Uue aasta lubadused

Peresuhted, lapsed, rasedus ja sünnitus, tähtpäevad jm.

Re: uue aasta lubadused

PostitusPostitas käbi » Reede Jaan 15, 2010 10:14

üks on kindel, et eesti energia on paras ahvide punt, sest järjekordselt nad lakooniliselt teatasid, et täna terve päev pole elektrit ja nad parandavad oma mingeid juhtmeid. selle peale nad ei tule, et vahetaks need juhtmed juba ükskord ära, selle asemel, et neid koguaeg parandada ja postide otsas turnida.
käbi

PostitusPostitas käbi » Reede Jaan 15, 2010 10:40

on ikka naljatilgad küll. eelmine kord oli sama nali, ähvardavad ainult. kell 9 pidi pilkane pimedus saabuma, kell juba pool kümme ja ikka mehed tööle pole saabunud. mingi eriti lahe firma, tööl võib käia kui aega saad::o või äkki sekretär lõbustab ennast selliste teadete välja saatmisega? väga veider värk.ma pidin sellepärast kell 7 tõusma, et saaks loomad ära joota ja nad ei suvatsegi oma juhtmeid parandama hakata.
käbi

PostitusPostitas trumm » Esmaspäev Jaan 18, 2010 17:27

hissand, see on üks irrrrmus lugu küll, käbi ;). ma tõusen iga päev 7 või varem .. ilma ee ja loomadeta ja kah keegi juhtmeid ei paranda :P
trumm

PostitusPostitas käbi » Esmaspäev Jaan 18, 2010 23:08

Mis asja sa seal nii vara pimedaga teed? Talvel tuleb korralikult magada:P
Ja, mis kell sa siis magama juba lähed? Ma ikka vajan 10 tundi und.
käbi

PostitusPostitas alma » Teisipäev Jaan 19, 2010 04:11

Seda minagi.
alma

PostitusPostitas alma » Teisipäev Jaan 19, 2010 04:16

käbi küsis: "äkki vanasti inimesed ei tundnud nii suuri numbreid ja kes seda rahvaloendust ikka tegi?"

"... Neil päevil sündis, et keiser Augustus andis käsu
kirjutada üles kogu riigi rahvas."

Vastus: rahvaloendust tegi Augustus.
alma

PostitusPostitas alma » Teisipäev Jaan 19, 2010 13:20

Lubadus:

Luban käbil magada 10 tundi.

Alma.
alma

PostitusPostitas alma » Teisipäev Jaan 19, 2010 15:03

toshi suzume kirjutas: "ma mõtlen, et kui palju mul esivanemaid on. arvutuste järgi peaks aastal 0 olema paarkend kvintiljonit, ent ajaloolased väidavad, et toona olla elanud vaid paarsada miljonit ..."

Kristlikus ajaarvamises 0. aastat ei ole: aastale 1 eKr järgneb aasta 1 pKr. 0. aasta on olemas mitmetes budistlikes ja hinduistlikes kalendrites.
Vastavalt ISO (8601:2004) standardile tähistatakse astronoomias 0. aastana aastat 1 eKr. (Allikas: Vikipeedia)

Eee... mõtlesid Sa seda aastat, mida ei ole, või 1 aastat eKr või...
alma

PostitusPostitas trumm » Teisipäev Jaan 19, 2010 20:33

käbi
tööle lähen loomulikult!

ja see, kui palju ma und vajan ja kui palju ma tegelikult magan, ei ole üks ja seesama number

alma, sa ajad aint kõik sassi :D
enne oli kõik selge... aga nüüd, kui vahe on (võib-olla) ainult ühes aastas, on kõik jälle totaalselt arusaamatu... :P
trumm

PostitusPostitas alma » Pühapäev Juun 13, 2010 01:23

käbi kirjutas tunamullu: "Mina luban pühalikult, et ma enam kunagi ei hakka suitsetama. Sest see maha jätmine oli ikka raske ja ei taha voolikud maos ja verd köhides oma ülejäänud elu mööda saata. Siin kohal ka tervitused Mygrile, kes oli minu otsuses üks tähtis figuur.
Lisaks luban, et ma olen kannatlikum kõiges, eriti inimsuhetes, rahulikumalt püüan võtta.
Lisaks teen ma rohkem sporti! See oli nüüd kõige kergem lubadus Meie täna saime suusad alla.
Püüan olla üldse parem inimene, nüüd on aega mõelda, millised lubadused saab enne uut aastat tagasi võtta. Aga ma arvan, et need on küll südamest ja pean neid. "

Noh? Jaanipäeva paiku siis ootame käbilt aruannet teemal: uue aasta lubadused ja nende täitmine, vead mida järgmisel aastavahetusel ei korda ja lubadused jaanipäeva puhul.
alma

Mine Perekond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist