Paanikahäire?

Tervise ja moe nõuanded, haigused, ravi jm.

Re: paanikahäire?

PostitusPostitas kunksmoor1005 » Neljapäev Dets 30, 2010 21:52

Kuna sa siiski noor inimene, siis küsiks kohe selliseid asju. Kas esineb vererõhu kõikumisi? Kas ei ole märganud seost mingi tsükliperioodiga? Kas ei ole sellele eelnenud isutuse või närvilisuse perioodi? Kas ei tarvita pikemalt mingeid rasedusvastaseid vahendeid? Kas toitumine on piisavalt mitmekülgne ja kas sa endale ka vitamiinirikkaid toitusid lubada saad? Kas sa puhkad piisavalt ja viibid ka värskes õhus?
Praegu on ärevushäirest saanud arstide moeasi. Kas ei taheta või osata uurida asjade tegelikku põhjust ja olemust. Anname aga antidepressante ja asi vask. Kugi teinekord on ka antidepressandid vajalikud, eriti, kui asi on lastud liiga kaugele areneda, on tegelikult vaja põhjalikult süveneda inimese elustiili, harjumustesse ja toitumisse.
See võib loomulikult olla samast komplektist, kui ärevushäire ja kindlasti peaksid sa ise analüüsima, mis võib selle põhjuseks olla.
Kui tahad põhjalikumalt arutleda, võid privaatsõnumitesse kirjutada.
kunksmoor1005

PostitusPostitas getu » Laupäev Jaan 01, 2011 17:43

Tere! Kas keegi kasutab teist Paroxetin Hexali, äkki oleks võimalus paar tükki ära anda, kaks päeva on vahele juba jäänud, kuid enne esmaspäeva ei saa. Aitäh :)
getu

PostitusPostitas ints » Pühapäev Jaan 02, 2011 18:06

head uut aastat kõigile ...ega kellegil Diazepam ei juhtu ülearu olema ..oleksin nõus ostma ...indrek1967@hot.ee...tänud...
ints

Re: paanikahäire?:)

PostitusPostitas ints » Pühapäev Jaan 02, 2011 18:10

päikest teile...võib ka diazepam valocordin tilkadena...:)
ints

PostitusPostitas logimata marla » Teisipäev Mär 29, 2011 23:28

Mul mure oma ema pärast. Peale üht juhuslikku vestlust tekkis mul mõte, et mu ema terviseprobleemid ei pruugigi üldse olla südamega seotud (mõned aastad tagasi tekkis rütmihäire, mida nüüdseks on hulga südamerohtudega kontrolli all suudetud hoida). Nüüd aga on tekkinud äkiline pearinglus, vererõhu järsk tõus samal ajal, minestustunne ja tasakaaluhäired. Kuna vanust ligi 70, aga töö väga vastutusrikas, järjest tuleb uusi asju õppida ja edasi teistele õpetada, samas veel ka vbl kohakaotushirm (no et äkki noorema alluva vastu välja vahetatakse), siis need pinged on ka. Pingeid on veel teisigi, isikliku eluga seotuid (et kuidas hakkama saab edasoidu ilma tööta jne). Ise ta ei anna endale üldse aru, et hädad võivad olla seotud mõtlemisega või vähemalt pole otseselt mõne organiga seotud.

Kas see kirjeldus võiks äkki viidata hoopis sellistele hädadele, mida psühhiaater aitaks diagnoosida? kahjuks on perearst selline, et...

Andke nõu, mida teha, ma ise tahaks küll teda kuidagi mõne hingearsti vastuvõtule saada ja eks siis näeb edasi - on sel mõtet? ja kui on, siis keda Tartus soovitaksite? Arvestades, et tegemist on vanema ja hoopis teisest põlvkonnast pärit inimesega, kelleealistele vanasti vähemalt oli psühhiaatri külastus võrdne avaliku enesehäbistamisega.
logimata marla

PostitusPostitas Kerli » Kolmapäev Apr 06, 2011 02:15

Noniinoniinonii. Olen juba üle aasta antidepressante söönud ja...It's gone. It's finally gone. Paanikahood ja hirmumõtted, kõik see stuff(paar minu varasemat postitust siia on päris kohutavad) on jäljetult kadunud. Aeg ja antidepressandid tegid oma töö. AD-sid söön muidugi edasi(kuna ärevushäire pole mu ainuke probleem, niisama depressioon on ka alati olnud), aga ärevushäire, paanikahood ja kõik seesugune on LÄINUD! Ja see oli enne ikka PÄRIS tugev ja kohutav, mis toimus minu mõistusega. Ma isegi ei kasutanud psühhiaatrite abi(kuigi oleksin pidanud), puhtalt need armsad keemilised tabletid tegid oma töö. Säh neile kõigile, kes keemiasse ei usu. Ma olen lõpuks Õnnelik. Iga päev, koguaeg. Ma armastan elu.
Kerli

PostitusPostitas trintsuke » Esmaspäev Mai 23, 2011 02:00

Minul kaa, minul kaa ! Tabletid aitasid. Elu on jälle lill :P

Palju, palju, palju, palju edu teistele. Aa, mina kah kuskil aasta ringis võtnud!
trintsuke

PostitusPostitas Dave » Reede Dets 02, 2011 06:19

Kas kellelgi sexiga probleeme tõesti ei teki nende SSr-i tüüpi ravimitega? Meeleheide juba peal. Ja teisi variante väga vist pole ka.
Dave

PostitusPostitas einz » Esmaspäev Mär 26, 2012 23:00

orgasmi saamine pea v6imatu nendega,dave!
einz

PostitusPostitas kah ärevik » Esmaspäev Apr 16, 2012 13:53

kas siin liigub veel keegi,kes oskab öelda millega tegu on? Nimelt mul selline mure,et on ärevus ja pidevalt on süda paha.On ka gastriit ja kasutan ka ad-sid,nimelt mirtasapiini ja buronili.Kas kellelgi veel on siinkirjutajatest süda paha koguaeg? Mul veel ka magamisega kehvad lood:( Ja söögiisu pole ka üldse.
kah ärevik

Mine Tervis ja ilu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 4 külalist