Häälestumine avalikuks esinemiseks

Peresuhted, lapsed, rasedus ja sünnitus, tähtpäevad jm.

Re: häälestumine avalikuks esinemiseks

PostitusPostitas trumm » Neljapäev Mär 11, 2010 12:00

tegelt... on igaühel õigus. ja oma õigust muidugi võib alati taga ajada ja püüda teise õigust vähemaks tunnistada. iseasi, kuidas see lõpeb :)

ja mitte, et ma seda ise korduvalt teinud poleks :D. ega nende oina tähtkujus sündinute targakssaamine võtab omajagu aega... ja no eks temperament ole neil ka veidi teine. ja kasvamine võtab ka oma aja... sest ega enda loomuse magasalgamine või sellele jõuga vastu astumine ka heaga ei lõpe. inime kasvab ikka läbi mõistmise... aga see ei pruugi kergelt tulla ;)
trumm

PostitusPostitas käbi » Neljapäev Mär 11, 2010 15:10

Ilmselt asi on viisakuses ja kasvatuses. Mõni kütab sulle oma korviga ka poes sisse ja teeb näo, et no tõshto, stes pasmortish. Ma alati kaotan nii hääle kui kuulmise, hiljem mõtlen, krt küll. Ise sellise asja peale ei tule, et nii inimesi terroriseerida, see ilmselt on neil nagu kohe hobi.
käbi

PostitusPostitas alma » Pühapäev Juun 13, 2010 01:18

käbi, kas Sina siis ei tea, et ostukäru muutub kohe poodi sisenedes osaks inimese identiteedist. Ja sellele osale tuleb ka näidata, mis riiulitel kõik on ja.. vahest tuleb päris kaua kuskil riiulite vahel seda oodata, kuni keegi ostja oma "sisedialoogi ostukäruga" ära peab. Eriti paistavad selles osas silma teatud maksima ja muud taolised poed. Või miskid valmistoidu letid, mille ees kannatlikult ikka pargivad koos oma kärudega need, kellel on lipikul näiteks nummer 189, samas kui järjekord on alles kuskil 70 juures ja need siis püüavad üle kärude kuidagi... midagi näha. Ja oma kärusid leti juurde pressida.
alma

PostitusPostitas logimata Mirjam » Pühapäev Juun 13, 2010 01:59

Ei mina sellest poest osta, kus peab selle lipiku võtma. A maksimas ja taolistes käin küll ja keegi pole käruga külge sõitnud (ise ka teistele mitte), korra sain selveris logiseva identiteedi ja sõnakuulmatu rattaga käru, aga ma kenasti kõva häälega teatasin, et hoitke eest ja tõmmake riiulid ka kaugemale, et käru sõidab kuhu ise tahab. Viisakas rahvas, hüppaski eemale ja müüja tõi korraliku käru ja ajas selle logiseva rattaga tagaruumi.
Nii et käru parandamist vajav identiteet parandati vist ära, aga minu oma jäi ikka parandamatuks - ma korra kui mehega poes olin, tema siis kärujuht ja mina lippan riiulite vahel nänni võtmas, panin oma laadungi valesse kärusse, seda juhtiv meesterahvas ütles, et kassi tal ei ole kiisueinet ta ei söö, võtsin siis kiisueine tagasi ja taskust prillid - kae, kena habemega ja minu omast paarkümmend aastat noorem, vabandasin viisakalt, et mul läheb alati riiulite vahel tuuslamisega nii kaua, et mees jõuab habemesse kasvada, aga ega seda imet vist ikka juhtu, et ka hulga nooremaks ootamisega läheks. Eh, kadus kui tuul oma käruga riiuli taha, arvasin, et vihastus, aga ta läks sinna hoopis itsitama. Poest välja tulles aga sain shokolaadi kingiks, päeva parima nalja eest.

Meil müristab mis kole, vot neil taevastel vägedel pole küll viisakuse raasugi, kell varsti 2 öösel ja selliste kärgatustega rikutakse öörahu. Ei teagi, kas minna ja pitsitada mõnel sealsel mürgeldajal sõrmed ukse vahele või kutsuda politsei?
logimata Mirjam

PostitusPostitas alma » Pühapäev Juun 13, 2010 10:10

Mulle meenus seoses kiisueinega, kuidas kui veel Mustamäel elasin, siis tol ajal olid veel osad poed öö otsa lahti. Kuna meite preili kass arvas, et ta oskab ka mürisemist imiteerida, ehk siis et toit oli otsas, pidin siis poodi minema. Ehk siis et, kas kõndida veidi värskes õhus ja mitte magada, või kuulata kodus udusireeni kes kunagi pole süüa saanud... Noh ja poes siis minu ees olev ostja ostis kah sama asja ja korjas siis rahulikult minu letil sõitvad toidud ka oma kotti ja kõndis minema. Öine aeg... kuniks ma seal leti ees tukkusin.

Läksin siis teisele ringile ja ostsin shokolaadi kah.

Aga minu identiteeti ehk käru on küll püütud poes omastada. Noh, kui jätad selle korraks tähelepanuta... korra püüdsid keegid prouad mulle miskit kraami kärusse juurde sokutada. A see kraam ka ei sobinud mu identiteediga. Pärast ka muudkui kui poes uuesti kokku trehvasime, siis naeratasime...
alma

Mine Perekond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline