Laps varastab - mida teha?

Peresuhted, lapsed, rasedus ja sünnitus, tähtpäevad jm.

Re: Laps varastab-mida teha

PostitusPostitas aia...ilu » Teisipäev Okt 25, 2005 18:11

Siiri.s,ma küll lõpetaks suhted ja punkt.Igal asjal on ikka piir.Nii suur laps peaks ikka aru saama,et ei saa hammustada kätt mis sind toidab.Teatad,et ei soovi oma koju varast ja ongi kõik.Ja veel tema ema poolne arvamus,no anna andeks,las nunnutab siis palju tahab oma varast.Pole ju vaja,et ta ka Sinu lastele üht koma teist õpetab.
Päikest!
aia
Tegelt ma olen oma elus palju,palju varastele jalgu jäänud.Ühe oleks panniga maha löönud(jota,naaber oli).Pann oli tema ja purgitäis liha oli minu.Jube peenelt käis mu keldris vargil.Ühest väikemehest on nüüd aus inimene saanud,oli ka hirm oma laste pärast,oh,oli rassimist aga hea tunne nüüd triksis-traksis noormeest näha.Ma olen kohtu vahet ka kaperdanud ja sugugi mitte üks kord.
aia...ilu

PostitusPostitas Arvuti » Reede Nov 12, 2010 01:15

vabandan mai tea kas lapsed tohivad siin käija aga sattusin siia leheküljele , mul olid samad jamad käisin komisjonis haiglas jne , ja nüüd tuligi otsus tapa eri kool , ja nüüd ma kahetsen enda tegusi , mina teie asemel ei laseks lastel mingist jama kokku keerata ja ei laseks enda last kuskile panna , sest ma tean mis tunne on olla tapaeri kooli see on lihtsalt nii närk valvurid ja kõik peksavad sind võetakse riideid käest ära :(
Arvuti

PostitusPostitas Mõtlev inimene.. » Reede Apr 01, 2011 10:00

Kui mu vend varastama hakkas, siis arvasin ma kohe, et see on tähelepanu vajadusest. Ma ruttasin vanematele selgitama, et pole mõtet last pahandada vaid tuleks temaga arutada, miks varastab, kas arvab, et see on normaalne.. ? Püüdis ilusti mu ema lapsega arutada, kõik sujus hästi, sest laps hakkas nutma ja teatas, et see jah ei ole hea, lubab,et ei tee enam. Mu ema samuti nuttis ja lootis, et selle asjaga lõpp.... Mõne aja hiljem ikka hakkab varastama. Mu emal oli kogemust, kuidas lahendada sellega, sest mina ja minu vend olime varastanud ka.. Mu ema tegi kõike, et ma lõpetaks, see aitas, kui läks mu ema kooli ja arutas sellest. Ja oli tol ajal perega probleemi, vajasin tähelepanu. Nüüdsest kõik korras, suhtleme omavahel, Kui laps emaga suheldud ja arutatud, siiski pärast ma proovisin temaga ka ise suhelda. Ütleb ta ka, et ema ei anna piisavalt raha. Ma mõtlesin, et see ei ole ju põhjus. Otsustasin siiski anda talle raha ja vanemad siiski andsid ka. Hiljem teavitas koolist meile, et varastab ikka. Me läksime kooli ja arutasime sellest,palusime klassijuhatajal kaasa aidata, kuid ikka ikka varastab. Ema otsustas last psühholoogia juurde viia, see küll kindlasti ei aidanud, sest varastab jätkuvalt. Siis otsustas ema anda talle vitsa, et lootes see lahendab. Justkui ei lahendanud, siiski täna ema otsustas viia teda politseile, et teda tundma panna, mis oleks kui jälle varastaks. Ma uurisin netist, kas on tõesti kleopmaatia.. Või pärilikkus, vanaema tõesti varas inimene. Enam ma ei tea, kuidas lahendada, kui peale politsei lahendust ei leia. Täiesti jube, sest kui laps nutab rangelt ja andestab nii väga ja pärast kooli, tagasi koju , siis kool teatab ruttu, et see poiss varastas.. Ma enam aru ei saa, sellepärast ta ju teab, see on väärtegu, aga ikkagi varastab.. Jube ufo laps.
Mõtlev inimene..

PostitusPostitas Kassipoeg:d » Neljapäev Mai 12, 2011 18:17

Mina sain päris paljudele küsimustele vastused siit artiklist

http://www.sakala.ajaleht.ee

/?id=38215 lisa see .ee taha
Kassipoeg:d

Mine Perekond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist