Nabaneet

Tervise ja moe nõuanded, haigused, ravi jm.

Re: Nabaneet

PostitusPostitas liispet » Esmaspäev Veebr 15, 2010 21:34

[color=#000000][i]Tahtsin küsida veel ,et kus saaks teha nabaneeti Rakveres .[/i][/color]
[b][i]Olen otsustanud ,et teen Märtsi kuus vaheaja algul siis nädal aega saab naba puhata ,sest kodus saab ikka paremate riietega olla .[/b]
[b]Saan aru et omad riskid aga samas ei saa ju alati mõtelda tagajärgedele ega riskidele . Vahel peab elama päev korraga :D:D[/i]
Aga siis [color=#FF0000]LOODAN ET KEEGI OSKAB ÜTELDA KUS SAAKS RAKVERES NABANEETI TEHA .
[/color]
Tänan[/b] , :)
liispet

PostitusPostitas Caramell » Esmaspäev Mai 17, 2010 16:45

1) Kus on kõige parem Rakveres Nabaneeti teha ? Jolana juures , Rakvere posti 5a vist
2) Kas nabaneedi tegemisel on ka oma ohud ? Võib juhtuda et tuleb põletik , läheb paiste jne . Kuigi mina tegin 2,5 kuud tagasi ja mul ei olnud midagi isegi mitte põletikku . .: )
3) Kas Veebruari lõpus või märtsi keskel on sobiv teha ? See on üks parimaid aegu sest siis on külm ja palju väiksem võimalus et tuleb põletik .
4) Kas tegemine on väga valus? Ei , pigem ebamugav
5) Millist nabaneeti peaks alguselt kasutama ? Selliseid mis ei rippu pigem nagu täpid sealt Jolana juurest saab ka ise valida 75 - 200 kr ja need on superhead .
6) Kui ma teeksin veebruari kuus siis me hakkame ka koolis ujumas käima , kas siis võib minna kloori vette või peaksin panema mingi plaastri peale ? plaastri peale panemine ei ole hae aga ujumas võib kül käia kuna kloorivesi on puhas .
7) Kas nabaneedi tegemine võib takistada rasedust ? Ei usu .
Caramell

PostitusPostitas liiiisuolenjou » Kolmapäev Jaan 12, 2011 17:45

kas sellele rakevere jolana salongi võib meilga ka aja kinna panna ?
osakb keegi aidata ? D:D
liiiisuolenjou

PostitusPostitas Nelli » Kolmapäev Jaan 19, 2011 21:43

Kas nabaneeti peab puhastama iga päev?
Kas 11 on sobiv aeg teha ?
Kui palju see umbes seal Rakvere salongis maksab ?

Tänxx (:
Nelli

PostitusPostitas liiskiz » Esmaspäev Jaan 24, 2011 19:33

Kas nabaneeti peab puhastama iga päev? oleneb , alguses oleks hea kül . kuid kui puhastada , siis ei pea nabaneeti igakord ära võtma .
Kas 11 on sobiv aeg teha ?seda pead sa ise teadma . mina tegin 13 . aga tegelt vanus ei loe , kui tahad ja vanemad lubavad , siis lase käia .
Kui palju see umbes seal Rakvere salongis maksab ?
kui sl on nabaneet olemas siis vist 75-100 kui ostad sealt ss rohkem . neet maksab 100- ... enam täpselt ei mäleta ,
Tänxx (: PTV .
liiskiz

PostitusPostitas MELLU » Pühapäev Veebr 13, 2011 10:03

Kui palju see umbes eurodes maksab seal Jolana juures?
Kas see on valus?
Olen 12,on sobiv aeg??

Ettetänades Mellu
MELLU

PostitusPostitas tsau :) » Reede Veebr 18, 2011 20:34

Ma tahaks ka täiega teha nabaneeti. Plaanis oli teha märtsi keskel umbes. Ainus asi on see, et kardan täiega valu. Äkki keegi oskaks seletada, kes teinud on täpsemalt, mis tunne on kui tehakse ja millega seda valu saab võrrelda? Et millega ta nagu sama valus on ?
PALUN VASTAKE! :D:D:D
tsau :)

PostitusPostitas sikike » Esmaspäev Veebr 21, 2011 19:01

Tegin umbes 4 aastat tagasi Jolana juures Rakveres nabarõnga augu, Olin siis 19 aastane. Ja minujaoks oli see ikka päris valus ja ebameeldiv tunne, aga olengi muidu ise ka üsna nõrganärviline. Aga samas augustamine kaua aega ei võta. Nüüdseks mul enam seda pole alles, kuna mul kahe aasta jooksul ei paranenud auk ära, vaid ajas pidevalt mäda välja ja otsustasin kinni kasvatada, Kinni kasvas täielikult mõne päevaga. Enam igaljuhul uuesti ei teeks. Autos oli turvavööd ka üsna ebamugav kasutada. Edu ja tugevat närvi! :)
sikike

PostitusPostitas kjut » Reede Mär 04, 2011 20:41

Kui palju see umbes eurodes maksab seal Jolana juures? ilma needita maksis mul 2 eurot , aga neendiga mai tea :)
Kas see on valus? minul ei olnud valus , pigem ebamugav .
Olen 12,on sobiv aeg?? ise tegin 13 aastaselt , eks sa ise tead kas oled valmis ja kas tahad :)
kjut

PostitusPostitas naaneet » Laupäev Mär 12, 2011 09:56

ma lähen ka järgmine nädal nabaneeti tegema. Siis saab sünnaks tehtud ja 1 nädal saab vaheajal kodus ka olla. Aga äkki keegi oskaks seda tangide vahele võtmise valu ja kanüüli läbi torkamist millegagi sarnastada?? Kas ise soovitaksite teha, ja mis head ja halvad asjad sellel on?
KAS ON VÄGA VALUS? :D
naaneet

Mine Tervis ja ilu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist