Kas meil on kiire?

Peresuhted, lapsed, rasedus ja sünnitus, tähtpäevad jm.

Re: Kas meil on kiire?

PostitusPostitas tiu » Esmaspäev Mär 13, 2006 16:22

On ikka kiire või?
Pole miskit hullu, kui teed endale selgeks, mis on Sinu jaoks oluline ja mis mitte. Tee asju enda jaoks, mitte selleks, et peab! Inimene ei pea midagi, mida ta ei taha. Motle hoolega läbi, MIKS sa seda koike teed! Kas selleks, et see Sulle meeldib voi selleks, et kellelegi midagi näidata voi toestada? Sinu enda valikutest oleneb, kas keerled nagu orav rattas, teadmata, kuhu kiirustad voi votad asju rahulikult ja suudad oma tegevust nautida. Midagi ei jää tegemata, kui Sa ei karda teistest erineda ja teed seda, mis meeldib ja nii hästi kui oskad ja sealjuures ka endast lugu pead.
tiu

PostitusPostitas mrt » Esmaspäev Mär 13, 2006 17:07

üks anekdoot tuleb meelde, aafriklasest ...
olla aafriklane palmi all istund, tulnd eurooplane, küsind, et mis istud ... ootan, kui banaan alla kukub, saab süüa ... eurooplane arvand, et võiks puu otsa ronida ja mitu banaani alla võtta, turule viia ja maha müüa, saab raha. aafriklane küsind, et mis rahaga teen? ostad käru ... mis käruga teen? saad rohkem banaane turule viia ja rohkem raha? mis selle rohkema rahaga teen? noh palkad teise aafriklase, kes banaane turule viib, saad ise puu all istuda ... ;)
mrt

PostitusPostitas liisbet » Esmaspäev Mär 13, 2006 17:50

tiu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> On ikka kiire või?

----------------------
Kui peaksin praegu hakkama tegema ainult seda, mis meeldib, siis ... varsti ei saaks ma endast enam lugu pidada..., sest poleks raha, mille eest end ja peret elatada - lõpetaksime vallasantidena :D
Mina olen õnnelik inimene. Mul see mis väga meeldib, lihtsalt meeldib ja veidi vähem meeldib :)
PRAEGU
olemas just see, mida vaja : lapsed ja teised armsad inimesed ümber; tööalane eneseteostus; huvid ja m.s.
Ainult et AEGA EI OLE.
Mitte midagi ei tahaks ära jätta, oma tegemistest.
Niiet - jutt ei ole ainult sellest, et mõttetut rahmeldamist palju, vaid et - aega ei ole selleks, et teha muidki huvitavaid asju.
liisbet

PostitusPostitas Mirjam » Teisipäev Mär 14, 2006 12:33

Vahelduseks kiirusele võiksite lugeda seda raamatut http://www.apollo.ee/product.php/0396974
Mirjam

PostitusPostitas tiu » Kolmapäev Mär 15, 2006 16:59

See raamat jäi mulle Apollo uudiskirjas juba eelmine kord silma, aga tänu Sinu soovitusele tellisin nüüd ära. Varsti peaks kätte saama, siis voime edaspidi muljeid jagada.
tiu

PostitusPostitas liisbet » Kolmapäev Mär 15, 2006 17:16

Ehhhh...
Mina olen need teadmised omandanud ILMA raamatu abita... Omaenda /hinge/vaimu/ jõul...
Aga see on mulle ka tunduvalt kallimaks maksma läinud, kui see raamat...
Niiet. Teil soodsam vist raamat tellida ;)

Mul häämeel selle üle, et need /teadmised/ nüüd olemas, kapitaalselt kolbaalusele kõvakettale salvestatud //Kui mind vanas eas juhtumisi just Alzhaimeri tõbi tabama ei peaks :D// -> Suudan kallitele veel kaua oma olemasoluga rõõmu valmistada.

liisbet

PostitusPostitas ilusake » Reede Mär 24, 2006 17:42

pole kiiret kuhugi,kogu aeg loeme liisbeti postitusi,pajata aga edasi...saame lõpuks ka targaks kui sina.
ilusake

PostitusPostitas liisbet » Reede Mär 24, 2006 17:57

Kui Sul omaltpoolt midagi ikka lisada on /sellele piskule, mille siia vahel poetan/, siis - ikka saad ... võib-olla...:)

liisbet

PostitusPostitas lill » Esmaspäev Mär 27, 2006 08:03

kui sul on alati kiire,ju teed siis midagi, mida ei peaks tähtsaks pidama.Ja sa ei tähtsusta vaikust,mõtiskluse minuteid,iseendaga olemise tunde.
Aga kiire võib olla ka kohmerdajal,kes midagi tehtud ei saa,ei keskendu korraga ühele asjale.
Ja üks tark mees on öelnud,et laisal inimesel on alati tahtmine midagi teha.
lill

PostitusPostitas liisbet » Esmaspäev Mär 27, 2006 09:31

... see oli hästi öeldud :D
liisbet

Mine Perekond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist