Ohatis

Tervise ja moe nõuanded, haigused, ravi jm.

Re: OHATIS !!

PostitusPostitas Moosimemm » Neljapäev Apr 19, 2007 13:04

Kaks abivahendit herpese tõrjumiseks: eetriga tupsutamine ja aloe geeliga (see paljukirutud GNLD kraam oli) määrimine. Kõik muu on olnud minu jaoks tühi töö ja närvide närimine :P
Moosimemm

PostitusPostitas siilu » Pühapäev Apr 22, 2007 11:36

Hambapasta mõjub tõesti, ise olen abi saanud ka Mundisal geelist.
siilu

PostitusPostitas lihtne » Teisipäev Apr 24, 2007 22:25

Lisaks eelpoolmainitutele kasutan juba olemasolevate villide raviks teepuuõli, kalanhoemahla, aaloemahla. On soovitatud ka vereurmarohtu (seda mis soolatüügaste raviks), aga seda ma küll pole julgenud huule peale panna. Herpest jäi mul aina vähemaks ja harvemaks ning paraneb ka kiiremini, kui kasutan raviks erinevaid asju (nt hommikul zovirax, päeval mitu korda teepuuõli ja õhtul hoian kalanhoelehe mähist huulel)
lihtne

PostitusPostitas mari-ann1 » Esmaspäev Sept 03, 2007 14:58

osta apteegist tsinksalv, parem ja odavam see mis kohapeal valimstatud, maksab nii 20 krooni ringis. Paned peale ja ohatis kadunud. Juba vene ajal järgi proovitud. Hoida tuleb salvi külmkapis.
mari-ann1

PostitusPostitas Dii. » Kolmapäev Sept 05, 2007 17:15

Aiatudeng Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> leevendust pidi tooma ka teepuuõliga kokku
> mökerdamine (ei lase villil paisuda)

Toob küll, samuti citroseptiga tupsutamine, kuid siis jääb arm (tume laik) väga pikaks ajaks huult ehtima. Vähemalt minul.
Dii.

PostitusPostitas Kodutohter » Neljapäev Okt 18, 2007 19:04

OK, musikesed annan teile nõu. Üldiselt on probleem tüütu ja unustage ära, selline lähenemine nagu "Jänkujutal" fuihh. vastik...vastik, tahan ruttu lahti saada õhtul vaja tantsulkale minna. Üldiselt on sellega nagu nohu puhul :ravides möödub 7 päevaga, aga ilma ravita saab lahti nädalaga ! :D
Niisiis räägime ravist, apteegist ostke Zovirax cream, aga aitab ka oma kõrva vaik...:)8-)
Kodutohter

PostitusPostitas Paas » Esmaspäev Apr 07, 2008 21:08

Kui tunned , et hakkab tulema siis hõõruda soolaga.
Paas

PostitusPostitas heia » Kolmapäev Mai 07, 2008 15:42

Soovitasin kunagi oma sada korda äraproovitud võtet - kui huul kiheleb ja villi veel ei ole- hõõru otsemaid pehme villase riidega.Ohatist ei tule.Viimasel ajal olen hõõrunud ka lihtsalt kuiva käega,on alati aidanud.Olen proff - 20 aastat kogemusi!
heia

PostitusPostitas MAIVE » Esmaspäev Juul 21, 2008 11:02

minge perearsti juurde ja laske endale kirjutada selline rohi nagu FLUDITEC see on spetsiaalne ohatise antibiootikum.Mu vennal pidevalt ohatised ja hirmus suured kuid nüüd kui see rohi kodus,tunned et hakkab ohatis tulema tõmbab seda rohtu peale ja kadunud.
MAIVE

PostitusPostitas toshi suzume » Esmaspäev Juul 21, 2008 11:30

::o
see on nüüd küll väga loll jutt:

a) ohatis ehk herpes ([i]h. simplex[/i]) on viirus; antibiootikumid on antibakteriaalsed ravimid - s.t. viirustele ei toimi;

b) fluditeci ainus registreeritud näidustus on rögalahtistamine ning ainus registreeritud ravimvorm on siirup;

c) fluditec ei ole antibiootikum

http://193.40.10.165/SPC/Hum/SPC_8843.pdf
toshi suzume

Mine Tervis ja ilu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist