Tselluliidivastased kreemid - milliseid soovitaksite?

Tervise ja moe nõuanded, haigused, ravi jm.

Tselluliidivastased kreemid - milliseid soovitaksite?

PostitusPostitas janika » Kolmapäev Juul 07, 2004 08:35

Kas olete kasutanud tselluliidivastaseid kreeme? Kuidas on need mõjunud ning millise firma omad on kõige efektiivsemad?
janika

Re: tselluliidivastased kreemid

PostitusPostitas soovitaja » Neljapäev Juul 08, 2004 23:33

Hõõru kohvipaksuga,iga päev.
soovitaja

PostitusPostitas Marje » Teisipäev Juul 13, 2004 07:21

Tselluliidiga tuleb tegeleda IGA PÄEV. Miski ühekordne kuur pikka tulemust ei anna. Tselluliit on naise keha loomulik osa, nüüdne kosmeetikareklaam on selle probleemina liiga üles paisutanud.
Aga aitab tervislik toitumine ja liikumine. Joo vett ka piisavalt.
Ise kasutasin kevadel BIOETYC forza 2 kreemi... tundus küll, et läks märksa paremaks (istuv töö talv läbi annab kevadel kohutavalt tunda). Aga kreemi määri hommikuti enne liigutama hakkamist, mõjub paremini. Kreem +liikumine = parem tulemus.

Jõudu võitluses!

olen algaja aiapidaja ja otsin n
Marje

PostitusPostitas Marju » Neljapäev Juul 22, 2004 23:14

Parimaiks tselluliidikreemideks pean looduslikke, programmina 70 päeva kestvaid Dermajeticsi koorimisgeeli ja kehakreemi (hind 295+419.-). Ainult positiivsed tulemused ja neid on võimalik saada väljakoolitatud konsultantide käest. Selleks et tulemus püsiks, peab üle vaatama oma toitumisharjumused ja kindlasti tuleks suurendada valgu osakaalu oma päevamenüüs.
Marju

PostitusPostitas ane » Laupäev Juul 31, 2004 12:37

Mina soovitan ka Dermajetics tooteid. Ise olen väga hea tulemuse saanud, mida ei ole aastaid kestnud katsetused teiste toodetega andnud.
Mul on ka oma tulemustest pildid. Küsi kui huvitab.
ane

PostitusPostitas teletups » Neljapäev Aug 19, 2004 15:53

Mina olen kasutanid Kanebo tselluliidi kreemi, see muidugi hirmus kallis. Teen ka 3 korda nadalas trenni ja õhtul pärast kella kuute ei söö, ning üle päeva määrin end kreemiga. Igakord pärsast trenni lähen veel sauna ja nühin end kuiva harjaga. Väga kenasti on mõjunud, tselluliiti vähem. :)
teletups

PostitusPostitas minni » Neljapäev Sept 16, 2004 15:38

Ise pole kasutanud, aga tean niipalju, et tselluliidivastane kreem ei sobi rannahooaega, võib vastupidiselt toimida! Esimesel nädalal ei tohi lasta ennast ära hirmutada, kuna tundub, et asi läheb hullemaks, ja siis alles hakkab positiivseid tulemusi tulema.
Soovitan AVONi oma, kuna olen sealt saanud väga palju positiivset vastukaja. Käesolevas (nr11) kampaanias on sellel tootel ka veel soodukas 139.- Tuubis on 200ml.
Et tulemused oleks paremad, soovitan kasutada 1 kord nädalas koorivaid tooteid.
Küsi julgelt infot juurde!
minni

PostitusPostitas siilike udus » Reede Sept 17, 2004 16:24

Aga mina jälle soovitan uut Lumene tselluseerumit. Sinises tuubis. Tõesti hea asi. Mul pole tagasi kah enam tulnud.
siilike udus

PostitusPostitas Birgit » Esmaspäev Sept 27, 2004 14:36

Sina ane müüd siin jälle oma Herbalife.
Birgit

PostitusPostitas ane » Esmaspäev Sept 27, 2004 16:17

Ega Sina ei peagi ostma. Ostab see kellel seda vaja on. Kõigil ei olegi vaja.
ane

Mine Tervis ja ilu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist