Tselluliidivastased kreemid - milliseid soovitaksite?

Tervise ja moe nõuanded, haigused, ravi jm.

Re: tselluliidivastased kreemid

PostitusPostitas mõtetu tegevus » Laupäev Okt 09, 2004 12:38

Olen omal nahal proovinud mitmeid vahendeid ja ka rahuldava tulemuse saavutanud, aga kui lõpetada igasugune protsetuuritamine, siis tuleb tselluliit tagasi veel hullemal kombel. Nii,et ei tasu ühekordse raviga küll arvestada. Ikka liikumine ja toitumine paneb sellele jõledusele piirid, mitte mõni kallis kreem, kui seda pidevalt ei tarvita.
mõtetu tegevus

PostitusPostitas mann » Neljapäev Nov 11, 2004 22:02

aga mida siis peaks sööma et siuke asi ei tekiks???
mann

PostitusPostitas aialill » Pühapäev Nov 14, 2004 13:13

Ei olnud me esivanemail tselluliiti ega miskit.Sell aal ei tuntud ka igasuguseid konservante, maitse parandajaid, toiduvärve ja muud toiduainetetööstuses kasutatavaid lisaaineid. Sealt see tselluliit alguse saabki.
aialill

PostitusPostitas ann111 » Kolmapäev Dets 01, 2004 00:28

soovitan AVONI oma ,efektiivne,hea lõhnaga ja imendub hästi ja loomulikult aitab ka
ann111

PostitusPostitas rita » Kolmapäev Dets 01, 2004 15:52

Oriflame oma on ka hea!
No kui tast ka muud abi pole, siis mõnusa toonuse tekitab igatahes.
Pole viitsinud oma reieümbermõõtu sentimeetriga jälgida ja järjepidevusest on asi ka pisut kaugel.
Aga midagi see kreem seal kintsu peal vist ikka toimetab.;)

Aga eks me ju kõik tea, et see, millised me välja näeme sõltub enamasti sellest, mida sööme.
Oleme vast liiga rikkad, et jaksame end toiduga rikkuda.
Aga miski lõbu (söömine, siis kreemitamine ja/või massaaž) peab ju meie stressirohkel ajastul inimestele jääma.:D
Egas muud kui püüame jõuluõhtul mõne vorsti ja mõne piparkoogi vähem süüa!
Siis kreemidel kah kergem oma tööd teha!
kui t
rita

PostitusPostitas keha-ori » Reede Dets 10, 2004 14:50

mina soovitan Farmakoni tsellukeemi. Väga hea ja soodne. Lisaks iga nädalane saunamask kogu kehale- kohvipaks+meresool+mesi, määrida kehale jalasta mõjuda ca 15 min- VÄGA HEA
keha-ori

PostitusPostitas Katrin » Laupäev Dets 11, 2004 15:46

mina tselluliiti enne probleemiks ei pidanud, kui see välja paistma hakkas. viimase aasta jooksul on kaal mõned kilod tõusnud (stressist tingitud rohke maiustamine). ostsin prooviks L'oreali perfectslimi- millel on nahka pinguldav ja apelsinikooreefekti vähendav toime. nüüdseks 20 päeva kasutanud, ja tulemus tõepoolest silmaga nähtav, õigem oleks öelda, et mida enam nii väga ei näe.
200ml tuub maksis ca 120 krooni, teagi täpselt aga tundus sel hetkel sooduspakkumine olevat. sattusin vist õigel ajal oma otsust ellu viima
Katrin

PostitusPostitas Ene » Laupäev Dets 11, 2004 18:26

mis kogustes sa neid meresoola jne maski teed??? Väga huvitav mask, olen suur saunataja.
Ene

PostitusPostitas Ingrette » Kolmapäev Dets 29, 2004 15:31

Avoni tsellukas väga hästi toimib ja läbiproovitud vahend
Ingrette

PostitusPostitas liis » Teisipäev Apr 19, 2005 10:01

mina kasutasin Geomari tselluliidi kreemi.Kasutasin pea kuu järjest iga päev 2 korda nagu seal pakil ka kirjas.. Hetkel on tulemus parim,mida olen siiani suutnud saavutada. Arvan, et kui jätkan kreemi määrimist veel kuu.. nii 1 kord päevas.. peaks olema tulemus juba super!!!!
PS!!! Joon rohkelt ka vett ja peale kuut ei söö!!!!
liis

Mine Tervis ja ilu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline