Nabaneet

Tervise ja moe nõuanded, haigused, ravi jm.

Re: Nabaneet

PostitusPostitas Ketter » Kolmapäev Dets 07, 2011 01:27

tere !
mina tegin endale nabaneedi 12a nüüd olen 15 ei kahetse mitte midagi , algul kartsin ikkka kõvasti ,minul oli natuke valus kuid see valu on talutav ja ainult üks hetk ,usun et te kannatate kõik selle ära , kuid samas paljudel mu sõbrannadel ei olnud absoluutselt valu ,minuarust oleneb see natuke ka su figuurist noma ei tea aga niipalju kui ma näinud olen ja kuulnud , vb selleprst oli ka mul valus et olen väga pisike :D , ja need sõbrannad kellel on kõtu natule suurem just need ütlevadki et ei ole mingit valu , aga eks see olene ka teistest asjadest ,
algul verd ei jooksunud alles hiljem hääästi vähe tuli pmst ei tulnud , mädanema see mul ei läinud ,mina vahetasin nabaneedi juba 3.päeval ära :D mitte midagi ei juhtunud .
ja ärge vaadake neid pilte kus ala kõik mädaneeb ,see tekitab teile lihtsalt rohkem kartust , ja kindlasti valige hea salong ning veenduge et kõik oleks hästi . (:
Ketter

PostitusPostitas kas... » Neljapäev Dets 15, 2011 19:41

kas selline kahekaunistus on märk mingist erilisest kalduvusest, odavate tunnusmärk? ärga pahandage, siis tean kohe, mida sellisega neiukeselt küsida!
kas...

PostitusPostitas Renate » Teisipäev Veebr 07, 2012 21:15

Teree , mul oleks kangesti vaja teada kuidas saaksin Jolanaga ühendust , ja kus tema salong nüüd asub !:) Tahaks kähku nabaneedi ära teha , sest hetkel veebruari kuu ja siis pidi kõige parem aeg olema .
VASTAKEE !
Renate

PostitusPostitas kes... » Teisipäev Veebr 28, 2012 12:15

Kuule, Kas, vali ikka endaealisi naisi. Nabaneet on kandja isiksusest olenematu kehakaunistus, mitte prostituudi vormiriietuse element. T2nap2eval ei kanta asjakujulisi ametijuhendeid ja tunnuseid, vaid kasutatakse kirjalikke vorme. Kui sa pole v6imeline l2hisuhet looma ja soovid lihtsalt kehakergendust, siis uuri teemat vastavatest foorumitest.
kes...

PostitusPostitas alma » Teisipäev Veebr 28, 2012 17:24

Seesuur et... mis kirjalikke vorme?
alma

PostitusPostitas kes... » Esmaspäev Mär 05, 2012 23:55

T88leping, t88kohustuste kirjeldusjt.
kes...

Re:(expert) Nabaneet

PostitusPostitas sillukas » Teisipäev Juul 30, 2013 19:41

kas te teate kui palju nabaneet tartus maksab ja kas nabaneedi peab needi ise ostma ja kas sul küsitakse kummaga sa tahad ka s tangide või kanüüliga ning kas see on valus
sillukas

PostitusPostitas sillukas » Teisipäev Juul 30, 2013 19:49

kas peale nabaneedi tegemist võib kuskil ema jões ujuda kah või päikest võtta ja mitu nädalat või kuud hiljem või ujuma minna
ootan vastust
aitähh
sillukas

Mine Tervis ja ilu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline