Nudism

Peresuhted, lapsed, rasedus ja sünnitus, tähtpäevad jm.

Re: nudism

PostitusPostitas trumm » Esmaspäev Juun 21, 2010 19:05

näedsa, üks siin juba kolm kommi järjest seda teinud.
trumm

PostitusPostitas käbi » Teisipäev Juun 22, 2010 10:14

Jabur värk
käbi

PostitusPostitas logimata Mirjam » Teisipäev Juun 22, 2010 18:41

Rahune maha, alma, pole vaja selliste ajuhälvikutega samal tasemel kaasa minna, see ainult õhutab neid veel rohkem enda "tarka vaimukust" näitama. Ma kutsun selliseid "sõnadega liputajateks", sarnaselt nende pärisliputajatega, on neil haiglane vajadus tähelepanu järgi shokeerides teisi (nende endi arvates ülitarga vaimukusega) sopaga.
Ja lisaks veel napib ka mõistust kui arvab, et keegi ei saa aru, et ühe ja sama inimese kirjutatud postitused, pole vajagi IP aadressi vaadata, väljendusstiil reedab.

Võibolla tõesti paljud ei saa Sinust aru, aga see pole mitte Sinu vaid nende häda, paljud tahavad, et maailm oleks ainult nende moodi ühes värvitoonis, aga jumal tänatud, et ei ole ;)

Ilusat suve ja kõrget jaanituld! B)-
logimata Mirjam

PostitusPostitas samune et » Teisipäev Juun 22, 2010 23:24

läbu kannatame veel välja, aga räige läbu ei lähe mitte. sedapidi, et mõnega teeme väikse tšiki-briki. ära ei kustuta, aga väljanäitusele ka ei pane. nii on.
samune et

PostitusPostitas käbi » Pühapäev Juun 27, 2010 21:23

Ei taha uut teema teha, küsin siit targematelt. You Toubes kaob hääl ära, aru ei saa. Lihtsalt pilt on ja häält pole, arvutiga nagu kõik korras, vaatasime vennaga üle, veider.Üks levi ja minu kummut streigib.
käbi

PostitusPostitas alma » Neljapäev Juul 01, 2010 22:48

Selle kuumaga läevad isegi nudistid hauduma.
alma

PostitusPostitas trumm » Reede Juul 02, 2010 17:27

huvitav, kelle nad välja hauvad?
trumm

PostitusPostitas alma » Reede Juul 02, 2010 17:33

tśiki-briki
alma

PostitusPostitas pärnakas » Pühapäev Juul 18, 2010 21:27

Noor kena inimene! Tuleb kohalikke kombeid tundma õppida. Kui lähed tulevikus kuhugi välismaale, ka seal võid rannas mõnesse imelikku kohta sattuda. Õpi tolerantsi ja jäta vana Pärnu rõõmuga pärnakatele ja kõigile rõõmsameelsetele. Vanaemal on lapselastega igatahes naiste rannas rahulikum kui suures rannas lapsi pikali jooksavte "eest ära, mina tulen" huljurite jalus.
pärnakas

PostitusPostitas alma » Esmaspäev Juul 19, 2010 13:32

käbi, kuda Sul selle häälega? Mul oli korraks sama jama, et arvutil hääl lännu. Aga ma olin ise meite moodsal ameerika päritolu klaviatuuril mingit nuppu vajutanud, mis hääle välja lülis. Käisin ümber arvuti ja mõtsin, et ei mõtle midagi tarka välja. Ekraanil all paremal pool ribal on arvutil see va "hääle märk", ega Sul sellel risti pole ehk siis kah kogemata välja lülitatud?

Aga naiste blääzil võivad ka inimesed lapsi pikali joosta. Noh, need kes seal jalutavaid meesterahvaid hurjutavad ja taga ajavad. Oi jeerum, ma ei hakka parem kirjutama...
alma

Mine Perekond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist