Juuste väljalangemine

Tervise ja moe nõuanded, haigused, ravi jm.

Re: Juuste väljalangemine

PostitusPostitas hely » Teisipäev Nov 01, 2005 17:01

Evkale - jaa, värvisin hennaga ja jään kindlalt selle juurde, ei mingit vesinikku enam. mul tume juus ja valisin mahagoni, jäi väga ilus toon. palette ja garnier on mu juuksed täitsa ära söönud, nüüd hoopis teine tera. enne ja pärast värvimist muidugi shampooniga pesta. segasin keefiriga ja hoidsin 4 tundi. arvan et hakkan ka pesema henna shampooniga.
hely

PostitusPostitas kadakas » Teisipäev Nov 01, 2005 19:41

Laboreid, kuhu pöörduda leiad netist otsinguga. Mina saatsin ühele USA firmale meilitsi tellimuse, nemad mulle proovi võtmise juhendi ja tagasisaatmise pakendi+arve, arve tasusin ülekandega, analüüsi vastuse sain kirja teel omale koju. Analüüsitavaid elemente oli 30-40 vahel, kõigi nende väärtuste kohta, mis olid normvahemikust väljas, olid selgitavad jutukesed (mis võib selle või tolle puudust, liiga põhjustada jne). Analüüsiks tuli lõigata 0,25g juukseid võimalikult peanaha lähedalt. Ei ole mõtet saata keemiliselt töödeldud või värvitud juukseid.
kadakas

Re: Juuste vдljalangemine

PostitusPostitas nuux » Neljapäev Nov 03, 2005 19:21

mul on üks väga tõsine probleem ,nimelt mul langevad juuksed kohe täitsa peast ära, nii et on kiilakad kohad ja neid ei ole enam võimalik varjata! alguses oli see jama taga siis oli veel täiesti normaalne aga nüüd on see asi juba nii kaugele läinud et need kiilakad kohad tekkisid ette...:(
need mis kunagi(taga) olid kasvasid kinni
ma olen arstide juures käinud...teinud kõike mida veel vähegi võimalik aga ei ole kasu:( arstid räägivad et kõik on korras
aga mina tunnen ennast sellepärast väga ebameeldivalt:(
äkki keegi oskab aidata?
nuux

PostitusPostitas tirts » Reede Nov 04, 2005 12:22

nuux!

Kus arstijuures oled käinud, milliseid analüüse andnud ja mida Sulle soovitatud on? Kuidas praegu ennast ravid ?
tirts

PostitusPostitas Elina » Reede Nov 04, 2005 16:51

Tean et mu tuttava väiksel õel oli sama probleem et juuksed langesid laiguti välja. Kulutasid suuri summasid kõikvõimalike arstide ja ravimite peale ja ei midagi, lõpuks pöördusid tartusse erakliinikusse ja seal said abi, tüdrukul kasvasid juuksed tagasi :)
Elina

PostitusPostitas nuux » Laupäev Nov 05, 2005 16:18

olen käinud nahaarsti juures...teate nii paljudes kohtades olen käinud et ei suuda kõike üleslugenda...:S aga ükskõik kus ma ka poleks käinud öeldakse et kõik on korras:S
muidugi juuksed kasvavad tagasi aga samas tekivad uued kohad:S
nuux

PostitusPostitas nuux » Laupäev Nov 05, 2005 16:19

hetkel on mingi vedelik, mida pean peale juuste pesemist määrima...2 korda nädalas....
nuux

PostitusPostitas Kork » Laupäev Nov 05, 2005 23:58

Kuule kadakas ehk saaksid siia kirjutada aadressi kus kohas lasid need nn. juukseanalyysid teha ja kaua see kõik aega võttis.
Oleksin väga tänulik.
Kork

PostitusPostitas kadakas » Pühapäev Nov 06, 2005 14:19

to Kork: Palun kirjuta oma meiliaadress mu siinse foorumi privaatsõnumikasti või meilile kadakamari@hot.ee ja kirjutan meeleldi.
kadakas

PostitusPostitas kaabel » Pühapäev Nov 06, 2005 20:58

Tere,
endal sama probleem nagu teemaalgatajal.
Proovinud olen paljusid looduslikke vahendeid.
Peaks arsti poole pöörduma, oskab keegi soovitada tartus kuhu ma peaks pöörduma?

ette tänades,
kaarel
kaabel

Mine Tervis ja ilu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist