Nudism

Peresuhted, lapsed, rasedus ja sünnitus, tähtpäevad jm.

Re: nudism

PostitusPostitas Jaagup » Laupäev Sept 20, 2008 21:48

No mida juttu - tulevad saatesse kasukas seljas ja siis kisuvad saate jaoks paljaks- istub,nõuab rannale jäätist ja teiste kõrval päevitamist-topib jälle püksid ja jope selga ja lahkub.Vot sulle nudisti.Elagu oma elu ,liputagu omavahel ja asi mutt.:X
Jaagup

PostitusPostitas askees » Pühapäev Sept 21, 2008 09:24

Nudism on seega üks enesepiitsutamise viis.
Kes peavad oma keha pahede pesks,lähevad kloostrisse mungaks või nunnaks,et mitte tegelda selle räpase seksiga ja elu edasiandmisega,et kogu energia oleks suunatud vaimsusele.

Nudistid, nagu saates kuuldus,peavad suutma erektsiooni ära hoida.
Mees pidavat ju iga viie minuti järel seksile mõtlema ja nudistina ringi liikudes kenade naiste seltskonnas on see üks väga hea enesekasvatuse viis.Võibolla see enesekasvatus ongi vajalik meie lollis kõikelubavas ühiskonnas.
Aga võibolla ei olegi erektsiooniga probleemi.
Aga naised?Neil pole muidugi probleemi,et miski väline asjast märku annaks ja tore on liikuda ihaldusväärsete ilusate meeste paljaste kehade hulgas hõljudes imelistes fantaasiates.
Või on ka naiste puhul tegemist enesekasvatusega?
askees

PostitusPostitas alma » Pühapäev Sept 21, 2008 19:56

Hmm.. Kui asjale sellest küljest vaadata, siis.. ma olen muidu mõelnud, miks inimesi sedalaadi elustiil nii väga ärritab. Aga äkki selles ongi võti - et noh, et, kui nudistid ise on valinud selle enesekasvatuse tee, see on nende valik, aga ümberkaudseid häirib, kui ka neid sellist rada mingis mõttes käima sunnitakse. Noh, et, kõnnib härrasmees, liiva pole püksi sees, õigemini pükse polegi, rannas demonstratiivselt sul teele ette, noh, ikka hakkab imelik.. kuidagi, või nii.. Et ei tea päris täpselt, kuhu silmad panema peaks. Efekt sama, kui et kõrvalaeda suur torn püsti löödaks ja kerkokell sinna riputataks, ja siis igal täistunnil hardusele üles kutsutaks. Ka nagu tunned kohustust kuidagi kabedamalt oma kapsaste vahel kõndida ja võibolla isegi peaks kummardama.. kuigi pole plaanis olnud. Sama siis, kui seda va inimihu sunniviisiliselt peaks vaatama, ütleme, pereringis terrassil kapsasuppi ja al dente sparglit süües.

Kuda see papa Freud ütleski, et iga asi, mida me teeme, johtub kahest motiivist - sugutungist ja soovist olla suur. Noh, ta on ise "süüdi" :), et selliste teemade puhul esimesena meelde tuleb. Kui see esimene siis nüüd enam - vähem välistatud on (õhtuti - õhtuti, päeval pole aega), nagu näiteks eelmisest postitusest selgus, mis siis üle jääb? Kas seda janti jäätise ümber võibki siis niimoodi tõlgendada? Et eesmärk on mitte ennast eksponeerida, kuid siiski ennast eksponeerida?

Mhhhmhhhmhhh.. huvitav, kui näiteks naabriproua ka nudistiks hakkaks ja siis ütleme, aia ääres rohiks, ja mõni meesterahvas teda juhtuks.. (noh, mitte õlale) patsutama, kas siis ilmselt oleks "küla kella täis", et - huligaan, jätke järgi? :D Natuke vist sama, kui et miski vant tuleks aia äärde tüli norima, ja saaks paugu vastu lõugu. Selle paralleeli järgi oleks ilmselt kah, et - mille eest, ubivaaaajuuuut...
alma

PostitusPostitas trumm » Esmaspäev Sept 22, 2008 22:42

ma selle nudismi asja üle mõtteid mõlgutasin. et mis ma siis välja mõtlesin?

hmh, mu jaoks nudism on eelkõige kõige loomulikum olek. ja ma ei saa aru, miks peaks seda kuidagi häbenema vmt. tegelt see häbenemine jne on natuke haige..,. aga mis teha, ühiskond on sinnani liikunud. ehk meil jagub vähemalt nii palju tervet mõistust, et me ameeriklaste kombel michelangelo taaveti kuju käterätikuga kinni ei hakka katma. seega minu jaoks nudism on loomulikkus ja sel teemal ma kellegagi vaielda ei taha :).

aga mulle tundub sel ekõrval (on ammu tundunud), et osade nudistide jaoks on see midagi muud. osade jaoks on see eksponeerimine, mi smõnede puhul suisa liputamiseni küünib. ja see suheteloomise asi ka - kas te olete tähele pannud, et (vähemalt eestis) on enamik nudiste vanemad mehed. ja nad üritavad värvata nooremaid naisinimesi. paraku. aga selle kohta ma arvan, et see ei ole tegelt nudism, vaid nudismi kattevarjuna ära kasutamine.

seega kui keegi paljalt pärnu või mõnes muus eraldi rannas päevitab - täiesti ok. kui keegi oma aias mitte ennast spetsiaalselt eksponeerivalt päevitab v õhuvanne võtab - täiesti ok. mde, ma viibin ka vahel oma terrassil paljalt. aga kui naabrimees mu aiaserva paljalt muru niitma tuleks, siis oleks vist veidi kentsakas küll. alma jutuga oleks see vahe küll, et ma teaks üsna täpselt, kuhu ma need silmad paneks :D
trumm

PostitusPostitas kunksmoor1005 » Neljapäev Sept 25, 2008 21:21

olen olude sunnil veetnud mõne nädala selleusklikuga ühes palatis ja nii uudishimulik inimene kui mina ei saanud ju ometi sügavuti kaevamata jätta. tegelikkuses on see siiski anarhismi vorm. lihtsalt ühed sõdivad võimuga, teised väljakujunenud tavadega.
kunksmoor1005

PostitusPostitas alma » Neljapäev Sept 25, 2008 22:18

Heee. Nüüd on mul lõpuks ometi võimalus saada vastus küsimusele - kas nudistid magavad ilma tekita? Noh, nudist on ju öösel ka nudist. Või ei ole?
alma

PostitusPostitas kunksmoor1005 » Neljapäev Sept 25, 2008 23:08

ehee. võtab ikka küll ja ega talvel külmas toas ei taha ka enam sugugi nudist olla.
kunksmoor1005

PostitusPostitas kunksmoor1005 » Neljapäev Sept 25, 2008 23:11

mind huvitab hoopis see küsimus et meie isa armastas toas perepükste väel käia. kas ta oli siis mingi poolnudist või kuidas.
kunksmoor1005

PostitusPostitas trumm » Neljapäev Sept 25, 2008 23:15

misneed perepüksid on? ::o
trumm

PostitusPostitas alma » Reede Sept 26, 2008 13:29

Mh, trumm, midagi Sa ei tea. See tähendab, et püksid olid peres mehe jalas. Lühidalt.

Nojah, mu äärmiselt soliidne ja väljapeetud onu armastab kodus pidžaamapükstes käia. On ta siis nüüd poolunine kogu aeg..
alma

Mine Perekond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist