Nabarõngas

Tervise ja moe nõuanded, haigused, ravi jm.

Nabarõngas

PostitusPostitas Merilyn » Laupäev Nov 05, 2005 19:11

1. kas nabaneedi tegemine on valus
2. millega tuleb puhastada
3. kas tuimestus aitab
4. mis riideid et või kanda
5. mitu päeva eik tohi pesta
Merilyn

Re: nabarõngas

PostitusPostitas katrinty » Teisipäev Nov 08, 2005 22:23

Nabaneedi tegemine ei ole eriti valus... Ainult sel hetkel on tunda natu, kui nahk tangide vahele võetakse:) Puhastamiseks sobib kõige paremini A-sept (apteekides), mida pihustad nabale ja siis õrnalt puhastad vatiga. Tuimestust seal ei tehta! Ainult lastakse tangide vahel olevale nahale spreid, mis muudab naha hästi külmaks, see on ka kogu tuimestus. Riideid võib kõiki kanda, kui endal ebamugav ei ole... eriti hea ei ole, kui püksivärvel seda kohta hõõrub( endal on valus). Käi hommikul pesemas ära, enne kui nabaneedi paned:) siis järgmine õhtu v ka hommik võid uuesti minna;) sellele takistusi ei ole:) Ainult sauna ei tohi mingi 2 nädalat minna ja ujuma ka mitte... ja alkohol ei ole just kõige parem... ja gaasilised joogid...
Kui ma omale selle needi panin, siis järgmine päev läksin solaariumi ja ei juhtunud mitte midagi:) kõik oleneb sellest, kuidas sa oma nabaaugu eest hoolt kannad;)
katrinty

PostitusPostitas shnappy » Pühapäev Nov 13, 2005 20:05

Oi kaka.:DMa lähen tegema tunni pärast:DTAngide vahel on valus:D?
shnappy

PostitusPostitas evis » Reede Nov 25, 2005 14:59

1. kas nabaneedi tegemine on valus - ei ole kui tehakse tumiestusega (enamus salonge ei tee tuimestust)
2. millega tuleb puhastada - mina puhastasin cutaseptiga(täpselt ei tea kuidas seda kirjutatakse)
3. kas tuimestus aitab - muidugi (mulle tehti tuimestusega)
4. mis riideid et või kanda -jah,aga soovitan sul mitte eriti kõrge värvliga pükse kanda,sest istuda on siis esimestel päevadel veic valus
5. mitu päeva eik tohi pesta - esimesel päeval ei tasu,teisel päeval vist juba tohib...igaks juhuks ei soovitaks paar päeva pesta või siis kui vaja siis pane plaaster peale.
Üleüldiselt soovitatakse esimene nädal puhastada vähemalt kaks korda päevas ja kanda plaastrit.
Sügisel ja hilis kevadel ei soovita teha! sügisel on käärimis aeg ja siis on väga suur võimalus,et läheb mädanema ja suvel on sama lugu.Kõige parem on teha talvel,siis kui ka juhtub nii et läheb p... siis jõuad suveks asja korda saada.
:)
evis

PostitusPostitas echt » Pühapäev Nov 27, 2005 00:17

kas keegi teab kui kallis see nabaaugu tegemine on Sinisalongis (tartus)?
echt

PostitusPostitas Wile » Pühapäev Nov 27, 2005 15:18

kas see võib tekitada ka mingeid tervislike probleeme
Või takistada kuidagi rasedust!
Wile

PostitusPostitas Pia » Kolmapäev Dets 07, 2005 13:29

Niklivaba rõngas peab olema, vähem kui 0,01 protsenti soovitatavalt, kirurgiline teras pidavat ka suhteliselt hea olema, selles on alla 0,5 %, aga väärismetallist ehetel on niklisisaldus kõrgem nii et neid soovitatakse kasutada alles peale paranemist. Kusagilt ma lugesin neid asju, aga kust kohast, seda ei mäleta...oli vist mõne ilusalongi alt (veebis). On teada, et nabaagustus võib raisku minna ka peale algset paranemist, hooldust ei tohi unustada, sest see pole sama asi mis kõrvaaugud. Öeldakse, et hambapõletik on tõsine asi, nabaga on samuti ohud pahad. Väike põige, kunstrindade mädanema minekust kah eriti ei räägita, aga ilus see küll ei ole.
Pia

PostitusPostitas Riinu Songa » Reede Mär 24, 2006 17:13

ma tahax ka nabaneeti:)
aga mul on sellised küsimused nabaneedi kohta:

1.kas selle tegemine on valus?
2.kui palju maksab?
3.kus saaks seda viljandis teha?
4.kuna olex kõige parem teha?

ettetänades Riinu.
Riinu Songa

PostitusPostitas merily » Esmaspäev Apr 03, 2006 13:30

ma tahan endale nabaneeti teha

*Kui kaua ei või kloorivette nabarõngaga minna?
*Kas suvel üldse võib nabarõnga teha?
*Kas igale nabale on kosmeetik nõus rõnga tegema?
merily

PostitusPostitas Meerika » Esmaspäev Apr 03, 2006 21:25

Ma tahaksin ka jubedalt nabaneeti teha :D Olen uurinud igalt poolt, aga kuskilt ie ole teada saanud, et kas mõndades kohtades siis absoluutdelt ei tehta tuimestust? Ma hakkasin peaaegu nutma kui kõrvaaugud tehti :P Siis tahaks veel selliseid asju teada:

1.Kas tavaliselt on väga valus?
2.Kus on Kuresaares kõige parem koht tegemiseks?
3.Kas igale nabale saab needi panna? (Mul on vist normaalne naba, ma loodan :P)
4.Kas on väga hull kui mädanema läheb? Ja kas nabaneedi panemisega tekib mingeid terviseprobleeme? (Näiteks ei saa enam lapsi)
Meerika

Mine Tervis ja ilu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline