Seriaalid

Peresuhted, lapsed, rasedus ja sünnitus, tähtpäevad jm.

Seriaalid

PostitusPostitas alma » Reede Juul 23, 2010 11:21

Kas vaatate kah mõnda? Kui, siis miks? Et kas satub sellisele ajale, mil sobib vaatamiseks? Või lihtsalt sisu huvitab? Või...
alma

Re: Seriaalid.

PostitusPostitas mYgri » Laupäev Juul 24, 2010 13:08

Ei.
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan5trans.png[/img][/url]
mYgri

PostitusPostitas käbi » Pühapäev Juul 25, 2010 11:03

McLeodi tütred. Seal on ilusad loomad, hobused, lambad , alpakad ja kiftid karjakoerad, muu mind nagu eriti selle juures ei huvitanud.
Kahjuks sai see seriaal otsa, alternatiivina mulle jube ebasobival ajal on Heartland, kus natuke nagu liiga vähe näidatakse loomi.
Eesti kanaleid üldse meil vaadatakse vähe ja oleme vist kehvad teleka vahtijad, suvel eriti. Saab sealt ainult tolmu pühkida.
Aga mida siis Alma ise vaatab?
Ahjahh, laulu ja tantsu saateid vaatan küll, need on lahedad.
käbi

PostitusPostitas alma » Teisipäev Juul 27, 2010 00:29

Ma vaatan vahest juhuslikult mõnda seriaaliseeriat, pigem nendes kasutatud sisekujundusi, hoonete välimust ja muud sedasorti asja. Või peaks selle kohta ütlema - lavastusi, sest tegu ruumide puhul enamasti ikka stuudiotega. Suur oli mu imestus, kui miski saksa seriaali seinalt mulle mu enda kapp vastu vaatas, mille ma Realiseerimiskeskusest ostsin. Elukaaslane vaatas Kelgukoeri, või mis selle nimi nüüd oligi.
alma

PostitusPostitas tariina » Teisipäev Juul 27, 2010 09:40

Üldiselt ei vaata, ühest osast teise kulgev lugu on lõpuks nagu tüütu unenägu - ikka uued ja uued sündmused, ära ei lõpe, tahaks juba ärgata... Puhas ajaraisk, eriti siis, kui need on kõige toimekamal õhtuajal.
Aga kunagi ma nägin "Kodus ja võõrsil" esimest osa (praegu on neid juba tuhandetes), nii et ma tean, kuidas see algas!

Minu lemmikud on pigem sarjad ja konkurentsitult inglise krimisarjad - "Lewis", "Uued trikid", "Hercule Poirot", "Midsommeri mõrvad". Seal on peategelastel lahedad karakterid ja pätid pole ka lihtsalt raske lapsepõlvega retsid. Vanaproua paneb kummikud jalga ja ajab muruniidukiga naabrimehele otsa, sest selle roosid tunnistati kohalikul lillenäitusel ilusamaks kui tema omad ...

NCIS-i vaatan ka. Ikka lahedate tüüpide pärast.
tariina

PostitusPostitas alma » Teisipäev Juul 27, 2010 10:09

Ja vaata kui stiilselt on lahendatud "Hercule Poirot" sarjas see ajastu, milles tegevus toimub. Juba see on vaatamist väärt.
alma

PostitusPostitas kunksmoor1005 » Laupäev Juul 31, 2010 02:06

Olen fantasy fänn. Vaatan kahte seriaali. "Legend of the seeker" ja "Vampire diaries". Mõlemad on väga head ja julgen soovitada kõigile selle žanri austajatele. Kahjuks eesti kanalid ei näita kumbagi, kuid kuna ma niikuinii telekat ei vaata ja otsin netist, mida ma vaadata soovin, siis minu jaoks see oluline ei ole. Muidugi on see raske juhul, kui teised keeled peale eesti keele ei sobi.
kunksmoor1005

PostitusPostitas juta230 » Reede Aug 06, 2010 18:14

Minu üks lemmikutest on "Südameasi". Hea jälgida hommikukohvi kõrvale (küpsiste asemel). Aga ekstra selle nimel end voodist välja ei aja, kui uni magus ja õhtust kordust ei viitsi ka peale passida.
Aga kaks seriaali, mille nimel ekstra teleka ette istun on "Dr House" ja "Kättekamaksu kontor". Loodan, et jooksevad sügisel edasi:)

Aaa, ja supersaarisaadete eelvoorusi sätin ka meelega teleka ette vaatama. Õnneks ei ole neid aasta jooksul eriti tihti.

Aga mehhiko seepe ning vapruse värinaid ma jälestan. Neil kellaaegadel võib telekast põhimõtteliselt ainult multikaid vaadata.
juta230

PostitusPostitas liivakass » Kolmapäev Aug 11, 2010 00:02

"Dr House", "CSI"sarju ja kui on vaja pesu triikida või kokku panna siis "Kodus ja võõrsil", "Kättemaksu kontor" on ka päris hea.
Multikaid vaatan ka hea meelega kui aega onB)
liivakass

PostitusPostitas liili » Laupäev Okt 30, 2010 11:05

Mina vaatan telekat paar tundi päevas, kindlasti mitte üle kolme tunni.
ja sealhulgas seriaali Kirgede torm. Maist oktoobrini, kui olen suvilas, siis telekat ei ole, pole tahtnudki.
Kirgede torm, kui see algas, tundus teistsugune ja vaadatav.Nüüd muidugi nagu lohisev ja tobe saba. Nagu iga vana asi.
Pole vaatamist väärt, aga see on nagu päevakava osa ja las need tuttavad tulevad siis korraks külla.Vanad tuttavad on ikka paremad kui uued, nagu sõbrad või nii.
liili

Mine Perekond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 2 külalist