Yves Rocher

Tervise ja moe nõuanded, haigused, ravi jm.

Re: Yves Rocher

PostitusPostitas Mm » Pühapäev Mai 25, 2008 21:16

Mnjah, suurem osa Lux *****märgistusega kodutekstiili (sh ka käterätid) ka Hiinas tehtud :P
Mm

PostitusPostitas juta230 » Laupäev Juun 07, 2008 15:34

mina pole küll yves rochersist kingituste pärast midagi tellinud. Määravaks saab siiski see, kas mul on migit toodet vaja või mitte.
juta230

PostitusPostitas keks » Laupäev Juun 07, 2008 21:27

Noh, minu arust on see mittemidagipütlev ja absoluutselt keskpärane postimüük. Lihtsalt, et inimestel on kodust väljumata kerge saada, mis neil vaja- midagi peasemiseks või määrimiseks jne. Oen isegi tellinud aga hingetult vaimustunud küll pole ja ega vist rohkem ei telli kah!(:o)
keks

PostitusPostitas pindi » Reede Sept 19, 2008 11:06

mul olex küsimus kaua teie olete yves rocher-si paki oodanud kui olete tellinud.... ma ootan juba teist nädalat ja pole ikka midagi....eelmine kord kui tellisin siis tuli vähem kui nädalaga see koju........kaua ma seda veel ootama pean....
pindi

PostitusPostitas Ailiis » Pühapäev Okt 19, 2008 13:36

To suvi. Yves Rocher ei ole saast ja sa ei pea neid asjandusi kraapima,viska minema ja vaata ainult kataloogi.Ise olen juba 9 aastat klient ja väga head tooted.Saan ainult seal tellida mulle sobivat sampooni.Tooted on kvaliteetsed ja head,lõhnaõlid on oma hinda väärt.
Ailiis

PostitusPostitas mer » Kolmapäev Dets 03, 2008 14:35

Mitme päeva jooksul tuleb kaup kohale(e. enda kätte)?
mer

PostitusPostitas tips » Pühapäev Dets 07, 2008 19:21

[b]mida te ajate, yves rocher on nagu best ever, seal on kõige paremad asjad, meigist , kuni kreemideni , olen ise mitu aastat kliet olnud ja need kingitused on head just , teevad inimese paki ootamise paremaks :)
ja kvaliteet on ka super , kreemid ei tee vanaks ega meik ! , just ostsin sealt puuderkreemi , väga hea , mõnusa lõhnaga ja kui see maha pesta õhtul jätab näo ilusti pehmeks , muude jumestuskreemidega jätab väga karedaks naha[/b][i][/i](tu)(:P).
tips

PostitusPostitas LadySOV » Reede Jaan 23, 2009 13:36

heh no mul on ema sealt tellinud juba mitu mitu aastat..mai mäletagi kui vana ma siis olin:P ise olin vist mingi 7-ne:D..nyyd 20 ja tellin ise sealt:)
no kõik jh vb hea pole...aga olen leidnud omad lemmikud...ntx see rukkilille õrn silmameigieemaldi on ju lihtsalt super...ja siis see kuivade juusteotste vahend jne..no kõige pearemad tooted on yrial muidugi minu arust ;)
aga eks ise proovige ja nh saate teada...ja need kingitused..pole jh suuremad asjad:P aga kui aus olla,siis ma pole kunagi jälginud,et kas saan kingi ja neid rullikuid lahti rullinud:D need lähevad otse prygikasti
LadySOV

PostitusPostitas Ailiis » Laupäev Jaan 24, 2009 15:02

Mina sain kliendiks nii, et õde tellis sealt,oli klient ja tellimusega oli kaasas see leht koos pakkumistega, et soovita sõbratarile aga meil oli see jama, et meil ju sama perekonnanimi aga sõbratar ei tohtinud olla pereliige. Sain siis teise õe sõbratari lehega kliendiks,ta abielus ja teine perekonnanimi õnneks. Aga muidu saab nii, ka et kui mõni tuttav teeb oma tellimuse, siis vastuseümbrikul on tagaküljel lahtrid kuhu palu, et ta sinu andmed paneks ja sulle saadetakse kataloog.Mina olen küll rahul selle firmaga. Ainult see uus süsteem ei meeldi, et kui tellimus üle 500 kr siis postikulu ei ole. Selles suhtes olen teistega nõus, et kõik tooted pole head. Aga olen õnneks avastanud enda lemmikud ja pole sama häid mujalt leidnud. Kiidan dusigeele ja Luminelle kosmeetikat( huuleläiked, põsepuna, jumestukreemid). Ka Yria tagasikeeratav silmapliiats oli super.Tooted on tihti päris väiksed ja kallid, nt. osad Luminelle küünelakid on imepisikestes purgikestes aga selleest väga head.:P
Ailiis

PostitusPostitas Madaam » Reede Sept 18, 2009 00:02

kuulge kolkaküla liisud ja maiud

minge liikuge ringi maailmas

see firma on esindatud new yorgis ja tokios

tegemist on maailma ühe suurima (top 10ne) kosmeetika firmaga

kahju et nad siin endise idaploki riikide turgu nii nõrgalt võtavad siin ei liigu raha

firma on tugev rohelise mõtlemisega, looduslähedasi tooteid on jms.

HARIGE ennast!
Madaam

Mine Tervis ja ilu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist