Uuu .. keegi veel siin?

Peresuhted, lapsed, rasedus ja sünnitus, tähtpäevad jm.

Uuu .. keegi veel siin?

PostitusPostitas passer urbanus » Teisipäev Jaan 27, 2015 01:50

Keegi veel vanadest häädest aegadest veel siin? Anna märku ...
passer urbanus

Re: Uuu .. keegi veel siin?

PostitusPostitas Pesapunuja » Kolmapäev Veebr 04, 2015 14:50

Tere passer urbanus ja maurus

Väga vabandan, aga kahjuks läks siin vahepealseid postitusi foorumi uuendamise ja ringi tõstmisega kaotsi. Suutsin kuidagi veel vanast teemast print screeni teha.
Uuu .. keegi veel siin?

Tahaksin omalt poolt ka kommenteerida.
Väga tore näha, et ka vanemaid olijaid ikka siia tuleb ja soovib foorumit kasutada. Mina olen selle foorumi uus admin ja moderaator ja minu eesmärk praegu on kasutajatele foorumikülastus võimalikult meeldivaks ja mugavaks teha. Kõiksugu tõrked ja kasutajate probleemid on minu jaoks prioriteet nr 1. Samas ei soovi ma selle foorumi sisu oluliselt muuta, sest sisu peab olema selline, mis meeldib kasutajatele ja nagu eelmine postitaja kirjutas, siis nii ongi, et kasutajad teevad sisu.

Ma olen ise ka selle foorumi lugeja olnud aastast 2006 ja mul oli väga kahju kui üks hetk avastasin, et siin enam keegi ei käi. Sellepärast tegutsesin selle nimel, et foorum saaks mugavama lahenduse ja selle kasutamine oleks lihtsam.

Iga endine foorumikasutaja on vägagi tagasi oodatud ning arvamused muudatuste ja paranduste osas on samuti väga oodatud. Pildimaterjali pakkumine on praegu olnud üks suunitlusi selleks, et rohkem huvi tekitada foorumi vastu. Keegi aga ei keela teha postitusi, kus pildimaterjali pole :)

Igal juhul olen olemas nii uute kui vanade kasutajate jaoks ja kui saan kuidagi aidata, saab mulle saata privaatsõnumi või e-maili: foorum@ postimees.ee
Kasutaja avatar
Pesapunuja

Mine Perekond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline