Sünnipäeva suupisted

Kööginõuanded, toiduvalmistamine, retseptid jm.

Sünnipäeva suupisted

PostitusPostitas evis » Kolmapäev Nov 16, 2005 10:33

Palun jagage nõuandeid,mida pakkuda külalistele.Midagi kerget ja lihtsalt valmistatavat.

Ettetänades,
E
evis

Re: Sünnipäeva suupisted :)

PostitusPostitas Evis » Kolmapäev Nov 16, 2005 10:35

Olen proovinud tikuvõileivadest,seda juustu ja arbuusi tükkidega.
See oli küll mega maitsev.
:)
Evis

PostitusPostitas ... » Kolmapäev Nov 16, 2005 11:09

Kui on teada mitu külalist tuleb, soovitaksin igaühele einevõileib teha! See oli mõnikümmend aastat tagasi suurmood. Eriti siis kui tullakse peale tööd ja kõigil kered heledad!
...

PostitusPostitas Sooja Puhur » Neljapäev Nov 17, 2005 11:00

Tikuvõileibu pole sugugi lihtne valmistada.Tambi mingi vormiga sai/leib/juust/vorst/jne.ühlasteks,siis veel mingi kurgi/tomativiiluke peale,sebi see veel tiku otsa ja ühe ampsuga läinud ongi!Ja siis küsivad tagumised hambad esimestelt,et "mis see oli?".Tee näiteks võileiva tort,saad eelmisel päeval juba valmis teha,paned külmkappi ja täidab hästi kõhtu.
Sooja Puhur

PostitusPostitas evis » Teisipäev Nov 22, 2005 17:04

Aitähh =)
evis

PostitusPostitas tirreg » Kolmapäev Nov 23, 2005 05:59

ükskord pakkusime pannkooki. aga selle erinevusega, et eri täidised olid kaussided, ja kõik tegid mis maitsega tahtsid - pakkusime vist tuunikala, seeni, kana, kindlasti peab juust olema, ja siis mingi magus oli ka, moos ja kohupiim vist...igasugu varianti on sellega võimalik.
tirreg

PostitusPostitas lotte » Neljapäev Nov 24, 2005 22:44

soovitaks väikseid pirukaid lehttaignast: viineriga ja kaneelirulle. Minu sõprade hulgas alati kõige minevam kaup :)
lotte

PostitusPostitas lotte » Neljapäev Nov 24, 2005 22:45

ja siis veel niimoodi, et väiksed juustukuubikud ja viinamarjad tikkude otsa
lotte

PostitusPostitas Evis » Reede Nov 25, 2005 09:39

Kuna mul sünnipäev jõulude ajal olen küpsetanud piparkooke....kunagi pole hommikul ühtegi alles jäänud...
;)
Evis

PostitusPostitas oleneb » Reede Nov 25, 2005 17:02

oleneb, mida sünnipäeval tehakse.kas astutakse korraks läbi,et õnne soovuda ja tervisenaps võtta, sinna juurde tass kohvi ja koogike.Või taheyakse istuda terve pikk õhtu - kui nii,siis ei saa ju inimesi narritada tikuvõileibadega.Siis ju vaja inimestele süüa anda ja sel juhul tulevad võileivad kallimad kätte kui päris söök.
oleneb

Mine Kööginurk

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline