Juuste väljalangemine

Tervise ja moe nõuanded, haigused, ravi jm.

Re: Juuste väljalangemine

PostitusPostitas Liis » Neljapäev Okt 20, 2005 16:26

Mina hakkasin ka neid kasutama, mingid nisuiduomad ja KalMg, aga eiga need on ikka üldise prganismi, mitte juuste jaoks.
Vähemalt minul need ei ole aidanud.
Liis

PostitusPostitas Kristel_ » Neljapäev Okt 20, 2005 16:43

Tere Tirts,
kõigepealt vastuseks su küsimusele:
sesmõttes pole juusteprobleemide lahendamisel mul otse iseendaga seotud kogemust, küll aga oli küüntega, samas tean paljusid kes on oma sarnased mured lahendanud just hooldusvahendite ja/või toidulisandite abil mida GNLD pakub. Seepärast julgen ka soovitada.

Ja edasi et oled Formulat ja Kal-Magi proovinud - kui kaua? Kal-Magi kõrvale võib vahel tarvis minna lisaks ka Omega lõhekalaõli.
Eks organismid ole erinevad ja tuleb leida lihtsalt endale sobiv kooslus, Formula IV on ka kahes variandis kumba kasutasid?

Kui Formula ja Kal-Magiga lõpetasid siis kas jägisid hoolikamalt ka oma toitumist ja elustiili edaspidi? Ega pikemalt kestnud probleemid väga lühikese ajaga ei lahenegi kui loodusest pärit tuge kasutada - seda teab igaüks et ka ravimteede puhul ei maksa kiirelt olulist muutust oodata, ikka pikemate korrastusprotsesside tulemusel saab organism hakata õigesti käituma.

Eks iga toidulisandi (toiduga) on nii et samu toiaineid vajab organism ikka ju igapäevaselt niiet sõltub sellest kuidas peale toidulisanditega organismile toetuse andmise katkestamist suudad oma toidulault värsket ja õiges koosluses toitaineterikast einet oma kehale pakkuda piisavas koguses

keskkonna ja stressi mõjud on ja jäävad jäävad neid elimineerida pole eriti lihtne, seetõttu kasutan ise peaaegu pidevalt Betaguardi ja siis ka vahelduvalt erinevaid muid toidulisandeid (sh ka proteiinijooke pingelistel ja suure koormusega aegadel)

Rakutasandil toitumist aitab korrastada näiteks veel ka Tr-en-en ja naha(ka küüned,juuksed ja muu "väline") murede korral nisuiduõli (Wheat Germ Oil with VitaminE) koos Kal-Mag'iga
Vahel kasutan ka proteiinijooke kuna me koosnemegi suuremalt jaolt valkudest siis täisväärtuslik valgulisand kasvõi väikeses koguses igapäevaselt on hädavajalik

Kui soovid lisa küsida siis ole lahke - jagan heal meelel teadmisi mida olen ajapikku kogunud PS toitumise ja tervise teemadega olin ammu enne gnld'ga tutvumist tegelenud
kontakti minuga saab aadressilt http://gnld.distribuutor.ee/teretulemast

Teretulemast :)
Kristel_

PostitusPostitas pta » Esmaspäev Okt 24, 2005 13:17

Tere!

Ma olen täitsa mõelnud, et see suur juuste väljalangemise buum võib tulla veest...eriti tallinnas...kloor ja kõk muud jamad, mis seal vees on. Minul hakkasid juuksed suure hooga langema just siis kui ülikooli alguses mustamäel elasin...sealne vesi ju siuke, et otse kraanist juua ei taha...ja dussi all käies hakkas nahk sügelema ....miks peaks juustega teine lugu olema...pealegi võibju olla et see saast koguneb aja jooksul peanahale ja pidevalt reageerib seal. viimast mtln just sellep. et ise tulin linnast elamast ära ja peale seda terve aasta veel tuli hooga juukseid.....praegu on mul oma puurkaev ja vesi ikka suhteliselt puhas...ja juuksed ilusamad ka...aegajalt ikka tuleb rohkem, aga mitte sellise hooga nagu varem....nii et usun, et mulle pani see tallinna kraanivesi paraja põntsu.Samas ega sellele erilist lahendust polegi võimalik pakkuda....ei hakka ju kogu juuksepesu vett läbi keetma...se ju metsik vee ja el kulu.
edu teile
pta

PostitusPostitas Trill » Teisipäev Okt 25, 2005 14:02

Mul on ka viimase 3 kuu jooksul hakanud metsikult juukseid välja langema. Ning nüüd on juba tõsine hirm, sest võin julgelt väita et ennem olid poole paksemad juuksed. Järjest ja järjest tuleb peotäie kaupa neid ära. Algul arvasin et see mingi mööduv periood mil kukub juukseid rohkem välja aga nii see ongi jäänud. Keemiliselt lasknud töödelda pole neid juba ammu. Arvasin et ehk on mingi vitamiini puudus , ning ostsin endale apteegist mingi paki kus on kõik vitamiinid olemas. Kui see pole aidanud. Ka lugsin siit et keegi olevat apteegist ostnud mingeid platsenta kapsleid ning kasutanud ja öelnud et need aitavad aga niikaua kuni kasutad. Mul pole nad midagi muutnud. Isegi natukenegi mitte.
Mida teha?
Trill

PostitusPostitas Mina » Kolmapäev Okt 26, 2005 01:51

Kui ikka nii meeletult juukseid välja langem, siis mine igaks juhuks arsti juurde oma muret kurtma, kui perearstist pole tolku ehk on nahaarstist.
Mina

PostitusPostitas hely » Laupäev Okt 29, 2005 10:45

kust võtavad inimesed kannatuse et ilma mingit tulemust nägemata kasutada näiteks viviscal tablette mitu kuud? neid asju, mida väljalangemise vastu soovitatakse, on ju nii palju, kust ma tean mis just mind aitab? ja nii ongi et hüppan aina ühelt asjalt teisele ega saa abi. mõni vajab neid mereproteiine aga teine hoopis takjaõli, kolmas b-vitamiini, neljas kaltsiumi... aga igaühte neist tuleb kasutada mitu kuud enne kui juuksed kinni jäävad, mitu aastat siis testimiseks läheb, mida just MINUL vaja on? söön ise ka praegu seda, teist ja kolmandat, annaks jumal et miskigi aitaks, a kust siis pärast teada millest võin loobuda ja millest mitte? shampoone on mul ka kapp täis, odavamaid ja kallemaid...keegi näiteks ütles et kui terve pudeli humalashampooni ära kasutas siis jäid juuksed kinni, a selleks kulub ju igavik! kiidavad seda Cutrini Bio+, kaalun kas minna täna ostma, jälle tükk raha... kogu mu vaba aeg kulub sellele probleemile. parukapood aga ütles et parukas on mõeldud 2-3 aastaks, siis tuleb uus muretseda nii et ega seegi pole lahendus, ja suvel palav jne... hennaga on keegi mässanud tänapäeval? juuksur ütles et kefiiriga segada ja palju tunde peas hoida, mitte tund nagu pakil kirjas, ma proovin.
hely

PostitusPostitas rõõmus » Laupäev Okt 29, 2005 23:42

jesss! minge ja saage abi kõik kannatajad - olen ka aastaid mässanud, nüüd vaatasin delfist et kiidavad Cutrin sarja Bioenergi+ shampooni ja vedelikku väljalangemise vastu. ostsin Haabersti city salongist, kumbki 99.-. kui mitu inimest kiidavad, et paneb hästi kasvama, ju paneb mul ka, üks just rääkis et millestki muust abi ei saanud. igatahes juba esimesel korral juuksed väga mõnusad, ja losjoon ajas vereringe tõesti käima, pea läks kuumaks kohe. 3-6 nädalat peab tegema, siis vahet pidama. põhiline et ei pea enam nende õlidega mässama mis pärast maha ei tule, see võib pähe jääda. tulgu teil kõigil ilusad juuksed!!!
rõõmus

PostitusPostitas Evka » Pühapäev Okt 30, 2005 22:09

Tere Hely,
kuidas Sul selle hennaga läks, kas proovisid värvida?
Tundub, et looduse poole pöördumine oleks tark tegu, juuksed ei pea sellele pidevale värvimisele ja toonimisele nende wellade,schwartskopfide ja etc.-ga lihtsalt vastu ...
Evka

PostitusPostitas kadakas » Teisipäev Nov 01, 2005 14:41

Lisan teile veel ühe valiku - juuste mikroelementide analüüs :-)
Eestis ei tehta, aga üle maailma on palju laboreid, kus tavainimene saab tellida ja ülekande või krediitkaardiga maksta. Hind ca 1000kr on ehk Eesti mõistes soolasevõitu, samas isiklik kogemus ütleb, et tulemus oli tasu väärt, kuimitte enamgi.
kadakas

PostitusPostitas Tirts » Teisipäev Nov 01, 2005 16:38

Kadakale !

Räägi palun sellest lähemalt.Kas seda analüüsi võetakse juustest ja kuhu tuleks pöörduda huvi korral?
Tirts

Mine Tervis ja ilu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline