Uus Kodu Kauniks foorum, uuesti regamine

Reeglid ja abi, küsimused, arvamused, kriitika, kommentaarid jne.

Re: Uus Kodu Kauniks foorum, uuesti regamine

PostitusPostitas riinel » Teisipäev Mär 27, 2007 16:18

olen vist ka millestki ilma jäänud.

Mul on viimasel ajal jube kiire olnud. Jõudsin ühel päeval ainult märgata, et avaleht on muutunud, leidsin õnneks kähku üles lingi "vana versioon" ja nii see uus mul põhjalikumalt nägemata jäigi. Esmamulje oli, et mingi reklaame ja suhteliselt sisutühje nippe täis järjekordne naistekas. Kurvastas see et toalillede teemat ei märganud.

Praeguse foorumi eelis on see, et sobib põhimõtteliselt nii meestele kui naistele.

Mina küll soovin vana foorumi jätkumist, või kui muuta, siis tasapisi demoversioonidega katsetades, rahva tagasisidet kuulates. Ja töötavaid asju pole vaja ümber teha, mittetöötavaid on ju ka. Nt mulle ei meeldinud see, et peale "lisa pilt" vajutamist kohe automaatselt saadab postituse ära.
minu kaktused: http://www.cacti.planet.ee/index.html
riinel

PostitusPostitas aiahuviline » Teisipäev Mär 27, 2007 17:16

Eks ta ole jah-liisbet nüüd STAAR!

Tehtud!
aiahuviline

PostitusPostitas liisbet » Teisipäev Mär 27, 2007 18:11

rahunege! et kui tänaseni pole kellegi jaoks juurdepääsu vestlusringi piiratud, siis ei tehta seda ka edaspidi. küllap on praegune segadus tingitud uue foorumi käivitamisest, s.t. administraator üritab vana uuega ühendada. eks sellest siis ka mõned tehnilised viperused ... niiet - katsuge see segadus üle elada :)
ja ärge minge isiklikuks - selleks pole vähimatki põhjust :)

imelik on see, et KK pole ise teile hetkeolukorrast aimu andnud... küllap pusib uue f. kallal
liisbet

PostitusPostitas kiisu » Teisipäev Mär 27, 2007 18:12

Nüüd juba kustutatakse postitusi ära.
Kas see on siis nii suur saladus, et osad Perekonna all kirjutada ei saa või milles viga.
kiisu

PostitusPostitas lipelgas » Teisipäev Mär 27, 2007 18:21

lihtsalt MEGA RASKE on ju mingit infot üles panna, et midagi toimetatakse ja sellega seoses võib esineda tõrkeid teatud funktsioonide kasutamisega :)

*************************************************************************************************************
http://www.orhideefoorum.com.
lipelgas

PostitusPostitas kassitapp » Teisipäev Mär 27, 2007 18:23

Ma ikka mõtlen seda, et selle asemel, et viisakalt öelda, vabandust, kohe teeme korda, peab ikka seda va moraali lugema?

Viisakus on tänapäeval üldse luksus, ole sa siis liikluses, poes või siinses foorumis.
kassitapp

Mine Foorumi info ja abi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline