühikesed itaalia mehed ' pöördesse' läksid :D
Ja Peep Vainu etteaste oli ootuspärane, inimene, kes oskab lummata rahvamasse, kandis ka tantsusse oma karismaatilisuse - veel tehnikat juurde ja te jäätegi tema etteastet nina teleks vahtima, sest ka Olgal on seda karismaatilisust piisavalt.
Ainuke, kes mulle pettumuse valmistas, oli Katrin Karismaa - tema tantsus polnud miskit (kuigi jah, orkester osutas ka karuteene- ei tea, kas arvasid, et Karismaa ei jõua enam kiiremini liigutada või käisid tõesti patareid maha :D), nii hea rollimängija kohta võib öelda, et see roll pole Karismaa jaoks ja vaatamata heale esinemisele, oli see ikkagi täielik läbikukkumine (aga vaatame ka vanust, kuigi teda vaadates see ununeb ja ega andekas inimene saagi olla igas asjas andekas).
Värnik oli muidugi superüllatus ja tema sõnad - ma olen selline nagu olen, aga ma ei tea milline - käisid täpselt ka selle tantsu kohta, igav seda vaadata igatahes ei olnud.
Mirjam

PostitusPostitas liisbet » Esmaspäev Okt 08, 2007 13:17

puujalgseid täht-naistantsijaid oli sel korral rohkem kui eelm aastal... kahjuks (siis vaid üks oli - pr savisaar)
tantsida tuleb nii, et teistel seda vaadates sipelgad üleselja jooksevad ja käed/jalad tahtmatuid liigutusi tegema hakkavad....
pilootsaadet vaadates tõi minule sära silma vaid üks paar (kellest tõepoolest mängulusti ja .... keemiat ..... paistis) - ToomeTänav
teised olid puised (st kuidagi punnitatud oli nende tants; iga proff tantsis ümber oma amatööri nagu mesilind lillekese kohal - tulutult....:P)
kaks tõeliselt naiselikku olid kaisa oja ja olga kosmina

ps
käin ise ka tantsimas, ja olen üle neljakümne... paindun jätkuvalt paremini kui poole nooremad minust, ja temperamenti on niipalju, et jaguks teistelegi jagamiseks :)
no ma küll ei ütleks, et tegemist invaspordiga on
(tõlkes : pr ojuland ei vaja eraldi äramärkimist vaid seetõttu, et ta nelikümmend on - ---- ja sammuvahe võiks tal lühem olla - ikka sahinal mööda põrandat; praegu ta lihtsalt astus puusanõksude ja pikkade sammudega üle põranda)
liisbet

PostitusPostitas mYgri » Teisipäev Okt 09, 2007 09:43

käbi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No, selline küll mitte perekondlik sündmus, aga
> eurovisiooni ja vabariigi aastapäeva kõrval kolmas
> meedia sündmus mida võiks arutleda?

Võtame enne politseikomissar rexi viimase hooaja analüüsimiseks! :D
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan5trans.png[/img][/url]
mYgri

PostitusPostitas käbi » Teisipäev Okt 09, 2007 10:17

et sulle lokid tagumiku peale kasvaks , sellise iroonia eest. mis sa mõnitad siin eestlaste püha lehma?
käbi

PostitusPostitas liisbet » Teisipäev Okt 09, 2007 10:23

käbi! ära niipalju ka seda muidu stoilist mYgri õrrita ! :) see Sul ju mitmes kord juba tal ninast näpistada ;) .... vaat´kui tuleb ja paneb sul tulbisibulad vihaga nahka.... ::o
ta võiks meile sellest rexist saksakeelse sisukokkuvõtte teha 8-)
päälegi - kui tal lokid tagumiku pääl, siis oleks tal ju [b]kogu aeg[/b] [i][b]seisukoht[/b][/i]

aga ma jätaks [i]lehma[/i] eest selle [i]püha[/i] siiski välja ;)
liisbet

PostitusPostitas käbi » Teisipäev Okt 09, 2007 10:47

no, sellise lokkis tagumikuga mygri võiks siis punasesse raamatusse panna ja eesti olekski maailmale tutvustatud:) sellised haruldused meil siin....ja pealegi enne talve, kellelegi lokke soovida pole üldse pahatahtlik, kulubki püksiriiet vähem.
käbi

PostitusPostitas liisbet » Teisipäev Okt 09, 2007 10:53

siis oleks ta ju mutant-mygri, ja sellisel juhul viiks ta tee zooinstituudi piirituselahusesse, mitte punasesse raamatusse -> muu maailma teadvusse :D

oups! küll mygri nüüd luksub ja katsub, et ega need lokid juba ::o....
liisbet

PostitusPostitas trumm » Teisipäev Okt 09, 2007 11:25

no ma ei tea.... khmm

te muidu mõnd täiesti sirgekarvalist isendit olete näind vä?

:P
trumm

PostitusPostitas liisbet » Teisipäev Okt 09, 2007 11:30

seda et.... trumm.... käbi rääkis ju.... khmm....khmmm... [b]tagumisest[/b] poolest..... :P ja niipalju 8-) kuipalju ma mygrisid näinud olen, on neil kõigil sile karvastik olnud....
liisbet

Mine Perekond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist