Paanikahäire?

Tervise ja moe nõuanded, haigused, ravi jm.

Re: paanikahäire?

PostitusPostitas K.A » Neljapäev Nov 18, 2010 14:05

Liigub ikka, mul endal plaan antikaid sööma hakata, kuna ei saa kuidagi enesekindlust ja sega mu elu väga jubedalt, ainuke leevendus on viinavõtmine.. seda ei taha küll teha
K.A

PostitusPostitas deprekas » Neljapäev Nov 18, 2010 15:28

to K.A
kas sul mingeid füüsilisi sümptomeid ka on?
deprekas

PostitusPostitas Kah ärev » Kolmapäev Nov 24, 2010 17:18

Mina olen hädas pideva üldise ärevushäirega (peamine probleem on ebakvaliteetne uni, kuigi magada saan ja pidev värin kehas, teinekord ka kõrist poob).
Rohtusid ei söö, aga käin nõelravis. Tahaks võtta midagi, aga kere eriti ei kannata. Hiljem värisen veel rohkem.

Närvihaigused on lahti kirjutanud selline inimene nagu Claire Weekes. Kes loeb inglise keeles, nendele soojalt soovitan. Ta ise põdes ka kunagi, aga närviarstina hakkas asja uurima ja leidis tee, kuidas välja rabeleda.
Kah ärev

PostitusPostitas ints » Reede Nov 26, 2010 19:46

Tere...antud sümtomitega olen ise kimpus olnud juba üle 20 aasta ja erinevaid ravimivorme kasutanud,tavaliselt kulgeb see haigus krooniliselt ja tõusude ja langustega ...hetkel olen isegi 50 protsenti töövõimetu ,kuna väga head töökohad lihtsalt libisesid käest tänu magamatusele ja pidevale kehvale enesetundele...eks see oleküsimus, kas tekitab kehva enesetunne magamatust või on asi vastupidine et magamatus on kehva enesetunde põhjustaja ...ise olen nüüd aru saanud et nende AD tarvitamine ilme unerohuta on suht mõtetu ...kui ikka välja ei puhka on ka järgmine päev enesetunne ikka väga niru ...arst kellega nüüd juba üle aasta lävin leidis mulle sellise raviskeemi ja olen rahul ...õhtul SEROQUEL 100 võtan pool magamiseks ...ja hommikul ELONTRIL ...nüüd juba aasta ja enesetunne päris ok ...töölooma pole aga saab elada ja vajalikud asjad aetud ja kohad kus vaja käidud...füüsilist koormust võiks ka lisada aga see puhas oma lohakus ja laiskuses kinni et kas käia või jalutamas ja veits kiirkõndi jne....SEROQUEL-i soovitan magamatuse puhul igal juhul ...väikseid koguseid aga aitab uinuda ja sügavalt välja puhata ...algul veidi suukuivust on aga see kaob pikemal tarvitamisel...
ints

Re: paanikahäire?:)

PostitusPostitas ints » Reede Nov 26, 2010 19:53

ja veel kui on tahtmist pikemalt antud teemal selle kohat infot siis indrek1967@hot.ee võib antud teemadel suhelda ...rohtudest oskan AD kohta kõigi siin turul olevate kohta infot anda ...:) päikest teile ...
ints

PostitusPostitas sirbi » Kolmapäev Dets 08, 2010 15:10

Palun soovitage Tallinnas asjalikku psühhiaatrit, kes on spetsialiseerunud rohkem just ärevushäirete ja paanikahäirete ravile.
Mina olen siiani sattunud pigem selliste juurde, kes on küll olnud toredad inimesed, aga kellel spetsiifilised teadmised ja sügavam huvi paanikahäirete/ärevushäirete osas kahjuks puuduvad. Ühesõnaga, palun soovitage psühhiaatrit, kelle puhul Te ise tunnete, et Teil on temast abi olnud.
Aitäh :)
Kas keegi teab, kas nt Innar Tõru võtab ka Tallinnas vastu?
sirbi

PostitusPostitas maurus » Reede Dets 10, 2010 15:48

Tean, et Õismäe polikliinikus võtab vastu dr. Ellen Grünthal-Oja. Olevat väga hea arst, just nende hädade osas,mis sind vaevavad. Numbri saad vast registratuurist. Proovi kindlasti.
maurus

PostitusPostitas Tüdruk K. » Esmaspäev Dets 20, 2010 22:57

Olin eile bussijaamas, ootasin bussi, kell oli kuskil kaks päeval. Järsku lõi silme eest valgeks ja tekkis ebareaalsustunne. Suht hirmutav asi! Oskab keegi öelda, milles võis asi olla?
Tüdruk K.

PostitusPostitas kunksmoor1005 » Teisipäev Dets 21, 2010 23:36

Ei tea teie vanust, kuid kui selline asi peaks korduma, siis peaks muidugi arsti poole pöörduma. Põhjuseid võib olla väga palju ja väga erinevaid. Alustades lihtsast üleväsimusest või vitamiinipuudusest ja lõpetades väga eluohtlike tervisehäiretega. Kohe paanikasse sattuda muidugi pole mõtet. Ehk oli ühekordne ilming ja seotud üleväsimuse või pühadeeelse elevusega. Muidugi, kui on veel mingisuguseid häirivaid tunnuseid, siis oleks hea ennast kohe perearstile näidata ja tema arvamust küsida.
kunksmoor1005

PostitusPostitas Tüdruk K. » Kolmapäev Dets 22, 2010 17:38

Aitäh, et minu küsimusele vastasid kasutaja: kunksmoor1005

Vanus on 22.
Ma kohe küsiks, et millised on need väga eluohtlikud tervisehäired, mida võiks silmas pidada?!

Ja see ilming ei olnud mul esimene kord. Pereerst ei oska mulle selle kohta midagi öelda, tema seostab need kõik minu häired ärevushäirega. Ma ise ei arva, et päris iga asi seostaks ärevushäiret, kindlasti mitte.
Tüdruk K.

Mine Tervis ja ilu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist