Kas meil on kiire?

Peresuhted, lapsed, rasedus ja sünnitus, tähtpäevad jm.

Re: Kas meil on kiire?

PostitusPostitas Mirjam » Laupäev Mai 20, 2006 01:29

Mirjamil jäi raamat pooleli - tal kiire! Kuldnokal sel aastal 4! poega ja kuivaga pole ussijuppigi, eks kaevasin oma kompostihunnikut ja lasin neil sealt usse pätsata.
Kahepoolne kasulik tegevus, sain lahti oma hiigelinetust asjandusest ja kõik ümbruskonna kuldnokad oma lastel kõhud täis. Pekid ka sulasid sorinal!
Mirjam

PostitusPostitas liisbet » Laupäev Mai 20, 2006 01:39

Näh! Niipalju aega Sul ju on, et küla lindudele toitu ette kaevata ...irw

Minu süda tilgub igal hommikul verd, sest pean linna palgatööle sõitma... mõttetut vahtu keerutama. Paras mäng... tegelikult..., mis pikas perspektiivis midagi ei anna. Nii istun ja teen ära vaid vajaliku. Üritan end mitte "ära väsitada" ...irw. Nagunii olen terve pika talve raskelt uhanud mitmel rindel...

Kuigi... samal ajal võiks parema meelega vastküntud->äestatud->rullitud 0,5 hektarilt paelahmakaid kokku korjata ja neid kuivmüüri laduda... siis muruseeme mulda rehitseda...
Ehh
Hää, et puhkepäev ees...
Saab kive korjates ja müüri ladudes logeleda....
liisbet

PostitusPostitas Mirjam » Laupäev Mai 20, 2006 01:50

Ära räägi mulle müüriladumisest. Ma võtan hoogu - pole veel oma uue (vana rüsa) veokiga kive tuua jõudnudki.
Mirjam

PostitusPostitas Mirjam » Pühapäev Mai 21, 2006 00:55

Hei, liisbet, ega ega mees Sind, pisikest, paetüki pähe müüri ladunud?
Mirjam

PostitusPostitas liisbet » Pühapäev Mai 21, 2006 23:28

Ehhh - ei!
Ennemini teen mina temast müürimaterjali! :D
Praegu teen mina põllutööd, kui tema samal ajal peesitab ja lulli lööb...
Plats kividest puhtaks - muruseeme mul juba maas - las siis hiljem niidab.... oma "hektarit"... irW
ja mina loen samal ajal (aia)raamatuid...
---
Jutt küll otsapidi teemasse MEESTE JA NAISTE TÖÖD.... aga...ehk elate üle ega kipu teemat edasi arendama... :D sest ma rohkem vahemärkusena mainisin....:P
liisbet

PostitusPostitas krissi » Teisipäev Mai 30, 2006 12:53

Lihtsalt laisk inimene räägib tahtmistest rohkem,see aga ei tähenda, et tegijal tahtmisi pole.Plaane küll ja küll,tegija teeb vajalikud asjad nurisemata ära,et saaks tegeleda meelepärasematega.Teadagi,et aeg võib tüdimuseni venida ja hoopis märkamatult lennata,et arugi ei saa.Kõik oleneb inimese suhtumises.Kui ei taha, et töö või mis iganes muu asi aia taha leheb,siis tuleb täie hingega ja huviga seda teha.Ja, vaata imet,tehtust mõnutundmisaeg venib aga toimetulemisaeg ei olegi pikk.
krissi

PostitusPostitas käbi » Teisipäev Mai 30, 2006 23:53

hea raamat oli, aga minu arust veic hakkas lõpuks korrutama oma armastuse jura, mingi tõde asjas oli, aga samas kes on lugenud * milleks me oleme siia sündinud*, siis meenutas vägagi karma (ma ei oskagi öelda, ehk siis toimimise analüüsi) ja ühe inimese arusaama sellest. sain küll mõtiskleda sest raamatust, aga paraku pole mind kunagi paelunud kellegi nägemus sellistest seletamatutest asjadest nagu elu.seda ei saa analüüsida nii must valgelt.üht kui teist sai küll sealt mõtisklemiseks, aja maha võtmine oli hea teema seal ja materiaalsus mille ümber me elu keerleb ja julgus astuda karusellilt maha.
käbi

PostitusPostitas alma » Pühapäev Juun 19, 2011 10:53

Jube kiire on.
alma

Mine Perekond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline