Parim spa?

Tervise ja moe nõuanded, haigused, ravi jm.

Parim spa?

PostitusPostitas KTSvik » Pühapäev Mär 08, 2009 00:23

Kas keegi oskab soovitada spad, mis ei oleks Tallinnast kaugemal kui umbes pooteist-kaks tundi autosõitu ja kus olete hiljuti käinud ning sellega rahule jäänud? Eriti hea oleks, kui see spa oleks vaikne ja rahulik, sest soovin minna vaid paariks päevaks puhkama peale mitut väga stressirikast kuud.
KTSvik

Re: Parim spa?

PostitusPostitas oblikas » Esmaspäev Mär 09, 2009 16:25

Toila Spa
oblikas

PostitusPostitas trumm » Esmaspäev Mär 09, 2009 19:29

haapsalu fra mare thalasso

toila on muidu ok (eriti see uuem osa), aga kipub olema üle rahvastatud
trumm

PostitusPostitas kassijagaja2 » Esmaspäev Mär 09, 2009 20:37

A kes Rakvere spaas on käinud? See on see Aqva spaa siis. (Kuidas seda loetakse muide? Akuvaa? Akuuva?)
Ja kaks tundi autosõitu on juba Tartu, siin seda Dorpatit kiidavad.
Sõbrad kiidavad Georg Otsa Saaremaal, aga see juba jah jääb natuke kaugeks. Toilast olid teised väga vaimustuses.
Ise pole siiani üheski käinud :)
kassijagaja2

PostitusPostitas pätt » Teisipäev Mär 10, 2009 00:35

toila? kui oled harjunud magama päris madratsil päris tekiga ja päris seinaga, siis seal võib keeruline ööd mööda saata olla. baar on ka ... mmm ...
georg ots? saaremaal, kui päris kala tahad süüa, siis seal kindlasti ei saa. koha oli seal ka kevadel külmutatud ja ilmselt saksamaalt. lähim koht korraliku kala söömiseks sõrves, aga see vist talvel kinni.

pärnus on estonia ja tervis suht ok ... ööbinud seal pole, aga siis spa osad. kui ujuda ka vahepeal tahad, siis tervis, muidu estonia. saunad on estonias paremad (see uus osa, pargis). ööbimine tundus estonias suht ok olema - kivist seinad.

a kui raha saad põletada, siis muhus see va pädaste - pole sinna talvel sattunud, aga muul ajal raha vastu kõige paremini saanud. aga raha ikka läheb ... heinapebre vann ... mmm ... ja siis see 19. aastasaja tuba ... kamin praksub kuskil ... herefordid kontrollivad su leivaannust ja kokk käib salatit köögi tagant aiast toomas. ja see luuderohi ... ning siis see mõttetu vaikus - ai raisk ... teisel päeval tahad kesklinna tagasi.
pätt

PostitusPostitas kassijagaja2 » Teisipäev Mär 10, 2009 01:39

Heh, pätt jah vot mai tea, ma Saaremaal kala söömas küll just ei käi, käin rohkem oma talumail tallumas ja seal tuleb selline elevus peale, et viimane, mille peale mõelda, on söök. Olgu või kala.

Ja nood sõbrad, kes GO Spad kiitsid, need ka juurtega seal va saarel kinni ja sellepärast ilmselt pole nad osanud kalavalikule tähelepanu pöörata :)
kassijagaja2

PostitusPostitas trumm » Teisipäev Mär 10, 2009 10:06

go spa oleks mu esimene eelistus, aga see jäi vist teemaalgataja skoobist välja (sutsu kaugel, noh)

mudu kui kaugusepiirangut poleks, siis ma soovitaks popradi vital world'i :)

a pätt
see heinapebre vann.. seda saab ju ise ka teha? ma aeg-ajalt harrastan siuksi asju... mis taimed seal olid?

a see va vaikus... vaat see on siuke asi, et ma võin kuu aega järjest seda nautida ja aina jubedam tundub mõte linnast :)
trumm

PostitusPostitas alma » Teisipäev Mär 10, 2009 14:46

trumm, misasi on skoop?

Täpne heinapebre vanni retsept: O. Luts "Suvi" (Tallinn, Kirjastus "Eesti Raamat", 1987, lk. 15):

"...missuguste käikude tagajärjel aida esikusse tekib kõrge kuhi heinapepri ja muud prahti. Siis toob ta metsast veel ühe kotitäie männikasve, niidab aia äärest natuke nõgeseid ja segab kõik need vahendid aida esikus segamini."

Teatavasti on see ishiase raviks. (lk. 31 - 32). "Reisib mööda inimese keha; mööda nõndanimetatud organismust. Kõigepealt lööb ta jalga, kuulab mõne aja ja hakkab siis reisima. Täna oli ta mul kõik aeg puusas, aga praegu tuli jalga tagasi. Kõige pahem on, kui ta lööb pähe." ...
alma

PostitusPostitas p » Neljapäev Mär 12, 2009 09:58

Iga kell eelistaks Grand Rose spad, aga kahjuks see ka saaremaal. Aga väga häid spa-hotelle on jurmalas, tasub sõitmist
p

PostitusPostitas kassijagaja2 » Neljapäev Mär 12, 2009 18:30

Grand Rose kohta olen jällegi kuulnud, et liiga õudne kitš on see koht ja teenindus on halb. Aga no ma ütlen, ma pole isegi üheski neist käinud :D
kassijagaja2

Mine Tervis ja ilu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist