Ohatis

Tervise ja moe nõuanded, haigused, ravi jm.

Re: OHATIS !!

PostitusPostitas j » Reede Aug 08, 2008 12:15

Mu mees vahel kimpus ohatisega. Kõige parem apteegist saadav vahend, mis tal toiminud on ohatiseplaaster. Suht nähtamatu. Kui õigel ajal peale panna, siis tuleb ohatis väiksem v mõnikord on ka päris tagasi tõmbanud. Ja ohatis ka paraneb kiiremini kui salvidega.
j

PostitusPostitas jannu » Reede Okt 10, 2008 12:27

mind kimbutab ka ohatis pidevalt eriti kui natuke tuuline ja rõske ilm. minul aitab see kui hoian vatitikku peal mis on eelnevalt kastetud eetri sisse. see hais on kül vänge aga abi on hea sest eeter kuivatab villi sees oleva vedeliku ära siis ei saa edasi levida. ja pärast kreemi peale et korp ei tekiks.
jannu

PostitusPostitas Mammu675765 » Pühapäev Okt 26, 2008 13:03

Olen 11 ja mul on ohatisega probleem. Nimelt tuli sõbranna pool esimest korda ohatis ja sooviks sellest nii kiiresti vabaneda kui saab. Mm, Villane riie ei tohiks ju aidata? Kas mingi Aloe Vera huulepulk ei aitaks? Kas ohatis hakkab mind tihedalt kimbutama?
Mammu675765

PostitusPostitas Jaana321 » Teisipäev Aug 11, 2009 11:48

Hääd infot
[url=http://www.herpes.ee]Herpes simplex[/url]
Jaana321

PostitusPostitas Sille66 » Pühapäev Aug 23, 2009 20:58

Mine vaata sealt lehelt ------ [url=http://www.herpes.ee]herpes[/url] ------
Sille66

PostitusPostitas tibin » Kolmapäev Aug 26, 2009 14:11

Minu arust on õnnelikud need inimesed kellel tuleb ohatis väljaspoole suud või huulele....mul tulevad ohatised ainult suhu ja oi kui valus see on,eriti kui juhtub sellisesse kohta kus hammas koguaeg vastu läheb.Olen isegi arstil sellega käinud ja küsinud miks nad sinna tulevad...ütles et mõnele tulevadki ainult suhu,teisele jälle ainult huulele ja on ka neid kellel nii suus kui huulel....
Suu sisese varjandi puhul on jama juba see et sinna ei saa mingit rohtu panna.Arst ütles et sellisel juhul tuleb ohatist määrida meega.Ise aga kasutan Kamistad N-i..see minu arust väga hea rohi,ohatisele pannest tuimestab selle ära....võib kasutada nii seespool kui ka väljaspool suud...soovitan...
tibin

PostitusPostitas komeet » Kolmapäev Aug 26, 2009 21:27

Sain oma perearstilt retsepti tablettidele millega peaks ohatisemurest aastaks vabanema. Tegin kuuri ära umb kaks kuud tagasi, siiani vähemalt on rahu majas. Eks näis kas saab aasta läbi, siis peaks uue kuuri tegema. Enne tablette olin juba üsna suures hädas, mul oli ohatis nii huultel kui nina limaskestal. Väga tüütu ja kole ka.

Tablettide nimi oli Valtrex, pidid olema ka mingi teise nimetusega tabletid..
komeet

PostitusPostitas Kiku1983 » Esmaspäev Apr 23, 2012 11:16

Mind aitas väga Herpotherm http://walmark.ee/?go=product&pid=125. Super seade, mis toimib koheselt.
Kiku1983

PostitusPostitas pawlik » Esmaspäev Apr 30, 2012 21:07

kust te selle omale kõlge saate maitea
pawlik

Mine Tervis ja ilu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist