Kas meil on kiire?

Peresuhted, lapsed, rasedus ja sünnitus, tähtpäevad jm.

Kas meil on kiire?

PostitusPostitas sirge » Pühapäev Mär 12, 2006 09:31

Olen tähele pannud, et inimesed liiga tihti ütlevad, et on kiire , aega napib....
Oma kogemustest tean inimesi, kes tööl olles ainult vinguvad - saaks koju, kodus olles vinguvad, et igav. Elavad oma korteris , kuskil ei käi , mõnel kaks tuba mõnel kolm.
Teiseks, mis on mind üllatanud on see, et kui sünnipäev tulemas siis ohitakse - jälle tuleb külalisi, muudkui käivad ja nüüd pean tohutult vaaritama ja ikkagi kui kurnav see on. Olen siis mõelnud, et ei lähe talle sünnipäevale ( ikkagi teisel nii palju tegemist ) siis, aga on solvunud...

sirge

Re: Kas meil on kiire?

PostitusPostitas PiiriValve » Pühapäev Mär 12, 2006 14:27

Selle jutu kohta selline väljend- laisal pole kunagi aega ja ihnel pole kunagi raha...

Päikest :)
PiiriValve

PostitusPostitas mYgri » Pühapäev Mär 12, 2006 17:31

Jah, meil on kiire. Siis, kui kuhugi või millegagi hiljapeale hakkab jääma. Muude olukordade kohta võib öelda "on tegemist". :)

Aga "IGAV" on minu jaoks võõrsõna... 8-)
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan5trans.png[/img][/url]
mYgri

PostitusPostitas sirge » Pühapäev Mär 12, 2006 18:08

sellele tubade jutu jätkuks nii palju, et kui küsida mida nad kodus teevad siis vastavad, et koristavad ja pesevad. lähed külla siis vaatavad köögis vastu teinekord pesemata nõud ja nii mõnedki tolmurullid.
mul on tulnud mõte, et teatud inimestel on vist mingi vajadus näidata ennast paremana või olla ka tegija kasvõi sõnades.
sirge

PostitusPostitas käbi » Pühapäev Mär 12, 2006 19:00

Et mida sa siis nüüd tegelikult küsida tahtsid,et kas inimestel on kiire või inimesed teevad ennast tublimaks?
Inimesi on igasuguseid, mõnda ei häiri pesemata nõude hunnik ja maalib selle asemel, teine koristab hullunult päevad läbi ja ei leia elus aega või polegi mingeid muid huvisid millega tegeleda.Väga suhteline.Talvel maal küll kohati jookseb juhe kinni, kaua sa ikka kood ja tikid ja õmbled kui lumevangis istud, siis just tuleb isu teatrisse ja kinno ja sõbranjedega koffikusse minekuks.Suvel seda probleemi pole, siis pole aega et süüagi teha kuna aias möllamist palju.
Tuttavate koha pealt see, et ei kutsu kunagi külla inimesi keda ei taha oma majas näha, seega pole ka probleemi selles, et vaaritan ja möllan liiga palju, et alati ikka rõõmus meel kui keegi külla kutsutud ja teen heameelega süüa, et kõigil kõht täis ja hea tuju oleks....oeh tekkis kohe suve igatsus, saaks grillida ja sõbrad-tuttavadki siis tihedamad külalised:)
käbi

PostitusPostitas sirge » Pühapäev Mär 12, 2006 19:51

egas ma nüüd midagi erilist küsida tahtnudki, lihtsalt panin kirja oma tähelepaneku. vahel juurdlen inimeste käitumise üle, sest inimene see ju väga huvitav inimloom
sirge

PostitusPostitas käbi » Pühapäev Mär 12, 2006 20:22

sedant küll ja nii palju kui on inimesi, nii palju on ka suhtumisi ja ma arvan, et pole vaja süüvida sellesse kuidas keegi elab, seni kui sinult keegi abi ei palu, et kuidas oma elu parandada.
käbi

PostitusPostitas Mirjam » Pühapäev Mär 12, 2006 21:33

Mina küll jälgin teisi inimesi, aga mitte selleks, et neile abi anda kuidas nemad oma elu saaksid parandada (ma ei anna kunagi nõu, ma ainult arutlen ja annan vihjeid toiminud olukordadest). Jälgin peamiselt selleks, et nende kaudu leida endale sobivaid lahendusi.

Aga ma ei püüa NÄIDA paremana kui olen, ma OLENGI parem. Iseenda silmis, täna vähemalt.
Ma koristasin, vaaritasin, küpsetasin kaks plaaditäit puuviljataskuid, kammisin koerad läikima, korrastasin ka raamaturiiulit nii, et ei unustanud end mingisse huvitavasse lektüüri.
Aga siis tuli mu õetütar oma superaktiivsete lastega teisest vabariigi otsast kaebama, et ta mees tuli reedel töölt tund aega hiljem koju.
Ja nüüd mul kraanikausis nõusid rohkem kui me kahekesi suudame nädala jooksul mustaks teha, elamine paksult koerakarvu täis, sest ilm täna hirmus tuuline ja ühel põngerjal nohu ja köha. Koerad, kassid, ukselingid ja -piidad, telekate ekraanid ja mis kõik veel laste kleepuvaid (mahlased puuviljataskud!) näpujälgi täis. Oma meest söötsin sellega, mis külmkapist leidsin. Kassid käivad siiani sabad turris ja turtsuvad.
Häh!
Homme ka päev!
Mirjam

PostitusPostitas liisbet » Esmaspäev Mär 13, 2006 02:57

Minul koguaeg tegemist!
Mitu aastat pole puhata saanud.
Igakord annan endale sõna, et peale SEDA ETAPPI võtan aja maha ja pühendun perele :P...
No EI SAA!
Midagi tuleb ette võtta küll. Et vanniveega ka last aknast välja ei lennutaks :P...
liisbet

PostitusPostitas tirreg » Esmaspäev Mär 13, 2006 13:55

tuleb muretseda auto, et käia tööl.
tööl peab käima, kuna muidu ei suuda auto eest maksta.
süüa tuleb selleks et tööl kokku ei vajuks.
tööle aga peab minema, kuna muidu pole söögiraha.
peole ja pubisse tuleb ka vahest minna õlut jooma, kuna muidu läheb tööst pea segamini.
aga järgmine päev on jälle vaja kähku tööle minna, kuna baaris läks palju raha.

ja kui sa korraks seisma jääd, hakkab süda peksma, kuna tekib hirm, et midagi jääb tegemata ja sa jääd selles nõiaringis kaotajaks. ja siis jooksed kohe edasi kas tööle, poodi, või koju.

ja on kiire, kiire.

aga kuhu?
tirreg

Mine Perekond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist