Häälestumine avalikuks esinemiseks

Peresuhted, lapsed, rasedus ja sünnitus, tähtpäevad jm.

Re: häälestumine avalikuks esinemiseks

PostitusPostitas alma » Esmaspäev Veebr 22, 2010 14:32

.... ja kärbes istub õiel ja mõtleb: mis siin küll sedasi haiseb.... nagu sitt.
alma

PostitusPostitas veterinaar » Esmaspäev Veebr 22, 2010 15:00

(tu)
veterinaar

PostitusPostitas käbi » Esmaspäev Veebr 22, 2010 16:37

kärbsel võib olla heinanohu kah
käbi

PostitusPostitas alma » Esmaspäev Veebr 22, 2010 16:41

Vahekokkuvõte: elu on lill.
alma

PostitusPostitas käbi » Esmaspäev Veebr 22, 2010 17:32

mesilasele jaoks...heinanohus kärbes kindlasti pole sellest vaimustuses.
ma seda mõtlengi, et inimesed on ka nii totaalselt erinevad, et sa võid valesti aru saada või nad räägivad sinu jaoks hiinakeelt. ma ei hakka ju tihkuma üksi kodus nutta, ma saan teiega seda arutada, kas on põhjust tihkuda.kui ma poleks seda arutanud, siis äkki järgmine käimine oleks üldse ära jäänud. Nüüd ma mõtlen, et tõesti, ära virise ja mine ja näitta ja tõesta, mis sa oskad.ei saa jääda koju pirisema.sellest lävest on küll suhteliselt raske üle astuda, aga ma pole mingi häda.
käbi

PostitusPostitas logimata Mirjam » Esmaspäev Veebr 22, 2010 18:34

Õige, käbi, mine.
Aga mitte tõestama, vaid sellepärast, et tahad minna!
Sul pole ju vajadust kellelegi ega millelegi midagi tõestada, see on pigem Su enda vaba valik - tahan minna ja lähen, ei taha, siis ei lähe.
Millegi tõestamine on tegevus kellegi tahtmise (soovi) järgimine, mitte Sinu vaba otsus.
Sellest Su põhilised hirmud tulenevadki ja loomulikult oled juba alateadvuses häälestatud, et keegi ei kiida Sinu tegevust heaks ja eks seetõttu ongi tunne, et enamus Sind ümbritsevatest inimestest on nõmedad.
Taipad, mida ma öelda tahtsin?

alma tõi väga hea näite kärbsest ja mesilasest. Aga ma võtan neid siiski õigusega võrdsele eksisteerimisele - kui poleks sitategijaid, poleks ka kärbseid, ilma kärbesteta kõngeksid lillelt-lillele lendajad lihtsalt enda roojasse. Muidugi ei lase ma kärbest supitaldrikusse, aga ma ei lase sinna lennata ka mesilast, mul on omad lemmikud (näiteks supilusikas, millega suppi suhu pista :D )
Sa oled mitmeid kordi maininud seda põsele löömist, aga ütle, taeva päralt, miks peaks oma põse kellelegi ette sättima (provotseerima), et siis rõõmsalt hõisata, et näed sa kui kange ma olin - andsin vastu!

Keksi ütluse " [i]Ja need, kes sellistega otseselt rinda pistavad ja maailma paremaks püüavad muuta, põlevad ruttu läbi![/i]" kohta siis niipalju, et läbi põlevad mitte need, kes oma tegude ja positiivse eksistentsiga suudavad maailma hoida paremana, vaid need, kes on nõrgad ise olla paremad, aga kangesti tahavad muuta teisi paremaks.
logimata Mirjam

PostitusPostitas alma » Esmaspäev Veebr 22, 2010 20:31

http://dumka.info/pet04/0225d.jpg
alma

PostitusPostitas käbi » Esmaspäev Veebr 22, 2010 21:49

aitab sellest loost, mul on ka taluvuse piir
käbi

PostitusPostitas Kant » Esmaspäev Veebr 22, 2010 23:00

Kui nüüd võtta teemasid kui seebika osi, siis pean mainima, et seekord on päris huvitavate karakteritega seeria. Mutte igas vanuses ja teemad daamidenäitusest sitahunnikuni!
Kant

PostitusPostitas alma » Teisipäev Veebr 23, 2010 16:07

Vaata kui huvitav, toksid google pildiotsingusse "mutt" ja tulebki neid.... igas vanuses... http://images.google.com/images?hl=en&tbs=isch:1&q=mutt&sa=N&start=0&ndsp=20
alma

Mine Perekond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist