Rinnad kasvama

Tervise ja moe nõuanded, haigused, ravi jm.

Re: mida teha...?

PostitusPostitas trumm » Kolmapäev Juul 19, 2006 14:09

einohh, khmm
ma panen ka mehe kehakuju jmt tähele....
aga see pole see peamine, mis lõppeks määravaks saab :)... ma vähemalt loodan :P
trumm

PostitusPostitas mYgri » Kolmapäev Juul 19, 2006 15:29

Tuletan siinkohal kaasvestlejatele meelde, et küsimus polnud mitte rindade kuju ja suuruse, vaid kasvukiiruse kohta! :)
Teemaalgataja poolt jäi siiski täpsustamata, kas mõiste "kiiremini kasvama" tähendab kasvamisprotsessi alguse nihutamist ajateljel nullpunkti suunas või juba tärganud organite kasvukiiruse forsseerimist?
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan5trans.png[/img][/url]
mYgri

PostitusPostitas kiire » Reede Juul 21, 2006 12:03

kiirelt kasvatab ainult väetis.kanakaka .
kiire

PostitusPostitas Muska123 » Laupäev Veebr 04, 2012 20:46

Minul on ülipisikesed rinnad,aga ise olen juba 15 aastane ja minu kl õdedel on palju suuremad aidaks mind palun teid isei poisid ei taha mind sestmull on nii pisikesed
Muska123

PostitusPostitas mann888 » Teisipäev Veebr 28, 2012 12:20

Ole 6nnelik, et nad mingi DDD ei ole......
Rinnad koosnevad suures osas rasvast ju...
Ma soovitaks trenni minna. 12-aastaselt olin paks, siis hakkasin v6imlema, siis hakkasin tantsimas ja j6usaalis k2ima. Praegu olen 24 ja ilgelt rahul, sest olen paaaalju paremas vormis kui need, kes midagi ei tee. Tants 6petas mu ilusasti k2ima ja likuma, ma ei koperda ega tuigerda. J6usaal aga vormib ilusad lihased. Ka kodus saab v6ielda, rinnalihastele on palju harjutusi, alates peopesade kokkusurumisest-l6dvestusest ja k2tek6verdusest kuni igasugu hantliharjutusteni jne.
See, mida poisid tahavad, unusta 2ra. Ega neid sina ise ei huvita, saaks ainult k2perdada ja p2rast teiste poiste ees eputada. Normaalne kutt r22gib sinuga ja tahabjalutama, kinno ja ujuma, mitte ei kiunu su keha kallal nagu m6ni jorss.
mann888

PostitusPostitas põrku » Teisipäev Mai 08, 2012 13:39

juta230 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma tean küll üht nippi kuidas rinnad kiiremine
> kasvama hakkavad, kuid sellega kaasneb ka kõige
> muu kasv. ja muide see nipp töötabki kusjuuress
> just nimelt midagi suust sisse toppides.
>
> aga usun, et seda nippi keegi eriti ei taha
> proovida...
ma tean ka üht nippi, kuidas rinnad kiiremini kasvama hakkavad, kuid sellega kaasneb ka kõige muu kasv. ja muide see nipp töötabki kusjuures just nimelt midagi mujalt sisse toppides.
põrku

Mine Tervis ja ilu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline