Juuste väljalangemine

Tervise ja moe nõuanded, haigused, ravi jm.

Re: Juuste väljalangemine

PostitusPostitas Tirts » Neljapäev Dets 15, 2005 17:52

Tere Terje !

Kaua sa oled seda leivashampooni kasutanud? Ise pesen ka selle sarja (vanaema agafja) tootega ca 2 kuud, tulemusi veel pole.
Tirts

PostitusPostitas terje » Reede Dets 16, 2005 16:05

arvan et pool aastat umbes, kuid väga hästi aitas ka leiva mask samast sarjast.
terje

PostitusPostitas lepatriinu7 » Pühapäev Dets 18, 2005 13:20

Tere....siis kui ma kodus olin ja kõik oli rahulik,siis ei tulnud mul kunagi juukseid peast.Aga nii kui ma nüüd septembris tööle läksin,siis hakkasid mul juuksed maha tulema.
Kõik ütlesid,et suur närvipinge(ja seda oli ka),aga nüüd olen juba harjunud ja ei mingeid juukseid enam ei tule.

Aga inimesel juuksed tulevad nii ehk nii maha...korra kahe aasta jooksul.Siis kasvavad uued juuksed asemele.Mul kasvasid juuksed aastaga 40 sentimeetrit.(ma lõikasin juuksed kuni õlgadeni maha).
lepatriinu7

PostitusPostitas to lepatriinu7 » Esmaspäev Dets 19, 2005 15:15

Huvitav, inimese juukskarv kasvab kuus ca 1 cm. Kuidas on võimalik aasta jooksul 40 cm? Mis imevahendeid Sa kasutasid?
to lepatriinu7

Re: Juuste vдljalangemine

PostitusPostitas krissi » Kolmapäev Mär 15, 2006 16:53

Tere,nuux! kuidas Su juustega lood nüüd on?Mida oled ette võtnud? Minul sama mure: juuksed langevad välja kohati,uued kasvavad peale,kuid teises kohas ilmub uus tühimik.Olen palju sampoone vahetanud,kamminud harjaga,tegin mee-takjaõli maske-kasu oli vähe märgatav.Siis ravides oma põlvi,juhuslikult rääkisin oma murest elektriravi protseduuriõele,et kunagi sain teha el.kammi juustele,millest sain tookord abi.Medõde ütles, et see on prantsuse füüsiku d´Arsonvali meetodi järgi kõrgsagedusravi elektriravi liik ja seda ta saab ka teha.Lasksin teha 10 korda sügisel ja 3 kuu pärast talvel.Viimasel laigul kasvasid juuksed peale ja ,oh seda rõõmu,uut ei tulnudgi enam.Muidugi,ei tea kui kauaks.Kavatsen paari kuupärast veel teha üks ravikuur.Soovitan Sulle küsima minna otse mõnes medasutuses el.ravikabiteti protseduuriõe käest.Sest ükski arst minule tänapäeval sellist ravi ei määranud(võibolla naad sellest meetodist enam ei teagi),aga 18 aastat tagasi küll.Ehk on minu kogemusest kasu ka Sinule.Kannatust ja jõudu!
krissi

Re: Juuste vдljalangemine

PostitusPostitas Ulna » Esmaspäev Nov 20, 2006 22:31

Tere kõigile!
Lugesin läbi peaagu kõike postitusi ja näen, olen mitte üksi selle problemiga.
Juuksed mul hakkasin välja langema kui olin 9 a. , nüüd olen 19. 10 aastat olen juba söönud igasuguseid vitamiine, toidulisandeid, proovinud ära kõike shampoone ja lahuseid. Miski ei aita.
Peas praegu umbes 45% juustest. Käisin ühe väga tuntud Eestis arsti juures, genikoolog-endokrinoolog, ja ta jälle kirjutas mulle välja vitamiine.
Ausalt öeldes olukord tundub lootusetu.
Aga mõned ideed on päris huvitavad , kindlasti proovin neid ära ja loodan, et ikka midagi aitab.
Aitäh ja jõudu kõigile
Ulna

PostitusPostitas LALI2 » Teisipäev Nov 28, 2006 23:40

aaptekis on müügil takjajuure õli pane pähe ja kilekott otsa ja pese puhtaks,õli hoia 20-30 minutit.seda tee üle nädala nii kolm kuud siis peaks su juuksed peas olema niikinni ja ilusad et lust vaadata olen ise seda meetotit kasutanud ja olen väga rahul
ojasalu
LALI2

PostitusPostitas käbi » Kolmapäev Nov 29, 2006 00:16

loorberilehe tõmmis aitab väljalangemise vastu
käbi

PostitusPostitas juuste siirdamine » Kolmapäev Okt 28, 2009 20:09

Üks võimalik tänapäevane efektiivne võimalus on juukseid siirdada nt Nordström kliinik pakub sellist võimalust- http://www.juustesiirdamine.info/teenused/juuste-siirdamine/juuste-siirdamine.shtml
juuste siirdamine

PostitusPostitas Ari » Kolmapäev Okt 28, 2009 21:56

Ma hakkasin mõtlema selle lavendli toote peale. Lavendel on rahustava toimega, juuste taaskasvamiseks aga, on vaja ergutust ja peanaha vereringet liikuma panevat ainet..
Muidugi, kõik oleneb naha- ja juuksetüübist.
Endal langesid ja langevad siiani ( kuigi vähem ) ka juuksed, tervise üle ei kurda, viimane vereproov oli korras. Võis olla stressist; oli ka pikka aega sügelus olnud - isegi peale pea pesemist. Investeerisin lõpuks Nizorali. Sügelus kadus, aga kasutan seda ikka paar korda nädalas vaheldumisi Babe juusteväljalangemise vastu mõeldud šampooniga ( apteegist ). Pesemisel ja kammides hakkas nagu vähem ära tulema. Siiski. ebamäärane hõredam laik on tuka piirkonnas, see häirib kohutavalt ja tahaks ikkagi taastada juuksekasvu seal. Proovin arvatavasti Russkoje pole šampoone. Musta leiva oma ja ka keefiri šampoon pidi hea olema.
Ari

Mine Tervis ja ilu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline