Küünte kasvu kiirendamine

Tervise ja moe nõuanded, haigused, ravi jm.

Küünte kasvu kiirendamine

PostitusPostitas Biki » Esmaspäev Aug 08, 2005 21:02

tere mul selline probleem et ma närin küüsi:S
Tahaks lahti saada ja ma tean kuidas ma saan. Ma pean endale kasvatama pikad küüned(mitte kunstküüned) aga selle aja jooksul kui nad vaikselt kasvavad jõuan ma nad jälle ära närida:S
Palun kirjutage milliseid vahendeid olete kasutanud küünte ülikiireks kasvamiseks:)

nt 2 nädalaga:D
Biki

Re: Küünte kasvu kiirendamine

PostitusPostitas MAMMU21 » Laupäev Aug 13, 2005 21:51

Tere....mul õnneks ei ole sellist kommet,et närin küüsi.Mul omal on väga pikad küüned ja tugevad,ma teen nendega kõik asjad kodus ära,lõhun puid ja muud sellist meeste tööd.
Aga mul arst soovitas väikesele lapsele ühte küünelakki....et laps ei imeks sõrma ja ei näriks küüsi.Seda lakki müüakse apteekides ja nimi on selline(ma kirjutan selle pudeli pealt) NAIL-BITING STOP ,muidugi on kõige õigem ise küsida apteegist nii,et "Laps närib küüsi ja ma olen kuulnud,et on olemas selline küüne lakk". Siis antakse sulle see pudel.Proovi sellega...ja ma loodan,et sa siis küll enam ei näri.
Kui vana sa oled,kui tohib küsida.
Mul oli klassiõde,kes on juba 38 ja siiani närib küüsi...tal pole küüsi ollagi,see on tegelt jube asi.
EDU sulle.

Minul on nii,et kui ma murrangi küüne ära,siis ma lõikan kõik maha ja mingi kuu ajaga on juba jälle 1,5-2 sm pikkused küüned.Praegu on kõik küüned 2 sm pikad.
Mina kasutan veel ka küünetugevdajat(küünelakki) ja on selline kreem NIISUTAV KÄTE-JA KEHAKREEM AALOE VERA;AVOKAADOÕLI;BISABOLOOL iga. ja on veel olemas ka KÄTE-JA KÜÜNTE NIISUTAVKREEM. Alati kui ma teen maniküüri siis kreemitan küüned sisse...päris paksult.

Aga ennem proovi selle lakiga.
MAMMU21

PostitusPostitas Helerin » Pühapäev Nov 06, 2005 23:33

Mina kasutan Dependi küüne õli ja Manhattani küüne kasvatajat.
Helerin

PostitusPostitas to: MAMMU21 » Neljapäev Nov 10, 2005 23:07

Minu küüned on nõrgad ja lõhenevad ning murduvad kergesti. Kas sa oskad midagi soovitada?
to: MAMMU21

PostitusPostitas Helerin » Reede Nov 11, 2005 19:08

Kuigi olen alles 11-aastane aga tahan saada küünetehnikuks siis ma võin sind aidata. Pehmete küünte põhjuseks võib olla mingi teatud aine puudus.Sa võiksid proovida võtta nt mingeid vitamiine(kaltsium,valk) ja süüa rohkem puu- ja köögivilju.
Aga lakkidest võiksid proovida nt LCN-i Diamond Base küüne tugevdajat.
Edu:)
Helerin

PostitusPostitas :) » Reede Nov 11, 2005 20:11

Tänud sulle Helerin.
Muidu ma söön ikka üpris palju puu-ja köögivilju.
Olen sellele mõelnud, et vitamiine võtta.
Aga kui palju maksab see küünte tugevdaja?
Ja kus seda saadaval on?
Ise olen proovinud kissi küünte kasvu kiirendavat lakki. Ei aidanud eriti.:S Ainult natuke tegi tugevamaks küüned.

kui pikad su enda küüned on ja kuidas sa neid hooldad?
(mu küüntel on muidu veel üks viga-nad painduvad täielikult.)
:)

PostitusPostitas Helerin » Reede Nov 11, 2005 20:22

Seda küüne lakki müüjakse näiteks Tallinna Kaubamajas.Aga see ei pruugi olla just kõige odavam(umbes 100,või rohkem).Aga head kapslid on näiteks Vega Hair Skin Nail(99 kr) ja need on väga head.
Endal on ka nõrgad küüned ja nende pikkus on kuidas kunagi aga kui enamused on näiteks pikad ja teisel lühemad siis lõikan kõik ühe pikkuseks ja siis saab jälle kõik ühe pikkuseks.
Ise kasutan Dependi küüneõli,Manhattani küüne kasvatajat,Dependi küünetugevdaja,Dependi küünenaha kooria,Manhattani küünenaha pehmendaja,kui vaja siis Sally Hanseni küüne parandus komplekti ja küüne poleerijat ning LCN-i küüne niisutajat.Küüne tippe viilin klaas viiliga.
Ja värvilisi lakke on erinevaid ja muidugi ka kätekreemi.
Helerin

PostitusPostitas Helerin » Reede Nov 11, 2005 20:23

Ja see küünelakk sisaldab vist isegi teemanttolmu.
Helerin

PostitusPostitas :) » Reede Nov 11, 2005 20:32

anna mulle enda msn siis saaks rääkida?
:)

PostitusPostitas :( » Reede Nov 11, 2005 20:47

ma tahtsin küsida kuidas te teete endale küünekuju?Kas lähete maniküüri juurde või ise.
Kas teil on ilusate küünte pilte?
:(

Mine Tervis ja ilu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 1 külaline