Koolikiusamine

Peresuhted, lapsed, rasedus ja sünnitus, tähtpäevad jm.

Re: koolikiusamine

PostitusPostitas trumm » Pühapäev Sept 28, 2008 22:56

ei, ma sain aru küll
ma lihtsalt lugesin kogu seda teemat ja jäin mõtlema..
trumm

PostitusPostitas alma » Esmaspäev Sept 29, 2008 05:19

Üks väga oluline asi klaasikaaslastega suhtlemisel on oskus pinginaabri juttu mitte edasi lobiseda. Näiteks mina pole selle vastu eksinud ja ei kavatse, milleks teisele asjata liiga teha, onju :).
Üldse on väga tähtis oma sõpru usaldada, see annab elule mõnusa ja õnneliku mineku. (tu)
alma

PostitusPostitas juta230 » Esmaspäev Sept 29, 2008 12:14

ei ole mina kannatanud koolikusamiste all ja andke andeks, kui mulle on jäänud vale arusaam, et kekskkoolis on asi karmim.
Põhikoolis käisin vaikses maakohas ja seal ei täheldanud küll mingit vägivalda. Nojah, vahest keegi ikka kellegi käest mingi kolaka sai, aga see ei olnud järjepidev kiusamine vaid ikka ajutine teineteisevaheline arusaamatus.
Keskkoolis käisin Tallinnas ja minu üllatuseks ei hakatudki mind niiväga kiusama. Alguses oli raske küll, sest olin linnarahva seas üksi see "maalt ja mannerguga" ja mitte kedagi teist ei tundnud. Teised jällegi olid eluaegsed klassikaaslased omavahel. Alguses ikka natuke noriti, kuid kuna ma ei teinud sellest välja, siis lõpuks võeti omaks. Aga see ülevoolav energia oli keskkoolis kõigil palju suurem kui põhikoolis. Sellepärast ma arvasingi, et vägivald on keskkoolis kõige suurem.
juta230

PostitusPostitas juta230 » Esmaspäev Sept 29, 2008 12:21

aga kui nüüd meenutama hakata, siis kõige suuremat koolivägivalda sain tunda kõrgkoolis ja seda mitte kaasõpilaste poolt vaid õppejõudude poolt.

Noh, juhtus nii et kõige esimesel semestril juhtus minuga konte purustav õnnetus ja selle tõttu jäin teistest õpilastest natuke maha ja õppejõududele jäi mulje, et olen ilge logard ja sellest mentaliteedist ei saanud ma mõne õppejõu puhul isegi diplomitöö kaitsmise eel lahti. Nad ikka püüdsid mulle sisendada, et olen vilets vastik laisk saamatu hädapätakas, kes võiks mõelda näiteks kursuse kordamisele. Tegelikult oli aga seis seliine, et kui nende paari kiusliku õppejõu hinded välja jätta, oleksin isegi stipisaajate nimekirjas olnud.

Õnneks on sellest nüüdseks paar aastakest möödas ja aeg parandab ka need haavad.
juta230

PostitusPostitas alma » Reede Dets 19, 2008 23:57

http://www.youtube.com/watch?v=T0SJTw077EU&feature=related
alma

PostitusPostitas maris017 » Kolmapäev Nov 17, 2010 16:42

to juta230

Koolikiusamine on ikka nooremate seas. 17 aastasel on mõistust peas

Mina ise kannatasin koolivägivalla all 3 -7 klassini ja siis vahetasin kooli.

Uues koolis ei kiusanud enam keegi kuna neil oli juba mõistus peas.
Tundub et siia foorumisse kirjutavad need kes pole ise nagu koolikiusamisega probleeme olnud.
maris017

PostitusPostitas juta230 » Pühapäev Nov 21, 2010 21:15

Kui vanad need "Klassi" filmi tegelaskujud siis olema peaksid?
Ja mina lõpetasin näiteks 17.-aastasena juba keskkooli.
Muud ei midagist:)
juta230

PostitusPostitas eedu » Kolmapäev Dets 14, 2011 17:18

Väga huvitav film [url=http://www.looduspere.com/kool-kiusamine-koolivagivald-arme-sellest-raagi/]koolikiusamine[/url].
eedu

PostitusPostitas Metsamees » Teisipäev Veebr 12, 2013 14:54

Koolikiusamine o9n tõesti jube asi. Meil tehti seda koolis pidevalt. Ükskord oleks üks õpilane isegi maja põlema pannud.
Metsamees

Mine Perekond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist