Naisteajakirjad

Peresuhted, lapsed, rasedus ja sünnitus, tähtpäevad jm.

Naisteajakirjad

PostitusPostitas Katrin » Esmaspäev Jaan 31, 2005 09:40

Milliseid loete ja miks?
Katrin

Re: Naisteajakirjad

PostitusPostitas teine rebane » Esmaspäev Jaan 31, 2005 12:07

Minu postkasti tulevad "Pere ja Kodu" ja "Kodu ja Aed".
Sest mul on pere ja kodu ja aed:)
teine rebane

PostitusPostitas cel » Esmaspäev Jaan 31, 2005 18:19

Kodus ei käi midagi, aga kui kätte juhtub, siis sirvin kõiki. Meeldivad Annabella, Eesti Naine, Pere ja Kodu ja ka Kodu ja Aed.
Üks lemmik on ka Maalehe igakuine lisa Targu Talita, mis on küll õhuke, aga hästi praktiline ja huvitav.
Mulle meeldib leida ajakirjadest retsepte, käsitöö mustreid, aianduse ja sisekujunduse nippe.
Kunagi jätsid kõik aia ja koduga seotud ajakirjad kylmaks ja meeldisid Anne ja Stiil. Praegu tunduvad need mõelduna liiga kitsalt linnastiili viljelevatele vallalistele ega paku midagi uut ja huvitavat või kui, siis mõne huvitava intervjuu.
cel

PostitusPostitas aialill » Esmaspäev Jaan 31, 2005 18:30

Pere ja Kodu ja Tehnikamaailm
aialill

PostitusPostitas Kathy » Teisipäev Veebr 01, 2005 14:35

Pere ja Kodu,Kodukiri,Kodu ja Aed,Paradoks ja Kolmas Silm.
Ükski neist kodus ei käi,aga ostan,kohe kui ilmub.
Kodus käivad Unelmate aed ja Loomariigis,päris ajakirjad nad just ei ole,aga lugemist väärivad küll ning alles hoidmist.
Kathy

PostitusPostitas CatLyn » Teisipäev Veebr 01, 2005 15:26

Mul on pere ja kodu...ja tillu-lillu aiake, aga "Pere ja Kodu" ja "Kodu ja Aed" minu postkasti ei potsata.....enam.. :(
Vahepeal oli elu nii hirmus kiire, et ei jõudnud tellitud ajakirju läbi lugeda ja nii kogunes hulk ajakirju järjekorda lugemist ootama...siis tulid uued juba peale ja..oehhh...lõpetasin tellimise.
Nüüd kavatsen hakata uuesti ajakirju tellima...pean vaid aru pidama, et milliseid... :)
[b][i]Cat[/b][/i]
CatLyn

PostitusPostitas minni » Kolmapäev Veebr 02, 2005 14:52

Jäänud on ainult "Pere ja Kodu". Seda soovitan kõigile, olenemata vanusest ja soost.
Varem oli nii, et lugesin ainult mina, teised vahest sirvisid. Siis hakkas ilmuma arvutirubriik, mees luges need leheküljed läbi ja ajkiri oli jälle minu päralt. Nüüdseks on seis vastupidine, esimesena loeb abikaasa selle kaanest kaaneni läbi, siis alles jõuab minu kätte järg.

Ajakirju tellima asudes soovitan uurida otsekorralduse võimalust. Tavaliselt on see kõige soodsam võimalus, sa ei pea muretsema, kunas tellimus lõppeb, igakuiselt läheb automaatselt arvelt vastav summa ja ajakiri muudkui tuleb. Samas, kui mingist hetkest enam ei soovi, on lihtne tellimus lõpetada ja sa ei pea maksma ühegi liigse numbri eest.
minni

PostitusPostitas uuriv » Kolmapäev Mär 16, 2005 13:05

Tere!

Kirjutan just üht koolitööd (Tartu Ülikoolis õpin) ja teemaks valisin, milliseid uudiseid ja millisest meediakanalist otsivad 25-35 aastased naised. Kas võin Teid nende küsimustega veitsa tülitada?

Teie abile lootma jäädes!
uuriv

PostitusPostitas vahva rätsep » Kolmapäev Mär 16, 2005 15:04

minul käis pere ja kodu vä-äga pikka aega, umbes kaheksa aastat.
Eelmisest aastast katkestasin,sest olen vist välja kasvanud õigemini küll lapsed(3tibu). Ajakiri hakkas ennast kordama, pole vist õige väljend, sest iga artikkel on kordumatu. Kui teinekord näppu satub, sirvin ikka huviga, aga vajadust enam ei tunne.
vahva rätsep

PostitusPostitas cel » Neljapäev Mär 17, 2005 19:04

See oli kyll natuke ootamatu ja kurb uudis, et Annabella kinni pannakse. Oleks oodanud ja lihtsamalt loobunud hoopis mõnest glamuur-naistekast.
cel

Mine Perekond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline