Yves Rocher

Tervise ja moe nõuanded, haigused, ravi jm.

Re: Yves Rocher

PostitusPostitas Mare123 » Pühapäev Juul 04, 2010 21:50

Maitse üle ei vaielda, aga mind paneb kahtlema sealsed kaks ühe hinnaga ja 50% hinnaga tooted ja nii iga kord. Ma mõtlen, et nad peaks ju ammu pankrotis olema kui nii odavalt müüvad, st hinnale on ikka rohkem kui 50% kohe otsa surutud. Tellisin aastaid tagasi ka sealt ja sain neid kingitusi, fotokas, millega lapselaps liivakastis mängis, sest kui filmi sisse ostsin ja pildid tegin, siis vaid 4 tk 24st tuli välja, no mõttetu raharaiskamine ju. Ma ei hakka siin teistele firmadele kiidulaulu laulma, aga sealt ei telli ma juba aastaid. Lihtsalt turule tuli uusi ja proovisin. Ka avon ja oriflame on minu jaoks läbikäidud etapp. Kõnealusest firmast aga tellivad mulle teadaolevalt vanaemad, kellede postkasti need ümbrikud on aastaid potsatanud ja kes tellivad oma lastele ja lastelastele sealt kingitusi, see on mugav ja nad ei tea muud kohta otsidagi. Aga proovige muidugi.
Mare123

PostitusPostitas alma » Pühapäev Juul 04, 2010 23:05

Ei telli taolistest firmadest ainult vanaemad, meitel on üks metsapoole sugulane, kes ka tellib. Mujalt taolistest kataloogidest ka. Ja siis toob meile sünnipäevadeks kingitused, ikka need tasuta sellistest kataloogidest saadud asjad. Hurraaa.

Aga toodete kohta ei oska ma ööd ega mütsi öelda.
alma

PostitusPostitas Julia » Kolmapäev Okt 20, 2010 10:34

20 aasta jooksul pole sealt saanud ainsatki ebakvaliteetset toodet.
On ju üldteada, et iga kreem ei sobi igale nahale ja lõhnaeelistused on erinevad, ent valiku peab siiski igaüks ise tegema ja valida on seal väga suure sortimendi hulgast.
kes kardavad ja kurdavad siin reklaami ja mõjutamise pärast, siis, kullakesed, tahaksin teada, milline firma on reklaamita jõudnud maailmaturule. Usute te tõesti, et teiste firmade toodete müüjad-vahendajad ei üritagi teid mõjutada ! :D
Julia

PostitusPostitas ehh » Kolmapäev Juul 06, 2011 10:41

Aastat varsti 20 kunde olnud. 90-té alul tuli millalgi. Määrimine ja möksimine eriti peale ei lähe, paar komplekti tootenäidiseid rahuldab vajadused. Šampoonid-kreemid ei sobi aga üks ihupiimaga pesuvahend on küll, mida tellin. Õli suveks ja üks lõhn on alati uurimist leidnud, et mis ja kus jagatakse. Dr Haushka oli aastaid lemmik aga elades kolkakülas ei viitsi mingi kreemi pärast 300 km maha sõita. Talvel sai otsa ja proovisin oma suvist abilist - vastu kevadet ja karmi lumelt peegelduvat päikest sobis ja mulle tehti päris mitmeid komplimente, et näen noorem välja. Hambaid kasvatava põnniga öösiti korduvalt ärgates ei saanud see ka puhkus olla, mis hästi mõjus.
Igale oma, mina olen oma leidudega väga rahul. Mittesobivad tooted olen laiali jaganud ja hea, et kismaks ei läinud :)
Kingiks olen saanud jama ka, kellad näiteks, ehted senini ok. Ema on viimasel ajal tellinud, ise pole ammu ja minu pisikesed soovid mahuvad tema tellimusse.
Avon näiteks oma kohutava poliitikaga sundis mind loobuma doonorlusest kunagi. Õudus, enam-vähem kadalipp ukse taga ja pritsisid haisuõlisid möödujale peale. Mingi viisakas keeldumime ei lugenud, viimaks hõikasin juba eemalt, et mul on allergia, pangu haisud ära. Kolmas kord, selle firma šefluse all jätsin minemata ja informeerisin korraldajaid ka miks. Paari toodet olen proovinud aga jah igale oma ja see kraam ei sobinud minule mitte.
Pigem puurin rahus pimedal ajal ahju ees kataloogi, lapsed kraabivad, kleebivad ja rebivad. Ei ole miskt targutavat tädikest kõrvale tarvis. Suvel tõstan avamata vanapaberisse või uurib noorem generatsioon. Ikka tore, kui miski nimeline kirjake postkastis.
ehh

PostitusPostitas alma » Pühapäev Juul 24, 2011 10:29

http://www.youtube.com/watch?v=8bA2AYXXXyQ&feature=related
alma

PostitusPostitas svetlana » Laupäev Jaan 24, 2015 13:38

Olen juba kaua aega YR klient.
Aga viimase tellimusega olin pettunud.
Minul oli kingituse kupong väärtusega 35.-
Kingituseks sain silmaümbrus kreemi(toode 49568) -väärtust ei tea,ja niisutuskreem Hydra vegetal- väärtus 8.-
Need tooted ei tee kuidagi välja 35.-väärtust.
Nii komplekterijad teevad ENDALE kasumi.
svetlana

Mine Tervis ja ilu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline