Juustelt värvi eemaldamine

Tervise ja moe nõuanded, haigused, ravi jm.

Juustelt värvi eemaldamine

PostitusPostitas eva » Kolmapäev Mär 02, 2005 22:16

Kellel on kogemusi, kuidas toimivad need nn. "värvieemaldajad", ma mõtlen juustelt. Minu heledaks värvitud juuksed said mu oma süül pisut liiga tumedaks ja tahaks nüüd olukorda taastada, aga selle värvieemaldaja pakendil pani mind vähe tõrkuma sõna blondeerija. Milles see värvieemaldamine siis ikkagi seisneb, lihtsalt ülitugevas pleegitamises?
eva

Re: Juustelt "värvi eemaldamine"

PostitusPostitas minni » Reede Mär 04, 2005 11:11

Seda soovitan teha lasta ikka juuksuril. Nende vahendid pole juustele nii kahjulikud. Seda nimetatakse värvipesuks.
minni

PostitusPostitas iti » Esmaspäev Mär 07, 2005 12:31

to eva.
kui sa ei taha et su juuksed liigselt kahjustada saavad siis lihtsalt kasvata välja,varsti suvi käes küll päike sul abiks on mingit blondeerijat ei ole hea kasutada kuna see rikub totaalselt nõu seda tõesti oleks sul juuksuriga parem arutada.
iti

PostitusPostitas Mari » Kolmapäev Mär 16, 2005 15:39

Minul juhtus kunagi selline lugu, et lasin oma heledatesse juustesse mustad triibud teha, aga mulle ei meeldinud ning lasin värvi maha võtta. Algul oli kõik hästi, aga peale igat pesukorda hakkas veel tumedamaks minema. Lõpuks oligki mu juuksed sellised pruunikad rohkem. Ja juust rikub see vahend ka kõvasti. Väidetavalt rohkem kui värvimine.
Mari

PostitusPostitas sissy » Kolmapäev Mär 16, 2005 15:47

mul oli kunagi sama jama aga värvisin tavalise blondiga üle ja sain tagasi oma normaalse juuksevärvi
sissy

PostitusPostitas edokas » Kolmapäev Mär 30, 2005 18:50

Mina värvisin pea blondiks aga nüüd tahaks tagasi oma endist värvi. Kas ma peaks ootama 2 nädalat, et värvi saaks eemaldada või saab seda ka kohe teha?
edokas

PostitusPostitas jaanika » Kolmapäev Apr 06, 2005 20:52

need värvieemaldajad on suhteliselt pettlikud . mul endal on üks sõbranna kes tahtis värvi maha võtta ja otsustas proovida , värviemaldaja aga tegi ta juuksed blondiks :(
jaanika

PostitusPostitas Luura » Reede Mai 06, 2005 17:54

Kui oled juuksed värvinud juba mustaga nagu poevärvidega siis lase teha värvi pesu juuksuri juures ja ära enam kunagi värvi poe värvidega vaid juuksuri juures!
Luura

Re: Juustelt värvi eemaldamine

PostitusPostitas Külaline » Laupäev Mär 28, 2015 00:04

Korra värvieemalduse läbi teinud ja ei soovita küll kellelegi - see on ikka hull, kuidas see juukseid rikub.
Külaline

Mine Tervis ja ilu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline