Mida süüa teha?

Kööginõuanded, toiduvalmistamine, retseptid jm.

Re: mida süüa teha?

PostitusPostitas stres » Reede Mär 16, 2012 12:35

Mina näiteks mõtlen täna nädalavahetuse alguse puhul teha kas sushit või nuudlirooga.. Kuidagi hiinasöögi isu.
stres

Re: mida süüa teha?

PostitusPostitas tariina » Reede Mär 16, 2012 19:00

See käib küll elukeskkonna teema alla ... aga oh kuidas tahaks, et päris elus oleks vahel ka võimalik loomuliku elegantsiga liituda kuus aastat tagasi katkenud jutulõngaga. Ja aastaid nagu poleks olnudki...

Mina praadisin värsket räime ja kõrvale tuli hapukoorekaste oma aia marineeritud kurkide ja külmutatud tilli ja oma aia sibulatest aknalaual kasvatatud sibulapealsetega.
tariina

Re: Mida süüa teha?

PostitusPostitas Külaline » Reede Nov 28, 2014 01:47

Ma tegingi täna hiina nuudlirooga - munanuudlid, kanapuljong, küüslauk, ingver, veidi sojakastet, roheline sibul ja kanaliha.
Külaline

PostitusPostitas Pesapunuja » Esmaspäev Dets 22, 2014 14:14

Tomatisuppi teen täna
Kasutaja avatar
Pesapunuja

PostitusPostitas Reili » Esmaspäev Mai 04, 2015 16:52

Meie pere lemmiksöögid:

Hakkliha ja juustuga täidetud paprikad + spagetid
Koorene kanasupp (kanaliha, porrulauk, tomatitükid, vahukoor)
Tortillad, mille täidiseks vürtikas hakkliha, jääsalat, hakitud tomatid, kurk, riivjuust, avokaadosalsa
Ühepajatoit (sealiha, kartul, porgand, sibul, küüslauk, vahest ka peekon)
Täidetud suvikõrvitsad (seemned välja uuristada ja sisse panna praetud hakkliha + riivjuust peale ja ahju)
Kalkuniguljašš - lihakaste, mis sisaldab kalkunilihatükke, paprikatükke, hapukoort ja 1sinihallitusjuustu"kolmnurk". Imehea maitsekooslus! Kõrvale sobib nii riis, pasta kui kartul.
Lasanje - ideaalne viis lastele juurvilju sisse sööta, mida nad muidu isegi ei maitseks. Nimelt panen ma sinna sisse (lihakastmesse) püreestatud kujul nii paprikat, suvikõrvitsat, tomatit ja vahest ka ube.
Reili

Mine Kööginurk

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Yahoo [Bot] ja 1 külaline