Juuste väljalangemine

Tervise ja moe nõuanded, haigused, ravi jm.

Re: Juuste väljalangemine

PostitusPostitas Tirts » Esmaspäev Nov 07, 2005 11:27

Tere !

Soovitan minna firmasse UUS KAMELOT.See asub Gonsiori tänaval Park hotell vastas üle tee (internetist leiad ka). Seal võetakse salk juukseid, mis saadetakse Moskvasse uuringutele (juuste spektraalanalüüs). Paari nädala pärast tuleb vastus ning selle põhjal määratakse ka ravi.
Ise sain ka vastused ja hakkan neid ravimeid ka tarvitama.
Veel saab juuste väljalangemise kohta informatsiooni leheküljelt:www.derma.ee

Jõudu teile!
Tirts

PostitusPostitas evka » Esmaspäev Nov 07, 2005 13:36

Tervitused!

Kas kellelgi on teadmisi jagada selle kohta, et milline karv on nn. puhkefaasi tõttu väljakukkuv karv ja milline on siis androgeense alopeetsia tõttu väljakukkuv. Siin kuskil eespool oli juttu, et kui on selline valge kõva otsaga karv, siis on tegu puhkefaasiga. Sama lugesin just www.derma.ee lehelt, et puhkefaasis väljakukkund karva iseloomustab valge sibulaotsa PUUDUMINE. Ja mis on sibulaots?...kas see tugevam otsake väljakukkunud karva otsas, mis mõnikord on tuntav vaid näppude vahel ja teinekord kohe silmaganähtav valge kõva tükike...

evka

PostitusPostitas katrinty » Teisipäev Nov 08, 2005 20:49

Tervitused:)

Lohutav on lugeda, et ma ei ole siin maamuna peal oma murega üksi! Ka minul langevad juuksed välja (juba mingi 4-5 aastat, ilma pausideta):( Olen käinud arstide juures... kus mulle öeldi, nagu enamustele siin... et mul on stress! No mida veel??? Neli aastat stressi:D kujutate ette, mis see inimesega teeks:)

Igatahes... hakkan ma kindlasti katsetama neid erinevaid soovitusi, mis ma siit leidsin... Äkki sobib ka mulle midagi!!! Lootma peab ju;)

Ah jaa! Kas keegi äkki teab midagi selle juuste istutamise kohta midagi??? Olen kuulnud, et Eestis seda ei tehta, aga Soomes see-eest küll!!! Olen oma lähedaste inimestega seda varianti isegi arutanud... sest vahel tundub asi tõeliselt lootusetu:( Samas arvan, et seda ei tehtaks neile, kellel oleks mingi teine võimalus kusklit abi saada:( Aga kui keegi ei oska aidata ja ei tahagi (vähemalt tundub nii, sest kellel endal seda muret ei ole, see ju ei mõista, miks ma nurisen selle üle, kui mul peotäite kaupa juukseid välja tuleb), siis kus kohast ma peaksin abi saama??? Endal on mõistus täielikult otsas:(

Tahaks lihtsalt tagasi oma ilusaid juukseid...

Olge tublid ja pidage ikka vastu selles julmas võitluses juustega:)

Katz

katrinty

PostitusPostitas Kork » Teisipäev Nov 08, 2005 23:58

Sama küsimus Tirts, kes kus kuidas ???
Oleksime väga tänulikud.
Isiklikult usun sellistesse asjadesse.
Kork

PostitusPostitas terje » Kolmapäev Nov 09, 2005 11:17

minuteada tegeletakese ka eestis juuste pähe siirdamisega, mingiaeg tegeles sellega dr. Jüri Kullamaa kuid kas ka praegu seda ei oska öelda:(
terje

PostitusPostitas kats22 » Kolmapäev Nov 09, 2005 13:51

niih mul on ka viimasel aasta jooksul olnud probleeme juuste väljalangemisega!
"Vanaema Agafja retseptid" palsam-loputajad ja shampoonid on head hinnad nii 11-12kr. Seal hulgas ka Vene sauna juuksemask(13kr)! proovige seal juures ka takjaõli. Ja naiste vitamiinide kasutamine ei tule ka kahjuks soovitan VITAKUR PLUS-i. Kui kõik need osta tuleks kogu hinnaks 196.-
lisaks veel et venetoodetes ei ole nii palju keemiat kui pantenes ja teistes taolistes toodetes, mis näit sisaldavad palju silikoni et juuksed läigiks.
kats22

PostitusPostitas Tirts » Kolmapäev Nov 09, 2005 14:15

Kadakale !

Tahaks teada veel selle mikroelementide analüüsi kohta. Milline ravi sulle täpsemalt määrati, kas ka toidulisandid või midagi muud. Ja kui kaua see ravi kestis, kui tulemus näha oli?
Tirts

PostitusPostitas kadakas » Kolmapäev Nov 09, 2005 16:09

to Tirts: Labor ravi ei määranud, tellisin vaid analüüsi (usun, et tegu sisuliselt sama analüüsiga), paar aastat tagasi. Lapsest siis jutt, mistõttu ma ei saanud lihtsalt pimesi igasugu kraami katsetama hakata. Tulemus - pooled esmatähtsad elemendid olid alla miinimumnormi, üks puudus pea täiesti. Otsin apteegist ja andsin konkreetseid elemente juurde. Täpselt ei mäleta enam kui kiiresti mõjus, vast nii kuuga olid juuksed kinni, tühjad laigud kasvasid kah täis. Elementi, mis puudus, annan tänase päevani lisaks. Ma arvan, et see tulemus peab kuu-paariga tulema ja kui ei tule, siis ei ole mineraalainete puudus juuksekao põhjuseks. Lisaks see ka, et spektraalanalüüs vitamiinipuudust ei näita, üksnes mineraalaineid ju.

Ise arutlesin enne analüüsi tegemist nõnda, et kui juuksekao põhjus on mingi elemendi puudus, siis elemendi juurdeandmine võib aidata.
Kui juuksekao põhjus on mingi haigus, siis on kaks varianti - haigus ise põhjustab juuste väljalangemist või haigus kurnab organismi, organism kulutab mingeid konkreetseid eluks olulisi aineid rohkem, kui suudab neid tavatoiduga hankida. Teisel juhul siis peaks ka elementide lisamisest kasu olema, kui suudab õiged puudujad tuvastada. Ja isegi esimese variandi puhul jääb ka veel väike lootus, et organismis puuduses olevate elementide lisamine aitab organismil võidelda haigusega, mis otseselt põhjustab juuste väljalangemist.

Kui vähegi kannatab inglise keelt lugeda, siis ma soovitan otsida ka mõnd erapoolikut rahvusvahelist foorumit, et uurida mida mujal maailmas arstid analüüsivad, soovitavad ja kes kui palju, millest abi saanud. Mulle pole teema enam nii aktuaalne, et viitsiks tuhnida.
kadakas

PostitusPostitas juuksed » Teisipäev Dets 13, 2005 17:12

Kas keegi teist on oma murest juba lahti saanud?
juuksed

PostitusPostitas terje » Neljapäev Dets 15, 2005 17:11

ei julge küll väga kiita, kuid see vene sari on minu juustel mingil määral aidanud, kasutan shamp. sibulakoorte ja mustaleivaga.
terje

Mine Tervis ja ilu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist