Häälestumine avalikuks esinemiseks

Peresuhted, lapsed, rasedus ja sünnitus, tähtpäevad jm.

Re: häälestumine avalikuks esinemiseks

PostitusPostitas käbi » Teisipäev Veebr 23, 2010 22:17

http://www.youtube.com/watch?v=7lWMILDh1-4&feature=related
elu on hoopis selline
käbi

PostitusPostitas alma » Kolmapäev Veebr 24, 2010 00:45

Kas see on Punamütsike?

Jajah, jaanipäev pole enam kaugel.
http://www.youtube.com/watch?v=xcRzKltf65Y
alma

PostitusPostitas käbi » Kolmapäev Veebr 24, 2010 16:03

Alma, inimesed said endale kollase auto, millest nad on unistanud, mis sa ei saa tai keelest aru või? Kah imelik muidugi
käbi

PostitusPostitas alma » Laupäev Veebr 27, 2010 21:49

khun pood pasaa angkrit bpen mai
pom (chan) pood pasaa tai mai dai
alma

PostitusPostitas käbi » Teisipäev Mär 09, 2010 11:34

peab jube kiiresti kirjutama, et kiri siin läbi läheks...
käisime see nädalavahetus siis ka näitusel ja mulle täitsa meeldis. ilmselt on endal ka kerge sotsiaalfoobia siin maal istudes tekkinud, et ennast peaks ka rohkem sotsialiseerima:D
mingit kilkama panevat tulemust polnud, aga esitlus oli exellent kirjelduslehel. asi seegi.
kohtunik oli juba ette teada väga range, tuominen, Keksile see vast ütleb midagi
kuidagi jube positiivne mulje jäi asjast, eks ise vist ka saad inimestega tuttavaks ja ei konuta seal üksi, nagu maalt ja hobusega.
käbi

PostitusPostitas käbi » Teisipäev Mär 09, 2010 11:52

üks väike asi muidugi jäi kripeldama, et need väliskülalised kes siis Soomest tulevad...
Me seisime oma koeraga ühe laagri kõrval, mis lahti oli löödud ja mingi mutt kukkus laual oma koera trimmima (põhimõtteliselt on see vist keelatud) ja kukkus karjuma, kui isane meie koera suhtes hirmsat huvi ilmutas ja laual ei tahtnud püsida, et me peaks sealt minema kobima. see oli äärmiselt veider, kui inimene oma koeraga hakkama ei saa, siis pole see küll minu probleem. ma tegin näo, et ma sittagi aru ei saa ja seisin seal edasi, mina olin ka maksnud selle näituse eest samamoodi nagu nemad. miks mina pean kuskil käimise kohas seisma, et tema oma koera puhvida rahulikult saaks? huvitav on veel see, et inimesed ei mõtle üldse, et teine inimene võib aru saada mida räägitakse omavahel.see asi lõpuks tegi mulle lausa nalja.
käbi

PostitusPostitas keks » Kolmapäev Mär 10, 2010 09:22

Selliseid tuleb ette jah, käbi. Aga sugugi mitte ainult Soome poolt. Ausaltöeldes on mulle jäänud silma, et nende seast, kes Soomes näitustel osalevad, hakkavad hirmsasti silma ja kõrva ikka need valjuhäälsed kätega vehklejatest meile kõigile tuntud- teatud rahvuse esindajad. Peale oma käitumise on kõige jubedam see, et välinäitustel on reegel, et nende koerad tagantotsast mittekunagi midagi maha ei poeta, või vähemalt nemad neid miinihunnikuid ei näe, koristamisest me ei räägigi. Nii, et kui tahad omale väikest platsikest leida, et matt maha visata ja oodata oma aega, tuleb teinekord kõvasti vaeva näha naabrite valikul.
Aga sellest teisest asjast, et inimene suust paska välja ajab ja arvab, et muu rahvas ei mõista... mul oli just selline juhus Tallinna Sadamamarketis. Käisime veebr. lõpus kutsikat toomas ja tegime aega parajaks seal hoones ringi tuulates. Sõelusime nende müügipokside vahel ja kindlasti mitu korda mõne eest mööda. Meil oli ratastel reisikohver loha järgi, nii, et ainsad, kes me võisime müüjate arust olla, olid soomlased. Kes siis kohe kindlasti vene keelt ei mõista!
Muidugi juba see nende kauplemisstiil oli öökimaajav ja eemalepeletav. Ja üks lärmaski kätega vehkides vene keeles: Mis te siin siis käite kui ei osta! Mida te üldse siit tahate?!
Avaldasin oma arvamust ka siis vene keeles ja kogu see seltskond tõmbus väga kähku igaüks oma poksi ja nii mõnelgi värvus jumae vähe tervislikumaks.:D
keks

PostitusPostitas käbi » Kolmapäev Mär 10, 2010 15:50

Peab vist natuke nahka kasvatama selga. See kange kaelaga seismine võttis naha päris märjaks, aga mõtlesin, et no mida...ma olen ka samasugune inimene, ärgu kujutagu endale ette. Ja kui kõik nii järgi annavad, siis tekibki ilmselt see tunne, et hoh ma nüüd tulen ja lööge aga tee puhtaks. Mingi viisakus ju peaks ikka eksisteerima. Ma kohe see moment mõtlesin, et no nii, põhimõtteliselt ma saan aru mida mulle öeldi, aga sellist tooni, miks ma peaks aksepteerima, et mingi võõras inimene röögib mu peale ja arvab, et ma pean ta keelest aru saama? Jumala imelik, ise küll sellise asja peale ei tuleks, et hakkad heast peast röökima teise inimese peale. Ju siis oli natuke närvidega tal kehvasti.
Aga näitus ise oli tore, ma hakkan ilmselt ka harjuma asjaga ja ei tundu nii jube see asi.
käbi

PostitusPostitas logimata Mirjam » Kolmapäev Mär 10, 2010 19:37

käbi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Peab vist natuke nahka kasvatama selga. See kange
> kaelaga seismine võttis naha päris märjaks, aga
> mõtlesin, et no mida...ma olen ka samasugune
> inimene, ärgu kujutagu endale ette. Ja kui kõik
> nii järgi annavad, siis tekibki ilmselt see tunne,
> et hoh ma nüüd tulen ja lööge aga tee puhtaks.
> Mingi viisakus ju peaks ikka eksisteerima.

No, käbi, Sa kohe oskad endale ebameeldivaid olukordi provotseerida :D
Tead, üldjuhul on närvilise koera omanikud ka närvilised ja viisakas oleks ikka olnud edasi minna ja mitte lasta ennast sõimata. See ei oleks järeleandmine vaid ebameeldivuse vältimine, ei tasu ikka mingist trotsist samale tasemele langeda, et kui mina ka maksin, võin olla sama halb ja vastik kui sinagi :D

Tegelenud rohkem vaatlusega, millise koeraga Sinu kuts "sõprust sõlmib" ja teha tutvust ka nende omanikega.
Enamuses saad vastu ikka seda, mida otsid, kui hakkad neid vaahtima, keda keks oma kommentaaris kurjustas, siis tundubki, et kõik on seal sellised. Tegelikult on neid vähe, toredaid hulga rohkem, miks mitte hoopis nendega suhelda.
logimata Mirjam

PostitusPostitas käbi » Neljapäev Mär 11, 2010 08:27

kuhu ma oleks pdianud minema? ja kui anda nii alati järgi, siis inimesed mõtlevadki nii, et neil ongi selline õigus.nahk oli seljas märg, aga mina järgi ei andnud. ma ei kujuta ette, mis lastetuba sellisel inimesel on, nagu metsas kasvanud.ega ma nüüd päris shokki ka ei saanud, pigem ajas naerma see asi.mõtled, et kui inimesel on loom, siis ta on selline tore ja puha, s..gi, tuleb välja, et jumala närvihaiged võtavad endale loomi.
käbi

Mine Perekond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist