Nudism

Peresuhted, lapsed, rasedus ja sünnitus, tähtpäevad jm.

Nudism

PostitusPostitas Liili » Neljapäev Juul 31, 2008 10:20

Kas nudism on haiglasest mõtteviisist?
Eile Pärnus läks süda pahaks naisterannast läbi jalutades. Mõistan noori, aga kui viimases veerandsajas elavad daamid, niigi kortsus ja krimpsus, on võtnud sisse ahvatlevad poosid. Grillitud ja koledad.
Liili

Re: nudism

PostitusPostitas kassijagaja2 » Neljapäev Juul 31, 2008 13:02

Võib ka küsida, et kas nudismis millegi haiglase nägemine on ehk haiglane mõtteviis? Teine küsimus, või pigem esimene, mis pähe tuleb, on, et miks sa käid nudistide rannast "läbi", kui see sulle haiglane tundub?
Ma ei ole ise nudist ja ei tea nende kõigi nimel sõna võtta, aga üldiselt ma olen üsna kindel, et nad ei käi alasti päevitamas selleks, et ahvatlevaid poose sisse võtta :D Ja olen aru saanud, et neile ongi eraldi rannad tehtud selleks, et neid ei segataks ja et nemad kedagi ei segaks, seega - mis sa käid neid vahtimas seal?
kassijagaja2

PostitusPostitas lynnet » Neljapäev Juul 31, 2008 19:49

hehh naisteblääz ongi ju selleks, et naised saavad alasti ja rahus päevitada. huvitav mis ajast on vanainimestel keelatud alasti olla ja sedaenam, et päevitada. igaüks on ju rannas täpselt sellises poosis nagu tal endal mugav on :D kasvõi pepu upakil B)
lynnet

PostitusPostitas alma » Neljapäev Juul 31, 2008 23:31

Liili - Su kirjutises endas on vastuolu peidus - tsiteerin: "...aga kui viimases veerandsajas elavad daamid ,niigi kortsus ja krimpsus,on võtnud sisse ahvatlevad poosid."

Mhmhmhhhhh... ahvatlevad poosid? B)-

Ilmselgelt ei ole Sa Pärnust pärit, sest noh, ma pole kuulnud, et mõni naesterahvast pärnakas seda värki kiruks, see rand on seal ikka juba väääääga kaua olnud ja saanud loomulikuks osaks sellest värgist seal. See pole nudistide rand, see on naiste rand, ja kõik viidad on ilusti selgelt väljas, mis seda ka ütlevad.

Aga nalja on seal läbi aegade palju saanud, rohkem nii nõuka - ajast on minu mälestused, küll on seal paljad tädid mehi mööda rannajoont taga ajanud, küll on selja tagant kõrkjatest mehi avastatud vaatlusi tegemas, kord juhtus sinna ka vaeseke kergelt hull lõõtsamängija, rahu tema põrmule, mina "ärkasin" selle peale, et üks paljas memm rippus tal lõõtsa ühes otsas, tema hoidis meeleheitlikult teisest kinni, ja kolmas karjus, et " Te lõhute tal ju pilli ära!!!".. Ja kõik see nali tasuta..
alma

PostitusPostitas alma » Neljapäev Juul 31, 2008 23:54

Kortsus ja krimpsus - sest va sale joon on ju moes. Nõuka ajal päevitasid seal valdavalt teistmoodi kehaehitused - jõulised ja... pringid üle kere.. Aga eks siis olid sissesõitnud, kel ikka kõige rohkem aega seal viibida, ka rohkem prijezžije ja käisivad v Pribaltike puhkamas.
alma

PostitusPostitas toshi suzume » Reede Aug 01, 2008 00:38

a ma tean ühte ilma näinud inglise dzentelmeni, kes otsustas randa mööda jalutada - pärnut suurt ei tundnud tollal ning jättis asjad rannahoone ette. et jalutab kallast mööda muulini ja tagasi. ta kirjeldused sellest, kuidas tappa said, olid päris värvikad. a ta oli piisavalt "old dirty men" - tuli sama teed tagasi ka.
aga vaadake milline diskrimineerimine - naiste rand on - meeste randa pole. ma teinepäev vahetasin ka pärnu rannas plekkkuudis pükse ning tol hetkel, kui pükse jalas polnud, mõtlesin, et vat kui toredasti tuul jahutab, et tahaks ka niiviisi päikest võtta ja ujumas käia. ei mingit liiva püksis ...
toshi suzume

PostitusPostitas kunksmoor1005 » Reede Aug 01, 2008 09:19

mina pole oma jalga veel pärnusse saanud, aga teie jutu peale meenub mulle ' nu pogodi'.
kunksmoor1005

PostitusPostitas alma » Reede Aug 01, 2008 10:12

toshi suzume - aga muuli pool randa, naeste rannast edasi siis, olen ma küll sedalaadi päevitamist näinud, et tuul jahutab kõiki.. võrdselt. Aga ma ei propageeri midagi, ma pole Pärnu seadustega kursis..

Nojah, ma olen ise mõelnud, et äkki sellepärast ongi naiste rand eraldi, et need, kes ise ka leiavad, et nad kortsus ja krimpsus on, ei peaks seal keskses rannas siis häbenema ja ennast halvasti tundma.. Aga mulle on läbi aegade tundunud, et osad naesterahvad ongi endale võtnud vabatahtliku korravalvuri raske töö teha, et seisavad seal rannas mere piiril, käed puusas, ja ootavad pahaaimamatuid inglise dzentelmene.. Siia juurde sobib hästi ka inglise vanasõna: "A gentleman will walk but never run".

Aga Talinas olla nudistide rand Pirital olemas, nii et...
alma

PostitusPostitas maalane » Reede Aug 01, 2008 15:40

Ei saa mina ka aru,miks mõnedel on ilmtingimata vaja avalikus kohas ilma riieteta päikest võtta(niisamuti nagu paljud ei saa aru,miks inimestel on üldse vaja tundide kaupa päikese käes lamada).Aga olen üldiselt vägagi tolerantne inimene-kui vaja siis vaja.Ja kui sellega kellelegi otsest kahju ega midagi halba ei tehta,siis lasku käia.
Kui süda ikka ei kannata,ei ole vaja sinna kõndima minna:D
Vana inimene ei ole ju mingi friik vm nähtus,vaid täitsa tavaline ühiskonna osa:)Vananemisest ei pääse me keegi.
maalane

PostitusPostitas käbi » Laupäev Aug 02, 2008 01:17

Kunagi on ka sinul teemaalgatajal viimane veerand sajandist käsil ja , siis vaata, et ei oleks mingeid ahvatlevaid poose.
Nudistide puhul on tegu lihtsalt looduslähedase olemisega. Samas küsiks isehakanud proua Freudilt, et mis on haiglane mõtteviis? Sinu oma on igati terve, seda võin kinnitada!

Ja tahtsin ka teada, et mis on see liikumapanev jõud, et oma aju selliste probleemidega vaevata?
käbi

Mine Perekond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline