Reklaamidest Kodukauniks foorumis

Reeglid ja abi, küsimused, arvamused, kriitika, kommentaarid jne.

Re: reklaamidest Kodukauniks foorumis

PostitusPostitas KoduKauniks » Kolmapäev Veebr 06, 2008 12:25

Minu arvamused:
(kuigi ma üritan kõigi arvamusi kuulata, on see paraku võimatu :) )

- Kõik teemad, mis algavad millegi pakkumisega, kellegi poolt on Kuulutused ja need tõsta "Kuulutuste" rubriiki, jättes teate ümbertõstmisest, nii saavad kõik huvilised antud teemale minna kui see neile huvi pakub.
- Teemad, kus on vestlusega haakuvaid kommertsmaigulisi sõnumeid ja teateid, jäävad sinna, kus nad on.

Mida arvate?

Alati võib raporteerida sõnumitest!
Ootan samuti rohkem sõbralikkust ja tolerantsust!
-----------------------
K.O.D.U...K.A.U.N.I.K.S
KoduKauniks

PostitusPostitas Kant » Kolmapäev Veebr 06, 2008 13:04

Nõus KK. Lõppkokkuvõttes teab ju igaüks, kas tegu on reklaamiga või mitte. Selle tunneb lihtsalt ära. Tunneb ära selle, kui asi muutub pähemäärimiseks.
Kant

PostitusPostitas mYgri » Kolmapäev Veebr 06, 2008 15:51

KoduKauniks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tõsta
> "Kuulutuste" rubriiki, jättes teate
> ümbertõstmisest, nii saavad kõik huvilised antud
> teemale minna kui see neile huvi pakub.

Väike vastuväide ehk parandus.
Kui reklaamiga algavasse teemasse pole veel olulist jutulõnga tekkinud, pole ju mõtet mingit viidet jätta! Igaüks teab ise, kuhu otsima minna, kui midagi osta/müüa tahab!
Et oleks ikka kuivem ja puhtam...
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan5trans.png[/img][/url]
mYgri

PostitusPostitas kadakas » Kolmapäev Veebr 06, 2008 16:55

mYgri kirjutas:
>Väike vastuväide ehk parandus.
>Kui reklaamiga algavasse teemasse pole veel olulist jutulõnga >tekkinud, pole ju mõtet mingit viidet jätta! Igaüks teab ise, kuhu otsima >minna, kui midagi osta/müüa tahab!
Et oleks ikka kuivem ja puhtam...

Absoluutselt päri - kogu diskussioon sellest ju alguse saigi, et veesilma teema all oli juba [u]mittekommertslik jutulõng[/u] tekkinud ja ühel hetkel oli teema mYgri poolt jäljetult ringi tõstetud.
Rohkem tolerantsust soovin minagi :) Ja elementaarset viisakust suhtlemisel ning väljendite valimisel. Mu silma riivavavad nii "pooletoobised tiigid", kui ka see kui härrasmees naisterahvast küsija suu pihta lööb ja ta paanikaosakonda saadab.
kadakas

PostitusPostitas Heliise » Kolmapäev Veebr 06, 2008 17:25

ah las ta olla, Kadakas, tegelt olen seda härrasmeest siin pisut nokkinud ka ja tekst on tal huvitav, selline talv teeb lihtsalt pisut tusaseks
Heliise

PostitusPostitas toshi suzume » Kolmapäev Veebr 06, 2008 18:27

kadakas Kirjutas:
> Mu silma riivavavad nii
> "pooletoobised tiigid", kui ka see kui härrasmees
> naisterahvast küsija suu pihta lööb ja ta
> paanikaosakonda saadab.

a) rõhk oli selles lauses "kivide lörtsimisel"

b) eesti vabariigi põhiseadus kehtestab võrdõiguslikkuse - kui ma ei või küsijale seetõttu suu peale lüüa, et mina olen teisest soost, kui küsija, siis on tegemist võrdõiguslikkuse ombudsmani töövaldkonda kuuluva teemaga

c) paanikaosakonda saatmine paanika tekitamisel on minu meelest põhjendatud - iseasi, kas oli tegu paanikaga või mitte.

...

ses suhtes olen iseenesest päri, et kui kommertsalgusega teemasse on tekkinud asine jutulõng, siis võiks kommertsomadused esmapostituselt eemaldada (nt. antud juhul siis lingi) ning jätta jutulõng sinna, kus ta on.
toshi suzume

PostitusPostitas Mirjam » Kolmapäev Veebr 06, 2008 18:41

Hm... kivide lörtsimine. Mulle see väljend täitsa meeldib - toshi suzume, Sa võid mulle alati öelda, et lörtsin kive B)-:D
Mirjam

PostitusPostitas Heliise » Kolmapäev Veebr 06, 2008 19:24

tõele au andes olen ka suur kivide lörtsija ja pole veel selgusele jõudnud, kas kivil on hing või mitte. Igaljuhul tundub mulle täna veel, et naabrimehe hooletult kuhja loobitud põllukivid on rohkem lörtsitud kui mu aias hoolega sätitud. Kui ma tahan naturaalset loodust imetleda, lähen metsa jalutama, oma aias meeldiks mulle näit prantsuse aiast jalutada inglise aeda ja siis mediteerida jaapani aias (kujundlikult). Arenguruumi on lihtsalt veel palju.
Heliise

PostitusPostitas toshi suzume » Kolmapäev Veebr 06, 2008 19:52

Mirjam Kirjutas:
> Hm... kivide lörtsimine. Mulle see väljend täitsa
> meeldib - toshi suzume, Sa võid mulle alati öelda,
> et lörtsin kive B)-:D

eee - ma niiviisi ei mõelnudki - kivilörtsija Mirjam (:P) ... a tegelt ikka ei ole ka nii - sa teed seda väga ratsionaalse eesmärgi nimel ning iseendale. eesmärgistatud tegevus iseenda heaks on alati põhjendatud ning kellegi arvamine/ütlemine selle kohta on tähtsusetu. see erineb oluliselt raha eest teenuse pakkumisest. pakkudes raha eest teenust tekib pakkujale kohustus - sealhulgas praktiline ja esteetiline.

Heliise Kirjutas:
> Igaljuhul tundub mulle täna veel, et
> naabrimehe hooletult kuhja loobitud põllukivid on
> rohkem lörtsitud kui mu aias hoolega sätitud.

eee - mu meelest on need naabrimehe kivid lihtsalt süütud veel - keegi pole nendega püüdnud midagi teha - väljendada - neid ära kasutada.

> pole veel selgusele jõudnud, kas kivil on hing või mitte.

vähe sellest, et neil hing on - nad ka kasvavad ;)
ei meenu mulle see raamatu pealkiri - lühidalt: nende ajadimensioonis on meie aasta (või 100) nende sekund.
a see loomulikult sõltub kas vulkaaniline või sedimentaalne kivi on ...
toshi suzume

PostitusPostitas Mirjam » Kolmapäev Veebr 06, 2008 20:43

:D Miski neis kivides igatahes on, kas just hing, aga... inimeste vahel nad vist teevad vahet küll. Üks mu sõbrannadest ütleb, et mu kiviaed on külm, ta tunneb alati külma kui selle juures seisab, ka suvel. No ei ole külm, isegi koer armastab (ka nüüd külmemal perioodil) ikka rohkem selg vastu kivimüüri lamada kui tellisest seina juures, kuigi seal tema lemmikvaip pandud ja vihma ka kaela ei saja.

Aga need kivid võiksid kasvada hulga kiiremini, ma olen täitsa nõus suure-suure kivihunniku otsas elama :D
Mirjam

Mine Foorumi info ja abi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist