Põskkoopapõletik

Tervise ja moe nõuanded, haigused, ravi jm.

Re: Põskkoopapõletik

PostitusPostitas trumm » Kolmapäev Mär 22, 2006 14:35

einohh.... ma nüüd natuke kohmetund

:)
trumm

PostitusPostitas liisbet » Kolmapäev Mär 22, 2006 14:56

Ähh! Ära ole!
Hea ja targa inimese tunnen alati ära, ja siis ei ole kunagi ka siirast tunnustusest kahju!

Sa vana teegurmaan - ma Sinult palju kasulikku saanud ju! :D
liisbet

PostitusPostitas Dii. » Neljapäev Mär 23, 2006 10:53

Ja Trumm juba selgitas kõik ära.. :) Ise ei tee ka selle kahtlase masina - mikrouuniga tegemist nii et tavalises ahjus nagu Trummgi. Ma olen kuskilt lugenud, et mikrouuni ei tohigi soola panna, aga see ei pruugi tõele vastata... mis iganes.... Hääd tervenemist! Aha jaa, mis tahtsin lisada, nendel aastatael, kui olen agaralt kevadest hilisügiseni jooksmas käinud (3-4 korda nädalas 7-8 km) , nendel aastatel sellised asjad nagu kurguvalu, nohu ja põskoopapõletik puuduvad laisematel aastatel aga kohe kimbutavad...
Dii.

PostitusPostitas liisbet » Neljapäev Mär 23, 2006 11:46

Jooksma! :)
Juba "ootan" lumeminekut! Et jooksma minna. Lõpuks ka lapsed nii suured, et emme põllepaelte küljes enam ei ripu; ja vanema tütre võtan igapäevasele jooksutuurile kaasa! ... 3 km mereni ja tagasi... => kokku 6
Varem jooksin iga päev. Sõltumata ilmast.
Sest see tunne, mis pärast oli... võrratu!
/Parem, kui kehv..... ;)...igatahes!/
liisbet

PostitusPostitas Riin » Neljapäev Mär 23, 2006 14:44

Trummike on parim oma teadmistes ja tänud et viitsib seda teistelegi jagada, kuigi saab vahel ,,nokkida,, ja teravusi.

Minagi kasutan soojenduseks jämedat soola ja seda soojendan päris pliidil mingis nõus, siis valan kuuma soola riidest kotti ja kohe valutavale kohale.
Väga hästi mõjub veel hõõguvate süte paistel soojendus ja eelnevalt õlitada valutav koht.
Saunas kasutan samuti mett ja leilivette lisan mõned tilgad eukalüpti- või kadakaõli. Viimane väga hea hingamisteede raviks. Minul igatahes aitab.
Õlide kohta saab head teavet raamatust ,,Aroomiõlid,,
Riin

PostitusPostitas trumm » Neljapäev Mär 23, 2006 14:47

trumm nüüd mõnuleb siin tänulikult ja punastades kiituse paistel :)

aga jah, jooksmine, rattasõit, ujumine ja suusatamine ka ülihead. peab ka jalad tagumiku alt välja korjama ja ennast jälle liigutama hakkama :)
trumm

PostitusPostitas Külaline » Neljapäev Jaan 07, 2016 11:37

trumm kirjutas:trumm nüüd mõnuleb siin tänulikult ja punastades kiituse paistel :)

aga jah, jooksmine, rattasõit, ujumine ja suusatamine ka ülihead. peab ka jalad tagumiku alt välja korjama ja ennast jälle liigutama hakkama :)

Kindlasti on abi kodustest vahenditest,kuid on vajalik LOR spetsialisti konsultatsioon,julgen soovitada Vitaclinika arsti Antonov Andrei,rohkem saab lugeda http://vita.ee/teenus/lor/sinusiit/
Külaline

Mine Tervis ja ilu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist