Kursused meestele ja naistele

Peresuhted, lapsed, rasedus ja sünnitus, tähtpäevad jm.

Re: Kursused meestele ja naistele

PostitusPostitas alma » Kolmapäev Veebr 03, 2010 18:49

Kuhu?
alma

PostitusPostitas käbi » Kolmapäev Veebr 03, 2010 21:21

Kuhu, kuhu, Alma sa ka nii mõstmatu vahel oled...alajaama loomulikult.
neil on seal mingisugune nupp, mida nad näpivad kui elekter ära läheb. Me ise oleme ka ebaseaduslikult külarahva rõõmuks seda näppind. Vahest õnnestub, vahest mitte....statistikat pole teinud, vastates su järgnevale küsimusele Vihti-vihti umbes õnnestub.
käbi

PostitusPostitas käbi » Kolmapäev Veebr 03, 2010 21:33

lisaks kõigele, tekkis mul nohu. ma pole iial haige, sest ma vihkan kogu eesti haigekassa süsteemi ja olen endale lubanud, et ma iial haigeks ei jää ja kiuste nende totakat teenust ei kasuta.nüüd on mul nohu ja tahaks näha , mis haigekassa selle peale teeb....
mitte kui midagi...ma ennustan.huvitav, kes mu pererast üldse on? Alma?
sellist eestit me siis tahtsimegi....
käbi

PostitusPostitas alma » Kolmapäev Veebr 03, 2010 21:41

Kuda see energeetikameeskond siis oskab Sul alajaama minna, kui Sul aku tühi on? Laualambiga helistad? Statistilisi andmeid ma ei tahtnudki. Tahtsin hoopis öelda, et käbi nakatas mind. Lisaks oma optimismile seoses elektriga ka nohuga. Hurraaa. Istun siin nagu jeekim ja mõtlen et... see maitselisand, misasja nad sinna tee sisse lisavad, tuleb juba kõrvadest välja. A parem ei hakka. Oota korra.
alma

PostitusPostitas alma » Kolmapäev Veebr 03, 2010 21:48

Ootasid või?

Kuda selle keerleva pampersi siit teemasid varjutamast ära saab?
alma

PostitusPostitas käbi » Kolmapäev Veebr 03, 2010 22:33

ootasin, ootasin ja mu skaalal vihkamine, tõusis esimesele kohale selle foorumi server.
üleüldiselt, püüan kiirelt kirjutada, Alma, mu aku ei ole tühi, mei laeb vähemalt kolm seinas, sest see elektri jama on igapäevane.
Vihkamis skaalal:Kodukauniks server esimene koht!
haigekassa (kes kuidagi ei suuda väikseid lapsi ravida, nende põhiprobleem on see et kas 30 tuhat on piisav palk kuus
eesti energia (lõppude lõpuks, vahetage need juhtmed, jumal hoidku küll
käbi

PostitusPostitas alma » Laupäev Veebr 06, 2010 17:12

Ajaloolis - teoreetiline loengusari semiootikast: "Tarkade kivi. Kas vihkamisest saab elektrit?"
alma

PostitusPostitas käbi » Teisipäev Veebr 09, 2010 15:54

....ja sa Alma mõtle, kui leiduks selline valem, et sellise energia saaks elektriks teha maailmas.
see lõputu külmkapi seadistamine ajab mind hulluks ja see, et ei saa keskenduda oma tegemistele. plaanid ühte asja ja pidevalt, siis pead oma plaane muutma. ei saa elada nagu tuju on just, vaid pead valima vähem meeldiva kuna sind pannakse fakti ette, et hetkel sa ei õmble ja ei kasuta muid revolutsioonilisi tehnoloogiaid. need lauamängud ja kaardimängud hakkavad ka ära tüütama, sest ma pole eriti hea kaotaja:)
käbi

PostitusPostitas trumm » Teisipäev Veebr 09, 2010 22:47

ammuoodatud jätkukursus "üks kord mõõda, üheksa korda lõika" sarjast "harjutamine teeb meistriks. või ajab hulluks".

boonusena kaasas pehmes köites broshüür "miks kõiki materjale on mõistlikum varuga osta".

ja see pole veel kõik! lisaks saavad osalejad äsjailmunud bestsellerbukleti " 6 põhjust, miks sügav hingamine on lõõgastavam kui tööriistade pildumine"

ka see pole veel kõik!

kursusel osaleja kaaslasele poole hinnaga võimalus osaleda seminaril "kuidas koduse ehitusmeistri kriisiolukorras nähtamatuks muutuda" ning 30% hinnasoodustus ehitusperioodi aegseks sanatooriumikülastuseks.
trumm

PostitusPostitas alma » Teisipäev Mär 02, 2010 03:58

Uus kursus: mis teemal teha kursus?
alma

Mine Perekond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline