Tantsud tähtedega

Peresuhted, lapsed, rasedus ja sünnitus, tähtpäevad jm.

Re: tantsud tähtedega

PostitusPostitas liisbet » Reede Okt 26, 2007 16:03

thänx, käbi! :) a mu mured ikka vaid ületöötamisest tekkinud -------- väsinud, kurnatud kehas tunneb ka tugev, terve ja vapper vaim end ebamugavalt.....

sel puhul on rännaku nimi [b]Teekond Kosutavale Puhkusele[/b] ;)
liisbet

PostitusPostitas passer urbanus » Reede Okt 26, 2007 21:58

tehtagu kohe alateema "kollektiivne psühhoteraapia" või "anonüümsed alkohoolikud" ja tõstetagu see jutulõng sinna ümber ... proosit ... tantsud tähtetega ... no ma ei või ... missuke, kus oled, lööme korra majja ... jobud sellised ...
ps: elu on ilus, aga selleks et sellest aru saada, peab vahepeal väga sitt olema ... või veel parem, mitu korda järjest ja/või kõik asjad korraga ...

ahjaa: liisbet on põõsapede ...
passer urbanus

PostitusPostitas liisbet » Reede Okt 26, 2007 22:47

mmmmmmmm...... ma tänan, passer! :) mõtlesingi, et peaksid täna välja ilmuma ja vähemalt neile neetud põõsastele ära panema.... reede ju!
a ma panen ökoloogiat! ..... => praeguseks juba ökopede B)-

mde, kas teadsid, et on olemas [b]pedosfäär[/b] ? ;)
vat see on geosfääride osa, mis hõlmab [b]muldi[/b]

ps: ise oled jobu!
liisbet

PostitusPostitas käbi » Laupäev Okt 27, 2007 05:02

mina nt. olen interneti pede, vähemalt nii sain ma eile kõu klienditoest aru.outlooki saate avada, mozilla avaleht avaneb, aga mis te siis veel tahate?tahate kuskile mujale lehele, mis see 8x refreshi siis teile liiga teeb? liiga palju kasutajaid on teie liini peal.pagan, panin kohe kella, et testida, kas homikul kell 5 on liin umbes, tutkit.umbes jah.teie vändra karud, kobige magama ja laske käbi internetti:( krt ma ei või.tõsine karma värk selle netiga.
käbi

PostitusPostitas käbi » Laupäev Okt 27, 2007 05:31

klienditugi, magav näitsik: jälle teie, mhm, ikka ei pääse jah? vajutage seda sinise noolega nuppu ülevalt,aaa, ei aita, ah ma ka ei tea.ostke uus arvuti, ah, et olete ka uue arvutiga proovinud, mhm, teate, ma seda viimast windowsi varianti ei tunne, äkki teil on kõvaketas liiga täis?removige üleliigsed programmid ära
mina; mhm, mis siis nagu üleliigne peaks olema?
klienditugi:ah, mina ka ei tea, liin on ülekoormatud
mina: hommikul kell 5?
klienditugi: jah, mis seal siis imeliku on?
mina: mhm, polegi midagi imeliku, tahaks interneti lihtsalt.
klienditugi: teate, mina seda windowsi uut varianti ei tunne,ahsoo, et teil on ka vanem olemas, kummagagi ei pääse, ....imelik, ju siis on ikka liin täis.proovige hommikul, ehk siis on parem.
käbi

PostitusPostitas Mirjam » Laupäev Okt 27, 2007 12:18

Tunnen Sulle kaasa, käbi 8-)
Kui meie külas Norby mehed levi mõõtmas käisid ja teatasid, et levi pole ja ei tule, andsin ka avalduse Kõu peale. ja olin väga üllatunud kui mees ükspäev koju tuli, Norby mehed sleppis, ja kamandas, et otsigu aga provvale internett välja, ei tema enam jõua seda irisemist kannatada.
Pea pool päeva turnisid ringi, isegi selle vana betoonist el.posti otsast (see oli puupostist hulga kõrgem) proovisid leida. Lõpuks ikka majakatuselt leidsid mingi kitsa triibukese leviga. Algul mõni aeg oli ka nii, et 'levi on' ja 'levi pole' Naabrid said salamisi irvitada, et näed'sa, neil pea poole odavam ja parema leviga kõu ei kõlvanud. Ja tänan oma mehe jonnakust, kes ühmas, et ei tema provval kõlba ühisest katlast helpida ja tõi jälle Norby mehed kohale, et kui juba natuke on võimalik saada, siis enne siit minema ei lasta kui paras ports levi üles leitud. Vahetatigi siis antenn ja lisati veel 2,5 m kõrgust juurde ning siiani kiirust enamuses rohkem kui papril kirjas. Nüüd siis minul hea muiata kui poes kuuled ühe või teise kurtmist, et kõu interneti kiirus ikka vahel väga niru.
Mirjam

PostitusPostitas Ainekas » Laupäev Okt 27, 2007 12:46

Oi jeerum küll, ei suuda uskuda, et ka tänapäeval veel niisugust klienditeenindamist võib olla.Meitel ju praegu orjanduslik kapitalismus... piits kogu aeg turjal ning präänikut näeb vaid unes...niisuguse teeninduse peale võiks arvata, et varsti šahh-šahh on kuulda piitsaplakse ja järjekordne töökuulutus ilmumas: vajatakse...
Ainekas

PostitusPostitas alma » Laupäev Okt 27, 2007 23:24

Elu on kindlasti ilus. Eriti kui enda elu selle filmikese peategelase seiklusega võrrelda.
http://www.youtube.com/watch?v=_d3QDdXpP0g
alma

PostitusPostitas alma » Laupäev Okt 27, 2007 23:48

Õhku aetakse välja niimoodi
http://www.youtube.com/watch?v=MZ7j0uD5t6k
alma

PostitusPostitas alma » Laupäev Okt 27, 2007 23:52

Ja niimoodi ka.
http://www.youtube.com/watch?v=zCpam-xKiBo
alma