Tere tulemast :)

Reeglid ja abi, küsimused, arvamused, kriitika, kommentaarid jne.

Re: Tere tulemast :)

PostitusPostitas ** » Teisipäev Juun 12, 2007 21:11

Kas keegi seletaks, miks mu postitused osadel juhtudel spammiks loetakse j ablokeeritakse? Jälle probleem tooli ja klaviatuuri vahel või? Sel juhul käib mul ilmselt aeg-ajalt mingi viga küljes, kuna osades teemades pole postitamine probleem.
**

PostitusPostitas naano » Teisipäev Juun 12, 2007 22:55

Mul sama jama, aga seletada ei oska. Aga avastasin, et jama ainult siis, kui enne seda postitamise kohta see errori tekst on. Siis aitab F5. Ilma veateateta ei blokeeri.
Kasutaja avatar
naano

PostitusPostitas Täitsa vihane Mirjam » Kolmapäev Juun 13, 2007 00:23

Ju ei taha mu arvuti uue KK versiooniga suhelda, solvus vist, et kassikallistajaks nimetasin. Jama jama otsa ja põhjust ei leia.
Alates eile õhtust ei lase mind valikuliselt teemadesse kommentaare lisada. Mõnele saan sisse logides, mõnele end välja logides. Arvuti viga ka ei saa olla, siis oleks sama jama ka teistes foorumites.

Kaks nädalat seda "kannatuste rada" ja mul nüüd mõõt täis!
Täitsa vihane Mirjam

PostitusPostitas alma » Kolmapäev Juun 13, 2007 00:58

Minul on ka mõõt täis. Mu kass rõõmustas nii väga selle peale mes nüüdsest KK tähendab, et seda tähistades istus pool päeva lillekastis kus salat haljendab.. Noh, enam kohati ei haljenda.. Ja kakas täis mu peiulillede ettekasvatamise kasti koos lilledega (jeerum jeerum, mes see nüid küll tähendama peaks..) ... Aga näedsa, kirjutada saan. Vahepeal ei saa. Pressisin hoolsalt F5 ja kui ei aita, siis kohati saan teksti uuesti kirjutada... kui jaksan.. Kui ei jaksa, siis saan lihtsalt trükkimist harjutada ilma et keegi aimakski kui tarka juttu üks alma võib kirja panna :).. .. Tehtud!

Aga pulmareisutajatele palju õnne neh!!! Mes sest et reis vist läbi, eks seda õnne läe ikka vaja.
alma

PostitusPostitas KoduKauniks » Kolmapäev Juun 13, 2007 09:10

Palume kannatlikkust....uue versiooni sünnitusvalud! :)8-)
Katsetamiste, vigade avastamise ja tagasiside käigus kasvabki foorum stabiilsemaks. Kui avastate vea, siis kõige kiiremini saan reageerida kui saan teate info@kodukauniks.ee meilipostkasti.
-----------------------
K.O.D.U...K.A.U.N.I.K.S
KoduKauniks

PostitusPostitas Mirjam » Kolmapäev Juun 13, 2007 17:50

Mirjami vaikiv protest KK jamade ja selle paremas nurgas roti vastu, mis panebki mu ekraanil teksti vasemale hüppama
[IMG]http://k.foto.radikal.ru/0706/3b/50d073d0cfea.jpg[/IMG]

KK - kastreeritud kass :D
Mirjam

PostitusPostitas hq » Pühapäev Juun 17, 2007 10:37

Ettepanek: Postitustes toodud lingid peaksid avanema UUES AKNAS (target="_blank"), sest lisatud lingilt võib-olla veel kuhugi edasi piiludes on kole tülikas siia foorumisse tagasi pääseda, et pooleli jäänud teemat samast kohast edasi lugeda.
hq

PostitusPostitas KoduKauniks » Esmaspäev Juun 18, 2007 10:17

Nüüd peaksid lingid uues aknas avanema.
-----------------------
K.O.D.U...K.A.U.N.I.K.S
KoduKauniks

PostitusPostitas mYgri » Reede Juun 22, 2007 09:07

ETTEPANEK: teemade listis (nt Köök... jne) olles võiks [color=#009900]Märgi loetuks[/color] vajutades automaatselt saada aste ülespoole, st Vestlusringide listi!

On ju nii, et loed huvitavad teemad läbi ja nullid siis kõik ülejäänud tärnikesed ära, et uutest postidest järgmine kord ülevaade oleks. Ja siis ei taha enam vaadata seda, kuidas tärnid kustuvad, vaid juba kuhugi edasi/tagasi liikuda - enamasti ikka pealisti, et näha, kus veel midagi uut.
Uue foorumiga on refreshimine veidi uimasemaks läinud ja nii saaks paarist ootamise sekundist ja liigsest klikist lahti! ;)
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan5trans.png[/img][/url]
mYgri

PostitusPostitas rumaluke » Neljapäev Juul 26, 2007 17:30

Seletage palun mulle, kuidas ma saaksin oma aia pildid aiarahva piltide alla üles panna. Kuhu ja mismoodi ma selle lingi topin ? Tänan.
rumaluke

Mine Foorumi info ja abi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline