Kuidas juukse kasvu kiirendada ?

Tervise ja moe nõuanded, haigused, ravi jm.

Re: kuidas juukse kasvu kiirendada ?

PostitusPostitas trumm » Kolmapäev Sept 16, 2009 13:19

kulge, armpsad inimesed :)
kui ma oleks madli, siis ma praegu küll rõõmust nende nõuannete peale ei hüppaks :)

kuigi jah. kaire pakkus ka asjalikku nõu.
ka munamaskid ja muna-õlimaskid juustele peaksid toitvalt ja hästi mõjuma.
trumm

PostitusPostitas juta230 » Neljapäev Sept 17, 2009 00:39

madli postitus on muidugi aastast 2006, vaevalt ta enam üldse mäletab, et siin midagi sellist üldse küsis:D
Ärge tahtke, et juuksed hästi kiiresti kasvavad. Alles kaks aastat tagasi ootasin, et juuksed õlgade juurest nibudeni (NB! ei ole põlvede juures) jõuaksid, see käis kähku, ja tänaseks olen pidanud kümnete sentimeetrite võrra kasvu piirama, et nad urruauguni ei küündiks. See patsis kandmise õpetus vist peab paika, sest enamasti on ikka juuksed patsis:) Aga minu arust pole juuste kasvukiirus üldse nii oluline, palju tähtsam on nende välimus. Et oleksid ikka tihedad ja läikivad.
juta230

PostitusPostitas alma » Pühapäev Sept 20, 2009 00:18

Jah. Pikk pats kipub muide sittumist segama.
alma

PostitusPostitas Oma kogemusest » Teisipäev Sept 22, 2009 19:13

On üks uuem toode nüüd, mis eelpoolmainitud Viviscalist nii odavam kui ka tõhusam - Viaderm - panem kasvama nii juuksed kui küüned, võtma peab muidugi kuid, juuksed ja ka kasvavad suht aeglaselt
Oma kogemusest

PostitusPostitas AbRaXaS » Esmaspäev Sept 28, 2009 20:03

Minul sõbrannad kes on juuksurid.
Nemad soovitavad süüa porgand ja leib. See väga hea aitab tegelikult. Ning ise tasub minna apteeki ja küsida ja nad oskavad juba soovitada paremini (hinnaklass, tõhusus jne) Ja ei pidanud olema küll väga kallis. Edu ;)
AbRaXaS

PostitusPostitas Miakene » Neljapäev Okt 01, 2009 18:09

Mul tekkis üks päev kahtlus seespidiselt söödavate tablettide osas, mis peaksid midagi aktiviseerima. Pidasin juuksuri ja perearstiga nõu ning jõudsin mõlemal korral selgusele, et intelligentset tabletti ei ole olemas, seega, hakkavad küll juuksed ja küüned kasvama aga kasvama hakkavad kahjuks ka kõik muud karvad kehal... :(
Miakene

PostitusPostitas Polkovniku lesk » Kolmapäev Okt 14, 2009 14:30

Väga hea on juustele takjajuure õli.Küsi aaptekist.
Polkovniku lesk

PostitusPostitas ˇpikkad juuksed » Teisipäev Aug 27, 2013 09:51

nii nii mul on üks mõte juukseid saab pikkemaks minu arust patsis oja oma juukseid patsis pese neid ooolikald ja taataaa ongi valmis mina olen proovinud proovi ka sina(tu)
ˇpikkad juuksed

Mine Tervis ja ilu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 4 külalist